Skocz do zawartości
ARBAL

Dlink 504t Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam neo 512. Router Dlink 504T rozdziela sygnal w sieci z około 40 komputerami (z czego 10 korzysta tylko z internetu, reszta jest blokowana). Poza innymi małymi wadami tego routera mam jeden powazny problem. Średnio raz w tygodniu uzytkownicy niemaja internetu. Ip sa przydzielane poprawnie siec lokalna dziala a netu nie ma. Router wykazuje że połącznenie jest nawiązane. Wystarczy zrestartowac router poprzez strone zażądzajaca i juz wszystko działa. Wymieniłem firmware na nanowsze polskie V1.00B02T02.PL.20041027 i nadal jest tak samo.

 

1. albo cos z TPSA

2. albo cos z routerem .....

 

Co sądzicie?

Możę Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam neo 512. Router Dlink 504T rozdziela sygnal w sieci z około 40 komputerami (z czego 10 korzysta tylko z internetu, reszta jest blokowana). Poza innymi małymi wadami tego routera mam jeden powazny problem. Średnio raz w tygodniu uzytkownicy niemaja internetu. Ip sa przydzielane poprawnie siec lokalna dziala a netu nie ma. Router wykazuje że połącznenie jest nawiązane. Wystarczy zrestartowac router poprzez strone zażądzajaca i juz wszystko działa. Wymieniłem firmware na nanowsze polskie V1.00B02T02.PL.20041027 i nadal jest tak samo.

 

1. albo cos z TPSA

2. albo cos z routerem .....

 

Co sądzicie?

Możę Ktoś miał podobny problem?

Tpsa oczywiście rozłącza raz na dobę. Możesz też sprawzdić jak u ciebie z sygnałem. Raczej wina grzejącego się routera, jeśli w ogóle.

Może robi logi i się przepełniają?

Polecam ci też forum.neostrada.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- router raczej si enei przegrzewa

- w logach nic nie widze bo musiałem resetowac router i nei zagladnalem wczesniej

- TPSA nie ejst w stanie sprawdzić łącza jeśłi mam kilka komputerów w sieci i router którego eni sprzedaja..... (chyab ze podlacze router USB do jednego kompa na co nie ma ochoty i czasu....)

 

poszukam dalej na forum.neostrada.info

 

dzieki

 

może Ktos jeszcze ma jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...