Skocz do zawartości
Gość amapi3d

Warto Kupic Audigy4 Oem?

Rekomendowane odpowiedzi

oem kosztuje obecnie 245zl... najprosciej byloby kupic audigy 2 oem, ale ich nigdzie nie ma za przyzwoita cene.

 

w segmencie kart do 250zl zostaje audigy2zs albo wlasnie audigy4 - ktos mial a4 i moglby o niej cos wiecej powiedziec bo ciezko znalezc jakiekolwiek wypowiedzi na temat tej karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem sobie tą karte i muszę Ci powiedzieć że niewiele ona rozni sie od Audigy2ZS. Pozatym że są najświeższe sterowniki z 2005 roku ktore wyglądają troche inaczej ale funkcje są takie same..nic nowego. Nie wiem gdzieś słyszałem że różnica polega na tym że ta Audigy4 ma mniej szumow. Procesor dzwieku na karcie ma z tego samego roku 2003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor na Audigy 4 jest ten sam co w Audigy 1, jednak Audigy 4 ma o niebo lepsze przetworniki C/A A/C. Jeśli chcesz coś łączyć analogowo to jest sens kupować A4; jeśli masz cyfrowe stereo to nie ma różnicy między A1 (po instalacji sterowników PAX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor na Audigy 4 jest ten sam co w Audigy 1, jednak Audigy 4 ma o niebo lepsze przetworniki C/A A/C. Jeśli chcesz coś łączyć analogowo to jest sens kupować A4; jeśli masz cyfrowe stereo to nie ma różnicy między A1 (po instalacji sterowników PAX).

narazie lacze analogowo zwykly zestaw 5.1 creativa ale za jakis czas bede chcial kupic wzmak plus glosniki(pewnie stereo) - audigy2zs w tym przypadku bedzie lepsze? pozlacane koncowki maja jakis wymierny wplyw na jakosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Zdecydowanie ekonomiczniej jest kupić Audigy2/ZS i zrobić soft moda na Audigy 4. Ja tak mam :).

moze i ekonimiczniej kupic a2 oem ale jej nigdzie nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Taniej nie będzie. Sam dałem 140 i nie żałuje. Mało tego ceny szybują w górę i raczej nie spadną.

yeah, juz 159zl... moga sie cmoknac w .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zastanawiam sie nad kupnem karty dzwiekowej ktora bedzie grala w parze ze sluchawkami Icemat Siberia ;) Nie znam sie zabardzo na audio i nie wiem jaka wybrac. A2 OEM juz w przystemnej cenie nigdzie nie znajde. Nie wiem czy warto kupowac Audigy4 OEM (199zl na Apollo). Moze wystarczy Audigy SE OEM? Moj sprzet audio zamierzam wykorzystywac do gier i muzyki.

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor na Audigy 4 jest ten sam co w Audigy 1, jednak Audigy 4 ma o niebo lepsze przetworniki C/A A/C. Jeśli chcesz coś łączyć analogowo to jest sens kupować A4; jeśli masz cyfrowe stereo to nie ma różnicy między A1 (po instalacji sterowników PAX).

raczej powiedziałbym ze audigy4 ma procek taki sam jak audigy 2, tylko nowszą rewizję.

 

Audigy4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewizje czyli co? Czy jakosc dzwieku jest duzo lepsza niz w Audigy2/SE? Rozne [ciach!]ly, wejscia, bajery typu nagrywanie kaset czy plyt winylowych jest mi kompletnie nie potrzebne.

Ta ma byc karta+Siberia -> gry & muzyka

Edytowane przez Mr X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...