Skocz do zawartości
Gość SowaBezOka

[płyta Główna] Msi K7n2 Czy Gigabyte 7vasmfs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SowaBezOka

Króciutko - co wybrac ? MSI K7NZ2 (zielony laminat) czy Gigabyte 7VASMFS ?? Cena praktycznie ta sama, gwarancja tylko rozruchowa na 1 miesiac w obu przypadkach. Ktory plyta lepsiejsza? ;) i pod jakim wzgledem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SowaBezOka

a uzytkowales MSI? czy tylko jestes zirytowany zdeczka swoja plyta? ^^'

Edytowane przez SowaBezOka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam msi k7n2 delta i jestem bardzo zadowolony. bios ma na prawde duzo opcji (fsb co 1mhz, niezalezne taktowania ramu, pci i agp, duzo opcji zmian napiec)

trudno mi porownwac ja z gigabytem - ale co do samej MSI to moge ci polecic z czystym sumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SowaBezOka

jednak udalo mi sie dorwac po bardzo atrakcyjnej cenie Soltek SL-KT880E-RL :)

 

Tylko ze nie chce w nim dzialac Duron 1000 MHz :/

 

 

(Sempron 2600+ dziala bez zarzutów...)

 

 

Wie ktos dlaczego ten duron nie dziala? W instrukcji napisane jest ze obsluguje Durony... Teraz nie wiem czy smialo moge kupic Durona 1600 MHz?

 

 

jakby ktos mial czas to prosilbym o zapoznanie sie z tym:

http://www.soltek.com.tw/soltek/download_f...R-RL-R-hard.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SowaBezOka

Problem rozwiazany. Sprawa wyglada nastepujaco...

 

Producent plyty glownej do pudelka wrzucil ksiazeczke podobnej plyty (wizualnie identyczna), ale ustawienia zworek itp., jednak inne :) Teraz gdy ksiazeczke mam w domu, a komputer w ktorym zainstalowalem plyte glowna mam w pracy musialem sciagnac z netu manuala i tam zworki inaczej są poustawiane :] i takim oto sposobem, ustawiajac FSB na 100 MHz Duron 1000 MHz dziala jak nalezy. Teraz dziewczynie kupie jakis fajny cooler i FSB 133 śmiało bedzie chulało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...