Skocz do zawartości
Stiopa84

Odzyskiwanie Danych-->pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Stała mi sie taka sytuacja ze po padzie systemu poszedlem sobie do kumpla przegrac wszystko z C(pulpit outlooka dokumenty itp)no i wszystko było pieknie bo miałem to na innej partycji. Przyszedlem do domu postawiłem od nowa system wchodze na ta partycje zeby sobie zaczac wszystko odpowiednioustawiac a ty zonk nie moge wejsc do tego katalogu ktory sobie u kumpla utworzyłem:( no i mysle sobie co jest grane kur.............. pomyslałem ze zrobie scandiska i on naprawi wszystkie błedy na dyku i bede mogł spokojnie dostac sie do swoich dancyh:( pomyliłem sie i teraz mam problem mam tam jakies programy do odzyskiwania danych ale praktycznie zaden nie działa dobrze bo niby widza te pliki ale sa jakies taki dziwne bo np. jakis plik bmp zajmuje 1.92GB co jest wogle chore albo jak juz sobei niby odzyskam jakies tampliki z obrazami to otwiera je ale nie pokazuje obrazu ktory powinien na nim byc:( Pomozcie bo miałem tam w cholere ważnych dancyh:( PLIZZZZZZZZZ

 

Dzieki z Góry i czekamna odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany wiele razy. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale...

Nigdy! nie używa się dysku, a tym bardziej partycji gdzie zdiagnozowało sie utratę danych. Żadnego kopiowania, otwierania itp. Progsy mogące odzyskać Ci dane można policzyć na palcach jednej reki. Odłącz ten dysk i nic z nim nie rób. Skobinuj od kumpla (lub gdzieś tam) dysk z systemem, na nim zainstaluj progsa do odzysku danych, podłącz swój i heyah !

Im częściej po utracie danych, używałeś tego dysku tym mniejsze szanse na odzyskanie większości danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...