Skocz do zawartości
FreZ

Lekki Apgrejd Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie dziś nfs:mw demo, i stwierdziłem że przyszedł czas na to, z czym tak długo zwlekałem. Czas kupić nową karte graficzną.

Przy rozdziałce 800x600, detale na całkowite minimum, w porywach smiga 20 fps... Mój komp to Athlon Xp 2400+ (2000), 512 mb ram ddr 333, GeForce fx 5500 :blink: . Grać na takiej karcie to HardCore <_< . Szukam jakiejś karty do 400 zł. (i to całkowity max. ani złotówki więcej).

Zaznacze że chciałbym pograć w np. nfs:mw w rozdziałce 1024x768 i detalach medium (te pół paska w ustawieniach). Nie zależy mi na żadnych antyaliansingach i innych bajerach. Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj odpaliłem NFS:MW i przy trochę szybszym sprzęcie właśnie 1024x768 detale medium to optymmalne ustawienie dla mojego skręconego Radka 9550, więc nie ma się o to co martwić, bo 9800pro to klasa wyżej. Tylko jak pisał Grzechu lepiej podaj nam jaki masz tam zasilacz, bo sobie nie pograsz za długo na nonamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na średnich powinnien, a jaki masz zasilacz?? ;)

Na średnich, ale przy jakiej rozdziałce ? Ja nie wiem dlaczego, ale zawsze jak pytam się na jakich ustawieniach ktos gra to podaje mi tylko detale, a nic nie mówi o rozdziałce..

 

Zasilacz to Codegen 300 W. Słyszałem, że straszny shit, ale kasy nie mam na nic lepszego, działą on sobie jakoś tam już ponad 2 latka..ale jeżeli wymiana będzie niezbędna to napiszcie na jaki polecacie (ale naprawde coś taniego, ledwo będe miał na tą kartę..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...