Skocz do zawartości
malinek

Uspakajanie Radiówki.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to moze wielu smieszyc, ale zapytac zawszw mozna. Do rzeczy.

Od niedawna mam radiówke(niestety zaden kabel do mnie nie siega, nawet NEO nie moge miec :( )

Sygnał od dostawcy ma bardzo dobry( pod winda jakosc polaczenia: znakomita, 5 paskow na 5 mozliwych)

Pingi sa ok(do wp.pl ok 25-29, do onetu i interii podobnie), transfer taki jak powinie( 40kb\s 320 łącze)

Moj problem jest nastepujacy. pinigi czały czas ok, az tu nagle na 2,3 sek skacza do 500 i zaraz wracaja do normy.

Przy normsalnym korzystaniu czy przy sciaganiu nie widac/ nie przeszkadza to. Jednak przy graniu....... te 2,3 sekundy to kwestia zycia i smierci.

NIe wiem moze jest jakis program, moze cos poprzestawiac?? Do admina siec raczej nie mam po co isc/dzwonic/pisac bo sygnal 100% a pingi w sumie ok za wyjatkie 2,3 sek.

Głownie chodzi mi tu o granie( gram w Americas Army). W ciagu jednej rundy ok10.min mam 2, 3 takie wachania. Podkreslam nie jest to wina serwera na ktorym garm, poniewaz tylko mi sie to przytrafia i tylko u mnie jest to tak widoczne.

Z gory dzikei za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uroki WiFi :(((((((

droga do super pingow daleka i kreta

a zaczac trzeba od AP

redukcja kosztow i juz kicha

sam nic nie zrobisz :(

sa programiki ktore maja niby pomagac w tym wzgledzie ale nic to nie daje

tobie tylko spada na 500 ms

ale niektorym sie rozlacza co 1 min lol :P

kabel RULEzzz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnioe ja jetsem bardzo zadowolony i az zdziwiony jak wszystko smiga. Pingi naprawde sa ok. Sa mniejsze niz na neo 320. Problemy to tylko te chwilowe skoki jak gram :(.

 

A co to za programy o ktorych mowiles??

Edytowane przez malinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

AP laczy sie z serwerem jako radiowy switch, radiowki tak maja bo masz kabel do anteny, a taka kontrukcja nie jest zalecana, a i tak wszyscy montuja ;) chyba, ze masz osprzet orinoco, w ktorym wszystko smiga jak nalezy, ale tez kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Objawy wskazują na przeciążenie stacji bazowej. Po prostu do AP po stronie dostawcy jest podłączonych kilkunastu klientów. Nic na to nie poradzisz. Poniżej masz obrazek pinga z mojego lacza - widocznosc przez drzewa, sygnal na poziomie 50%, ale podłączonych zaledwie kilku klientów. Inna mozliwość to zbyt mocny sygnał i występuje efekt zagłuszania. Jeśli możesz spróbuj zmniejszyć moc radia.

 

post-125761-1133776184_thumb.jpg

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odemnie jeszcze jedna rada !!! Sprawdz na jakiej predkości chodzi karta i ustaw ja na najniższą, gdyż jeżeli jest na Auto to podczasa spadku jakości połączenia karta przełacza się na mniejszą prędkość i tu mogą być te kilku sekundowe zaniki, karte zawsze staramy się aby chodziła na jak najniższej prędkości gdyż link jest wtedy stabilniejszy !!!

 

Odpisz czy to coś dało !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

hmm wątpie czy to coś da, ale spróbować mozna, i tak więkoszosc zalezy od sprzetu i tego czy wszystko wspolgra jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...