Skocz do zawartości
kubolo

Ford Mustang

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze chcialbym takiego miec :) .

Tyle było juz tych modeli mustanga ze chyba nie trudno je pomylic, nie wiesz który to model ?? albo z którego roku ??

 

Fordy Mustangi to sa dopiero bryki, mają głównie siliniki V iles tam, zazwyczaj V8. W necie jest sporo informacji na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle było juz tych modeli mustanga ze chyba nie trudno je pomylic, nie wiesz który to model ?? albo z którego roku ??

 

Fordy Mustangi to sa dopiero bryki, mają głównie siliniki V iles tam, zazwyczaj V8. W necie jest sporo informacji na ich temat.

Niestety nie mam zadnych danych dotyczacych tego Mustanga.

 

A to moj prywatny Mustang ktorego sobie kupilem i przybajerowalem..... w NFS Most Wanted :lol: :lol2: :gitarzysta: :ploom: :twisted2: :banana: :mrgreen:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobają te auta...

Amerykańska siła :P

He, he mogę się pochwalić że kiedyś zrobiłem prezentacje o Mustangu z której oczywiście dostałem ocenę bardzo dobrą :P Szkoda tylko że zeszła z tego świata wraz z formatem :( Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w stanach wersje z 'najsłabszym' silnikiem (4.o l 210 KM) mozna dostać juz za ~ 20k$ (nuwete) czyli ~70 k PLN unas samochody oferowane za ta kasew porownaniu do mustanga sa IMO smieszne ;/

 

aha i spalanko tejze wersji to miasto 14/trasa9 wiadomo jak sie przycisnie to żre więcej

Edytowane przez LPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LPC: Dokładnie tak jest. Oglądałem sobie kiedyś ceny i składałem własny konfig. To samo tyczy się większości samochodów Forda - np taki Focus 2 też jest całkiem tani... w Stanach.

 

Cały haczyk w tym, że aby sprowadzić takie coś do nas, to wyjdzie cena 2 razy większa. Ale jak ktoś ma kasę i chęci, to u naszych zachodnich sąsiadów jest trochę tych wozów (Mustangów) w ciekawych cenach (nie wysokich nawet, jak na taki wóz).

 

http://www.mobile.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest z opłatami za nowe samochody, ale ogólnie słyszałem, że aby np przywieźć samochód za free (jako mienie przesiedleńcze), to trzeba go zarejestrować i jeździć nim pół roku.

 

Nie mniej jednak przyporowadzić sobie ze Stanów "paczkę" o wadze około 1,5 tony, to nie jest tak łatwo i tanio. Podejrzewam, iż używka (np roczna, bo w sumie starszych chyba nie ma) z Niemiec wyszłaby taniej, niż ze Stanów nówka lub mienie przesiedleńcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

tu macie fajnego mustanga z 1969 roku jak byłem na zlocie amerkanskich aut w Anglii - koles odrestaurowywał go 3 lata ale stan jest niesamowity

 

Dołączona grafika

 

 

a tu silniczek - piekna sprawa

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a propos amerykanskich aut - Dodge RAM 500 SRT-10 z silnikiem Vipera

Dołączona grafika

 

a tu jeszcze jedno Dodga i kumpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie film 60 sekund to nawet bym niewiedział o istnieniu tych cudek. Ogólnie dla mnie prawie wszytko co wyszło z pod ręki shelbiego jest piękne :) No i Muzyka silnika kocham to jak V8 ładnie sobie popykuje 8).

 

Na jakiś forum graficzynym widziałem kilka mustangów za jakąś chwile zapodam tu linkami.

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=20560

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=20211

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=20357

Edytowane przez siwy_bos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mustang 69 taki jak w 60 sekund to jest maszyna :D yeah :P klasyk ale biorac pod uwage ta supre z F&F :D az szczena opada :D to jest dopiero rekodzielo :P

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zaopatrzyłem się w film Bullit ze Stevem McQuennem i pieknym mustangiem (w tym filmie jest pościg uznany za najlepszy w historii kina - rzecz dzieje sie w San Francisco - ach te górki i hopki - tam to jest dopiero pokaz mocy tych autek) a druga pozycja to 60 sekund ale oryginalna wersja z 1974 roku ale powiem wam ze tem mustang z remake'u jest fajniejszy :D

 

a apropos supry koles w Polsce ma fajna supre cos okolo 1000 koni a na jazde po miescie sobie na 600 przelacza - koles nazywa sie dobrowolski i jest wlascicielem jakiejs duzej firmy tuningowej - w koncu musi promowac swoja firme B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe do takiej Superki to on wozi przyczepke z karnistrami zeby lac bo tak to pewno rzre :P 1000 HP mowisz :) cos jak nissan Skyline ztjunikowany przez jakas prof firme tez mial cos kolo 1000 czy ponad zdziebko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o skyline to jedynie model gt-r34 taki jak mial na poczatku 2f2f brian co skakal przez most i pozniej go gliniarze zwineli (ach ta elektronika) - nie ma to jak mustang :D

 

a jesli chodzi o supre to tu jest artykuł o Dobrowolskim i o jego aucie Intercars

 

i jeszcze o suprze zobaczcie ten filmik Jun supra drift - koles niezlego slide'a robi moglby jak w nfsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...