Skocz do zawartości
kubolo

Ford Mustang

Rekomendowane odpowiedzi

Samochody marzenie. Moj ulubiony to ten z 65 ale nowy tez jest spoko

 

@FastlY

mam identyko tapete :) BTW co to za skin do windowsa bo szukam czegos fajnego...

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych aut nie mozna nie kochac.

Sa poprostu piekne cudowne genialne.. itd itd

 

Gdy sie dorobie to sobie takiego kupie :D Wtedy tez bedzie kesz an paliwo, ale to jak sie dorobie ;)

 

Jeszcze niedawno bardzo nie podobal mi sie ten nowy mustang, jednak obecnie coraz bardziej sie do niego przekonuje, ale i tak jest daleko w tyle za arcydzialami z stajni Shelby.

 

Niedawno byl juz topic o MuscleCarach, jak ktos nie czytal to radze nadrobic ;]

 

Ahhh te Camaro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych aut nie mozna nie kochac.

Sa poprostu piekne cudowne genialne.. itd itd

 

Gdy sie dorobie to sobie takiego kupie :D Wtedy tez bedzie kesz an paliwo, ale to jak sie dorobie ;)

Żre paliwo, nie skręca, głośne...też muszę go mieć :D

 

Heh szkoda że na polskie warunki jedynym dostępnym muscle carem spełniającym powyższe warunki jest warczyburg 353W ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na discovery channel leci o fordzie mustangu, a dokladnie leci program amerykanski chopper w ktorym occ buduje motor o tematyce mustangow POLECAM !!

Jak bym mial discovery to bym z checia poogladal :| :?. Moze z 5 razy ogladalem "amerykanski chooper" i moglbym ten dokument ogladac 5 godzin dziennie :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GT500 miał dużo szczęścia, że był metalowy - inaczej paliłyby mu się progi, jak w nowym Viperze.

 

Samo spalanie nie jest żadnym zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę moc silnika i wagę samochodu. Poza tym ktoś, kto jeździ takim samochodem ma spalanie w d... alekim poważaniu. Takich samochodów nie kupuje się po to, aby liczyć każdką kroplę paliwa. Że o gazie już nie wspomnę. Chociaż z drugiej strony dobrze założona sekwencja mogłaby być ciekawym patentem.

 

Co do samego kupienia takiego wozu, to wystarczy 30-40 kawałków i można takiego mieć w znośnym stanie (klasyka). Te nowe (2004, 2005) kosztują około 2 razy tyle u naszych zachodnich sąsiadów (mobile.de).

Jak już ktoś będzie chciał kupić, bo będzie miał 2 wyjścia: albo moc maksymalnie 200KM (z ogonkiem) lub pogodzić się z faktem, iż na zimę auto stoi w garażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak amerykańce mają kase żeby zalać taką bestię ;) z tego co patrzyłęm bo ebay'u to za 30k$ można kupić fajnie przerobionego mustanga (mowa o nowym modelu), chcąc miec klasyka, trzeba się liczyć z paroma wyrzeczeniami, ale jaką frajde daje taki samochód...mnie osobiście bardziej podoba się Dodge Charger 68"

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo spalanie nie jest żadnym zaskoczeniem, jeśli weźmiemy pod uwagę moc silnika i wagę samochodu. Poza tym ktoś, kto jeździ takim samochodem ma spalanie w d... alekim poważaniu. Takich samochodów nie kupuje się po to, aby liczyć każdką kroplę paliwa. Że o gazie już nie wspomnę. Chociaż z drugiej strony dobrze założona sekwencja mogłaby być ciekawym patentem.

dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w top gear mowili ze nowy mustang to samochod dla gejow :lol: chodz gejem nie jestem to i tak mi sie podoba :P jednak koszt utrzymania tych paru litrow silnika jest przerazajacy :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... W Top Gear nie podoba im się najnowsza 911, a wg mnie to najładniejszy model od kilku (nastu?) lat. Ich opinię na temat Mustanga można sobie więc zignorować.

To ładny samochodzik w stylu retro, a jego cena powala. Gdyby nie problemy z częściami w Polsce (zapewne takowe mogą być), to byłby to całkiem dobry kąsek dla maniaków stylu i prędkości. Zmartwychwstała Panda, 500, Mini, Vento i kilka innych. Mustan też powraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zawsze marzyl o Fordzie Mustangu. Dostal cos takiego od ojca (kolo ma ciut kasy) http://www.rsportscars.com/eng/cars/mustang_cobra.asp za zdanie matury.

Autko fajne, glosne, szybkie i wygladajace.

Niestety utrzymanie go to istna katastrofa. Przy szybszej jezdzie ryk silnika zagluszal wir powstajacy w baku :D

Wszystko pieknie ale samochody te sa na rynki gdzie ropa jest w cenie wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja was zaskocze, i napisze, że ja mam takie cudo. Dokładnie chodzi mi o Mustanga 2005. A skąd go mam? Ano odkąd siorę wywiało za wielką wodę zawsze mówiłem jej, że chcę mustanga i moje marzenie spełniło się... Przysłała mi czerwoną bestię (w paczce zmieściło się jeszcze kilka t-shirtów i kawa ze Starbucksa)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem kiedyś w telewizji program o Mustangu, dokładnie o "Eleonor", pokazywali firmę zajmującą się budową tego modelu ze starych, zdezelowanych mustangów, koszt bodajrze 80k $ za takie cudo. Ponad to pokazali jeszcze Eleonor z ponad 700 konnym silniczkiem...IMO taki klasyk (o ile można powiedzieć że to klasyk ;) ) jest lepszy niż Ferrari czy Porsche, w stanach jeździ ich spora ilość i Eleonor bardziej przykuwa uwagę niż nowy "super samochód", no ale za wielką wodą ludzie sobie mogą pozwolić na zalanie takiego 7l silnika i rozkoszowac się jazdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...