Skocz do zawartości
lyzkov

Oszustwo Wrześni@ka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio aktywny	  27 Październik 2005 - 14:27
nie wrózy dobrze :? badz dobrej mysli, sprawa przypomina mi konfrontacje m@k777 vs dszywala ... inna sprawa, ale tez o procki chodzilo i jakos sie to wyjasniło, Tobie życze tego samego....
:P

Te z makiem wszystko załatwione na cacy było :D nie porównuj :) To była zupełnie inna sprawa, która zakończyła się pomyślnie.

 

 

Co do tematu :

Lol gwarancja niby jest nie uznana przez to że procesor był podkręcany :lol:

Powiedź mi jak oni udowodnili że procesor był podkręcany?

ekspertyza serwisowa która potrafi to udowodnić kosztuje około 1000zł, wiem że w intelach da się odczytać ostattnie ustawienie procesora i sprawdzić na jakiej częstotliwości pracował, procki AMD nie mają naszczęście takiej mozliwości.

 

Jak procesor wygląda jak nowy i faktycznie nie ma żadnych oznak mechanicznych, nie ma mozliwości żeby gwarancja została odrzucona.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik mnie to interesuje.

Fakt nie zwrocenia "zepsutego" procka mowi sam za siebie.

Procek pewnie zostal wymieniony a pozniej sprzedany. No bo jak inaczej to tlumaczyc??

Czyli wał po całości... Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mały zonk :/ ... mi to wygląda na sprawną akcję zło-dzieja [; śmierdziało od początku posta krętactwem ze strony wieśni@ka czy jak on tam ma.A jeszcze niektórzy go bronili :). Chyba policja musi się tym zainteresować...

BTW w ogóle dostał list z odmową przyjęcia procka na gwarę wraz z prockiem?? Bo urwał mi się film w tym topicu :P nie ma sprostowania. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że oczywiście procesora nie dostałem a tym bardziej pisma, a gdy zagadałem do Wrześni@ka to się okazało że rzekomo sam jeszcze tej odmowy nie otrzymał i nie wie kiedy będzie miał a kontaktu do tej firmy niestety nie jest w stanie podać. Skanu zbiorowej gwarancji pewnie też nie jest w stanie pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że oczywiście procesora nie dostałem a tym bardziej pisma, a gdy zagadałem do Wrześni@ka to się okazało że rzekomo sam jeszcze tej odmowy nie otrzymał i nie wie kiedy będzie miał a kontaktu do tej firmy niestety nie jest w stanie podać. Skanu zbiorowej gwarancji pewnie też nie jest w stanie pokazać.

Ze co prosze ? Jak to nie wie kiedy bedzie mial kontakt z ta firma? Ja moge powiedziec kiedy bedzie mial w niedziele, sam pisal wczesniej ze ta "firma" tam sprzedaje, wiec o co chodzi ? Nie moze sie przejsc i dostac papierka?

 

Dokument mial byc wyslany w sobote, jakos do tej pory nie chcialo mu sie isc na gielde i odebrac papierka? Pozatym sklep musi gdzies trzymac sprzet, watpie aby jechal do hurtowni, "wyporzyczal" szprze a po gieldze oddawal reszte :mur:

 

Wrześni@ka nie krec.

 

PS: lyzkov dostales namiary na ten sklep? nazwa, dane korespondencyjne ?

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie. Dał sobie czas do soboty, żeby przeciągnąć do poniedziałku i tak dalej, kombinuje teraz, żeby tą odmowę załatwić, tylko mu coś nie idzie. O mały włos nie zakupiłem X800GT 12p. z drugiej ręki, gdzie pierwszą był właśnie Wrześni@k. Zastanowiło mnie wtedy m. in. to, że w topiku o x800gt najeżdża na PIT'era za sprzedawanie selektów 12p., a sam później robi to samo.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie podziali dawni selekcjonerzy jak rapra :/

Co prawda 2 razy u Niego kupilem i 2x sprzęt chodził nie tak jak w opisie

Z tym że potrafił wiecej ;)

A co do tej sprawy:

Adres korespondencyjny Wrześni@ka jest, wiec jest też komu się dobrać do..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naturalnie o/t, ale moim zdaniem PITer to godny zaufania "selekcjoner".

 

A w temacie- pisałem już w 2gim poście tego tematu, że wrześniak to krętacz. Teraz można dorzucić do tego mocniejsze inwektywy. Co ciekawe, jedynymi osobami, które się za nim wstawiły była para 15latków (pewnie zmęczonych czytaniem tego loga z gg do końca).

 

Dla mnie sprawa jest jasna- mam nadzieję, że ujek Jon ;) pomoże Tobie lyzkow dobrać się do d**y wiesniakowi i odzyskasz pieniądze lub cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie lezka sie w oku kreci jak sie wspomina czasy bartonow selekcjonowanych przez rapra... <_<

 

Paragon normalnie dostalem , nawet helpa gratis dostalem jak sie meczylem z prockiem...

 

A tu takie jaja , a najlepsze w tym wszystkim to , ze sam mam procka od niego i jestem bardzo ciekawy co mam powiedziec czowiekowi , ktoremu bede chcial go sprzedac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie gdzie teraz sa oborncy Pana Wrzesniaka ??

 

A swoja droga sprawa idzie normalnym tokiem oszustwa , wysle w sobote , w sobote nie mialem czasu wysle w poniedzialek , a prawda jest taka ze nie ma co liczyc ze cokolwiek wysle jakby mial to by wyslal na drugi dzien zeby miec spokoj , a teraz sie kretactwa zacznal sprawa trudna ale trzeba walczyc ze zlodziejstwem i oszustami bo chyba im juz tak do glowy odbilo ze wydaje im sie ze moga bezkarnie oszukiwac nie ponoszac zadnej odpowiedzialnosci za swoje czyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzesniak caly czas wydawal mi sie dziwny .. cale 2 razy z nim rozmawialem na gg.. to czuł sie jak bóg i rozmawial jakby laske robil ze rozmawia

 

CO do pitera... rozne jakeis tam zgrzyty czasem byly... ale sprzet od niego raczej chodzi zgodnie z opisem..

u mnie bynajmniej dziala .. i mam papier z grala ... gware i fakturke ... wiec jestem spokojny

 

A co do wspomnianego Rapry to rzeczywiscie .. sprzet Rapry czesto nie chodzil tak jak pisal ;]

 

sprzedal kosc co ma robic 240mhz 2-2-2-5 na 3.3 ... chodzila 245 1.5-2-2-5 na 3.3 na naojstrzejszych alphach i 265 na 2-3-2-5 :) ...

Procek od niego któego bylem juz 3cim wlascicielem robil 2650mhz (aXP 1800+) ... niestety rapra juz chyba nas zostawił ... a szkoda ...

 

Coraz mniej uczciwych ludzi ze stażem na forum któym mozna zaufac ... dlatego czasem lepiej nie kupic i nei zalowac...

 

z tego tematu nie rozumiem tylko jednego .. dlaczego łyzkov zadal innego selekta za tego spalonego .. to bylo nie logiczne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że z kasą będzie kłopot a jakbym dostał proca z gwarą to przy wymianie dostałbym na pewno nieselekta. Lepieszy rydz niż nic. Ale teraz po tym wszystkim to się wnerwiłem i interesuje mnie tylko kasa bo jestem pewien, że gwarancji nie było albo przy takich warunkach jakie wrześniak mi później podawał stracił ją już przy selekcjonowaniu. :mur:

Edytowane przez lyzkov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....! Tego jeszcze nie grali! Wskoczyłem do topiku zaintrygowany tematem ( jako, że kidys tam rozmawiałem z imć wrześniakiem na gg w sprawie grafy za "psie" pieniadze - rzekomo zza wielkiej wody sprowadzone).

Mam do powiedzenia w zasadzie tyle - oszustwo i kradzież w biały dzień! Jak tak można postepowac? Przecież koleś chyba coś nie tak z główka miał, jesli sądził, że takie działanie się nie wyda. Normalnie, aż gotuje się we mnie jak to przeczytałem. Z owej rozmowy na gg juz wtedy biło od niego wywyższanie się i pospolite buractwo. A tu masz ci los - taki numer wykręcowny chłopakom.....

 

Mam juz swoje lata i myślałem, że raczej trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Ale teraz jedyne co bym zrobił o po prostu przypie.... kilka razy, by w tym mikroskopijnym móżdzku coś mu sie przestawiło. Nie, no... Jesli jakimś cudem na drodze prawnej ta sprawa nie zakończy się zwrotem pieniędzy/ procesora oraz oficjalnymi przeprosinami to jak tu stoję, mówę, ze inaczej porozmawiamy. Proponuje by się imc wrzesniak nie puszył na moje słowa , bo zwyczajnie na takie traktowanie zasłużył.

 

BTW - przepraszam uzytkowników forum za ostre słowa.

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

lyzkov ja na twoim miejscu zgłosił bym całą tą chorą sytuacje na policje, o ile już tego nie zrobiłeś. Wprawdzie nie wiele zrobi jednak zawsze można później wystapić na drogę sądową. Jest to osoba która podała Ci prawdziwe dane więc możesz mu troche namieszać ;) Trzeba walczyć z taki cwaniakami ile tylko wlezie gdyż można się nieźle przejechać w przyszłości.

 

Wrześniak => na tym forum JESTEŚ S P A L O N Y

 

A Ci co go bronili => szkoda słów, byle tylko coś napisać

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....! Tego jeszcze nie grali! Wskoczyłem do topiku zaintrygowany tematem ( jako, że kidys tam rozmawiałem z imć wrześniakiem na gg w sprawie grafy za "psie" pieniadze - rzekomo zza wielkiej wody sprowadzone).

Mam do powiedzenia w zasadzie tyle - oszustwo i kradzież w biały dzień! Jak tak można postepowac? Przecież koleś chyba coś nie tak z główka miał, jesli sądził, że takie działanie się nie wyda. Normalnie, aż gotuje się we mnie jak to przeczytałem. Z owej rozmowy na gg juz wtedy biło od niego wywyższanie się i pospolite buractwo. A tu masz ci los - taki numer wykręcowny chłopakom.....

 

Mam juz swoje lata i myślałem, że raczej trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Ale teraz jedyne co bym zrobił o po prostu przypie.... kilka razy, by w tym mikroskopijnym móżdzku coś mu sie przestawiło. Nie, no... Jesli jakimś cudem na drodze prawnej ta sprawa nie zakończy się zwrotem pieniędzy/ procesora oraz oficjalnymi przeprosinami to jak tu stoję, mówę, ze inaczej porozmawiamy. Proponuje by się imc wrzesniak nie puszył na moje słowa , bo zwyczajnie na takie traktowanie zasłużył.

 

BTW - przepraszam uzytkowników forum za ostre słowa.

Hanu, możesz napisać o co chodziło z tymi grafami za psie pieniądze?

Również rozmawiałem z nim przez gg na temat 7800GTX i 7800GT asusa GT chyba za 1200zł GTX za 1500.

Na początku byłem napalony, ale po kilku rozmowach chęc kupna mi przeszła.

Próbowałem podpytywać skąd ma karty, chciałem numer seryjny niestety nie udało się.

 

Ciekawi mnie skąd wziął taką cenę? Czy oby sprawa nie ma się tak DFI SLI-Dr z karajanem ALC 880, któreokazały się kradzione :|

 

 

[RONIN]

Spalony?

co za problem że załozy inne konto ? daje głowe że znajdzie naiwniaków którzy łapną się na selekta z gwarancją ale bez gwarancji albo coś podobnego.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że z kasą będzie kłopot a jakbym dostał proca z gwarą to przy wymianie dostałbym na pewno nieselekta. Lepieszy rydz niż nic. Ale teraz po tym wszystkim to się wnerwiłem i interesuje mnie tylko kasa bo jestem pewien, że gwarancji nie było albo przy takich warunkach jakie wrześniak mi później podawał stracił ją już przy selekcjonowaniu. :mur:

no wlasnie tylko o to mi chodzi ....

dostales selekta z gwara ... ale przy zalatwieniu pozytynie gwarancji niestety dostajesz nowy procek ale nie selektowany ...

tylko tyle mam do Ciebie .. reszta twoich akcji jest jak najbardziej prawidlowa i powienes walczyc o swoje .. idz na policje .. masz przeciez chyba jego dane bo przelewales mu pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie temat dotyczył tego co napisałeś - GT i GTX od Asusa. Jak zacząłem pytac o szczegóły to zaczęło sie kombinowanie, ściemy, szmery bajery....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to firma na 100% by się nie zgodziłą wystawić odmowy na piśmie, bo zdają sobie sprawę z tego, że dali by tylko dowód dla sądu, że są winni... A wrześniak - cóż - z jednej strony jego układ z firmą wydaje się dość dziwny, z drugiej co innego pisze a co innego robi...

 

Coraz więcej złodziei się pojawia - lub coraz więcej się o tym mówi - i dobrze im więcej ludzi w ztym będzie walczyć, tym większa szansa na wynajdywanie i niszczenie oszustów.

 

Dla innych rada na przyszłość - kiedy nie jesteśmy pewni na firmie, to musimy mieś fakturę/rachunek - istnieje też coś takiego jak "faktura proforma" którą wystawia sie klientowi jeszcze przed wpłata pieniędzy na konto i która nabiera ważności po wpłacie tych pieniędzy (dowód wpłaty i ta faktóra wystarczą w kazdym sądzie). Jak od kogoś się kupuje, to jest Allegro od tego - zawsze bezpieczniej i do 300zł zwracają. I generalnie dowód zakupu jest obowiązkowy - nie ważne, czy w postaci rachunku, faORT: ORT: ORT: ktury, gwarancji, czy naklejki na sprzęcie - bez tego sklep później może was olać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos wydaje mi się, że to o czym mówisz trochę jest podobne do tego problemu. Tylko oczywiście przypadek Wrześni@k'a o wiele bardziej zagmatwany :-|

 

 

edit

Błąd w tagu.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

draak mowic tak to mozesz do swoich koleszkow...

po pierwsze go nie bronilem, tylko bylem neutralny

po drugie, sprawa sie pomalu wyjasnia i widac kto jest "zly" a kto "dobry"... i po co tyle krzyku i najezdzania na "pare 15'sto latkow" -_-

 

na samym poczatku nie bylo do konca nic wiadomo, a teraz wszyscy zaczeli delikatnie mnie porownywac do wrzesniaka... wezcie sie zastanowcie i pokazcie mi gdzie go bronilem. Zaznaczalem wczesniej ze nie jestem po zadnej ze "stron"

omg...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak mowic tak to mozesz do swoich koleszkow...

po pierwsze go nie bronilem, tylko bylem neutralny

po drugie, sprawa sie pomalu wyjasnia i widac kto jest "zly" a kto "dobry"... i po co tyle krzyku i najezdzania na "pare 15'sto latkow" -_-

 

na samym poczatku nie bylo do konca nic wiadomo, a teraz wszyscy zaczeli delikatnie mnie porownywac do wrzesniaka... wezcie sie zastanowcie i pokazcie mi gdzie go bronilem. Zaznaczalem wczesniej ze nie jestem po zadnej ze "stron"

omg...

no co przecież prawde napisał z tymi 15 latkami ;]

Wszystkim chodziło o to że nie przeczytałeś ani tematu ani wszystkich logów z gg, a zacząłeś obejmować swoje błędne stanowisko w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram sie dowiedziec jakie dowody musze przedstawic przeciwko panu Wrześni@kowi. Moze wystarczy kilku swiadkow.

Niestety prawda jest smutna bo wszyscy ktorzy kupili u niego sprzet zostali wysiurani. Nawet sprzedaz glupiego proca czy grafy bez gwary w razie znalezienia "frajera" nie bedzie juz tak oplacalna. Bo zadko kto chce sprzet ktory w razie padniecia mozna juz tylko wywalic do kosza.

 

Narazie mam dane od dwoch osob i poszkodowanego. Wszystkie sie pokrywaja. Wiec nie jest zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie o to chodzi Jonathan to jest po prostu oszustwo jakby nie pisl ze 12 (jak sie okazuje fikcyjnych miesiecy) gwarancji to by nikt nie kupil bo kto by pakowal 500 zl w ciemno moze pochodzi a moze nie , celowo wprowadzal ludzi w blad piszac 12 miesiecy i liczyl ze a nuz sie uda i nikomu nie padnie wiec nie bedzie problemu , padlo i jest problem zaczynaja sie kretactwa , a sprawe nalezy nazwac po imieniu JAWNE OSZUTWO !!! i nie ma sie co bac tych słów , i z takimi kolezkami trzeba sie rozprawiac bo takich cwaniaczkow i oszustow coraz wiecej i to wlasnie przez takich kretaczy Allegro i inne serwisy aukcyjne wygladaja jak wygladaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...celowo wprowadzal ludzi w blad piszac 12 miesiecy i liczyl ze a nuz sie uda i nikomu nie padnie wiec nie bedzie problemu , padlo i jest problem...

Świnto prowda jak mawiają górale. Właśnie o tym pisałem na samym początku i o to głównie się rozchodzi. Bo procesory były selekcjonowane bardzo dobrze (mój chodzi tak jak zamawiałem) ale jak pizdnie to sobie z niego zrobię naszyjnik jak się okazuje. A "gwarancja" to był główny powód, dzięki któremu podjąłem decyzję o zakupie (mimo pełnego "antyprofesjonalizmu" sprzedawcy :D)

 

...

 

A jeszcze w ferworze "walki" w tym temacie zarobiłem 20% hihihi

Edytowane przez southorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do pitera... rozne jakeis tam zgrzyty czasem byly... ale sprzet od niego raczej chodzi zgodnie z opisem..

u mnie bynajmniej dziala .. i mam papier z grala ... gware i fakturke ... wiec jestem spokojny

Jak narazie sprzedalo sie 50-100 procesorów i ani jeden nie wrócil...

Byly osoby co chcialy zwrócic "poniewaz nie chodzil jak zapewnialem" ale to byl tylko i wylacznie brak wiedzy o podkrecaniu i nieumiejetne ustawienie pamieci. Sa tacy co mecza jak ustawiac i.t.p potrafia zadzwonic nawet o 1 w nocy... paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauwarzyłem ten temat i przeczytałem cały.

Widać od razu że Wrześniak kręci. Sklep musi wymienić proca bo przecież nie było oznak fizycznego zniszczenia. Ale można spojżeć na to z innej strony, a mianowicie gwarancje traci się przy podkręcaniu czyli Wrześniak traci gware przy selekcji, ale zapewnia klijętów o 12m gwarancji, więc jeżeli tamtą stracił to daje swoją i musi z własnej kieszeni wymienić.

Wrześniak napisz czemu nie wysłałeś tych papierów, nie masz ich, zgubiły ci się czy nie miałeś czasu bo z dziewczuną byłeś? To z dalega wali przekrętem.

Jeżeli zapewniasz ludzi o papierach to takie rzeczy się ze sprzętem wysyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...