Skocz do zawartości
Fahtrin

Jaka Klawiatura?

Rekomendowane odpowiedzi

One sie psuja szybko, mnostwo ludzi narzekalo na revolteki, slabe i tandetne dosc. No i podswietleniem mozna sobie pokoj oswietlac - za mocne jest. Predzej bym bral speedlinka metal (160zl na allegro widzialem), podswietlenie podobne, ale znacznie mocniejsza i metalowa obudowa.

 

Dołączona grafika

 

A ogolnie to nie ma fanej klawy do dostanie w PL podswietlanej zeby sie palily tylko literki i byla pozadna i nie taka odpustowa jak G15 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i mogę stwiedzić że nie da się tego normalnie używać :/. Klawisze się uginały, nie reagowały. Nie nadaje się do szybkiego pisaniana klawie czy grania, bo wymaga to dokładności, czego brakuje tego typu sprzętom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do posiadaczy BTC 6300 bo nie moge nigdzie dostac wersji na USB tylko ps/2 w cenie 55zł. I czy w niej zacina sie kombinacja strzalki+ awsd lub shift + awsd? Wiem ze ten problem w wersji usb nie wystepuje ale jak jest z ps/2? To glowny powod czego chce zmienic swoja Logitech Deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca sprawdzał swoje i jest to mankament wersji ps/2. Taka już po prostu jest ;/

Zresztą nie mi jednemu na forum się zacinają. Marcin_gps (chyba tak ksywka leci ;] ) potwierdzał, ze na jego (wersja ps/2) też są takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie szlak trafi ;/ Nigdzie nie idze dostac btc 6300 na USB dzwonilem do Znaka/Siriusa/Apollo i nie maja dostawa za kilka tygodni. Jedyna nadzieja ze w jakims sklepie sie ostała sztuka. Jakby ktos cos wiedzial to prosze dac (tak w cenie do 60-65zł) ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie szlak trafi ;/ Nigdzie nie idze dostac btc 6300 na USB dzwonilem do Znaka/Siriusa/Apollo i nie maja dostawa za kilka tygodni. Jedyna nadzieja ze w jakims sklepie sie ostała sztuka. Jakby ktos cos wiedzial to prosze dac (tak w cenie do 60-65zł) ; ]

Ja szukam modelu 6100 USB - w Siriusie powiedzieli mi coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

2383272[/snapback]

Jesli nie musi byc czarna, to BTC6300 - swietna klawa.
Wziąłem już tą z linka, jest u mnie jakiś czas już ;] Podoba mi się, mogę ją polecić jeżeli ktoś szuka klawaitury w okolicach 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szukam dobrej w niewygórowanej cenie klawiaturki bez przewodowej, kolor, tylko żeby nie była biała, a klawisze żeby były płaskie jak w laptopie aktualnie używam Logitech UltraXMedia Keyboard Flat, i zależy mi na takiej samej ( podobnej) byle bez kabla i żeby nie traciła sygnału, aha i najważniejsze, żeby miala standardowy układ klawiszy.... Zastanawiałem się nad tą Labteck Ale wersja bez myszy bo słyszałem, że razem działają kijowo, co o tym sądzicie ?? Aha prawie bym zapomniał cena samej klawiatury do 150 zł, ale chętnie zobaczę coś droższego jeśli będzie warte swojej ceny waszym zdaniem... ;)

Edytowane przez SomeoneNew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szukam dobrej w niewygórowanej cenie klawiaturki bez przewodowej, kolor, tylko żeby nie była biała, a klawisze żeby były płaskie jak w laptopie aktualnie używam Logitech UltraXMedia Keyboard Flat, i zależy mi na takiej samej ( podobnej) byle bez kabla i żeby nie traciła sygnału, aha i najważniejsze, żeby miala standardowy układ klawiszy.... Zastanawiałem się nad tą Labteck Ale wersja bez myszy bo słyszałem, że razem działają kijowo, co o tym sądzicie ?? Aha prawie bym zapomniał cena samej klawiatury do 150 zł, ale chętnie zobaczę coś droższego jeśli będzie warte swojej ceny waszym zdaniem... ;)

Ja bym do tych wymagań na Twoim miejscu dopisał mechanizm nożycowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś takiego: Benq x730 cena 89pln (ja 2mce temu zapłaciłem w promocji 120pln)

link

 

notabene w sklepie wubierałem miedzy logitech ultra flat a tym zestawem i dobrze wybrałem :)

 

ps. jest mały chaczyk słyszałem że europejski oddział benq upadł i nie wiem jak będzie z gwarancją :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos stycznosc z ta klawiaturka Dell'a ? Bo nie bardzo wiem czy warto sie nia interesowac [;

A moze Media Elite ? Bede pr0 el0 1337 g4m3r [;

Chyba ze do stowki polecicie mi cos rownie czarnego, szerokiego i z milym w dotyku plastikiem [; ( albo to ostatnie przetrze wodnym [; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...