Skocz do zawartości
DEVILEK

Wr 3d Mark 03 I 3d Mark 05 O/c Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów i nie liczne Panie :)

 

Sobota jak sobota niby miała być nudna a tu zjawiłem się u Matiza z 2 x Winfast 6800LE PCI-E i Asus A8N-SLI no i nie można było nie zdziałać na tym czegoś. Grafy nie modowalne ale to nam nie przeszkadzało w zdobyciu dwóch rekordów świata w marku 03 i 05.

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Linki do orba :)

 

3D2k3

 

3D2k5

 

 

Btw - pamiętacie naszą mobo DFI, która umarła ? Naprawiliśmy ją .... i dodatkowo zmodowaliśmy na nForce 4 SLI, tak więc wracamy do gry na dobre; tak sądze ;)

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki nie duzo lepsze niz to co ja mialem na default na 2*66GT od winfasta, bo na K8N-SLI, sempie 3k+ s939 i tych winfastach mialem odpowiednio 14k i 6k.

 

zarzuccie linkiem do waszych sterow, bo mam ostatnie ze strony NV i jak przekonam gigasyfa, ze zmiana HTT frequency powoduje zmiane taktowania procka a nie zawieszennie sie na POST to powalcze z Wami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec stery to 75.90XG

 

W tych kartach ogranicza nas taktowanie gpu i mem - i tak mem 2.8ns latały sobie na 880MHz bez chłodzenia dodatkowego a gpu na 440MHz ( orb źle odczytał takty gpu ).

No i kurde czemu 6800LE na PCI-E się nie modują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie z wami nie poscigam :| gigasyf nie wstaje pow. htt 250, nie pomagaja prosby grozby itp :| grafy tez raczej cienkie, bo przy taktach 550/1100 zaczyna jedna (pewnie dolna) dawac od siebie ;| fajny jest efetkt jak ma sie zielona szachownice :) chyba musze wyciagnac tuner z pod niej. roznica w temp miedzy kartami to 10 st w idle :|

 

http://img358.imageshack.us/my.php?image=img22780pr.jpg

http://img124.imageshack.us/my.php?image=img22792ai.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie z wami nie poscigam :| gigasyf nie wstaje pow. htt 250, nie pomagaja prosby grozby itp :| grafy tez raczej cienkie, bo przy taktach 550/1100 zaczyna jedna (pewnie dolna) dawac od siebie ;| fajny jest efetkt jak ma sie zielona szachownice :) chyba musze wyciagnac tuner z pod niej. roznica w temp miedzy kartami to 10 st w idle :|

to ja mam wiecej na non GT .. niestety ona nie ma sli .. a szkoda bo hipo ma identyczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam wiecej na non GT .. niestety ona nie ma sli .. a szkoda bo hipo ma identyczna :D

chaos jak nie ma jak ma :P mozna i bez mostka, ale strata wydajnosci :angry: widocznie nie ma rozy bez kolcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos -> pojedynczo kart nie testowalem. te GT sa gole na memach. moze to jest kwestia tego, ze dolna grafa jest zaraz nad tunerem. jutro wyjme tuner i zobacze, moze cos to pomoze, choc ten gigabyte to padaka :/ htt250 i koniec, nie pomaga nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje...

I oby tak dalej, oby więcej rekordów świata od Polaków :)

 

[OT MoDe ON]

Niemiec i MaSell (szwabik i masełko ;)) planujecie coś w najbliższym czasie?

[OT MoDe OFF]

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

6200@6600le tez bedzie dzialac ale bez mostka te karty moga sie zapychac przez to pci-e a tak mostek daje 1GB/s i nie obciaza slotow ale ta roznicaa mogla by byc dopiero przy jakichs wyzszych zegarach

 

sa 6600le z mostkiem ale nigdzie w pl jeszcze nie widzialem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musial juro masela zmobilizowac, zeby zawital u mnie z DFI lub ja zawitam u niego z grafami, bo na gigasyfie nie bedzie zabawy.

Niemiec, kurde chyba będzie trzeba antka posadzić na DFI razem z tymi 6800LE.

btw - może za jakiś czas wsadzimy 2 x 66GT GB ( tylko wątpie aby nowy GB się kręcił tak samo jak pierwszy 66GT )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sytuacja wyglądała by z 2x6800LE @ 16p 6v, moja gware na 16p 6v ma ale jak leca pamięci, rdzeń i jakie ma pamięci to sie okaże. Ale mam jeszcze inny dylemat, mianowicie kupiłem 6800LE z gwarancja odblokowania potoków lecz karta jest nie typowa. Słowem niewiem nawet jakiego producenta

 

Dołączona grafika

 

Obstawiam Pixelview, a co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil, M@tiz - WR to WR, ale za dużo się nie narobiliście :P

 

WR 6200 prosze zostawić dla mnie, zajmę się tym w najbliższym czasie. Mam fajnego gigasyfa 6200 (na ac bez modów juz ~9k w 03 pękło) :wink: .

Szwabiku - załatw te 66GT za jakiś czas to się zrobi fajny wyniczek :wink: . Dziś mi się jakoś niechce (musiałbym jeszcze moda @SLI zrobić) :D .

 

PS W grudniu będe miał też 6800 nonGT, skombinuj drugą do kompletu :wink:

 

PS2 Czemu 01 nie robiliście? Najfajniejszy mark jak sie ma dobrego procka :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Soker - nie modują się te grafy - jakby się modowały to by się działo B)

 

@ Yotomeczek - dokładnie jakieś kategorie zawsze można opanować i do tego będziemy dążyć, 6200 chyba nie działają w SLI

 

@ Masell - skad wiesz ile się narobiliśmy ? nie było Cię przy nas to nie wiesz ;) a roboty trochę było. 01 robiliśmy ale wyniki na procku@3GHz były takie, że szkoda gadać.

 

 

Za jakiś czas będzie próba opanowania kolejnej kategorii w 03 i 05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mój wynik w 05 pobiłeś o 147 punktów :D

 

jeśli chcesz to możemy się pościgać -> 6600GT SLI vs 6800 ULTRA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie chłopcy oby tak dalej ;) skoro dfi naprawiona to kiedy zabawa z DI :>

DI nie wiem, ale czekamy na promke no i ta DFI będzie przeznaczona do zabaw z SLI.

 

Obecnie po głowie mi chodzi 6800GS w SLI :rolleyes:

 

Niemiec - ta GB to jakaś porażka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

6200 jako 6200 nie dzialaja w sli dopiero po wgraniu biosu (albo zmianie taga) od 6600le/6600 ale to juz nie bedzie 6200:P wiec lipton z 6200 w sli chyba ze ruscy cos wymyslili

 

a 6600GE liczy sie jako 6600GT czy 6600?! bo ta karta juz ma mostek i jest calkiem tania

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...