Skocz do zawartości
Slayer

Jakie Konto W Banku Dla Pracującego Studenta?

Rekomendowane odpowiedzi

czepiasz isę :D :D D

Czego się czepiam? Tego, ze oferta podana przez Ciebie wcale nie jest rewelacyjna? Jesli o to chodzi, to tak, przyczepilem sie. Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mBank kilka pytan prosze o pomoc

 

bo ci 'eksperci' nie odpowiadaja jednoznacznie:

1. czy rzeczywiscie otwardzie i samo prowadzenie jest darmowe

2. bede korzystal sporadycznie z tego konta tylko przy zakupach przez internet (Pay Pal itp.) wiec czy mozna pozosawic to konto bez obslugi na na pol roku nie wplacajac zadnych pieniedzy i nie ponoszac zadnych oplat z tym zwiazanych

np. kupuje cos przez internet w tym momencie przelewam na konto mbanku odpowiednio kwote, wplacam ja dalej i koniec i znowu nie korzystam przez jakis czas(oczywiscie oplata za sam przelew to normalne), da sie tak? Wink

pozdro

Edytowane przez Hate To Feel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa konta w BGŻ i INTELIGO (pko bp) polecam nieotwierac konta studenckiego a indywidualne przez inteligo, niebeziesz miec opłat za prowadzenie, prowizji od wypłaty z bankomatu (ich ) i za zakupy kartą, studenckie sa chyba płatne 4.50 ale niejestem teraz w temacie z płatnościami za rodzaje kont

 

ps: jak amsz 100zł minimum na koncie pod koniec miesiaca, to nawet na 3 lata mozesz zostawić i nieponiesiesz kosztów dodatkowych

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od początku studiów w bz wbk.. całkowicie darmowe prowadzenie konta (najpierw student24), teraz zmienili na student30 czy coś.. i do 30 roku życia mam za friko :). Wypłaty z bankomatu za darmo (tylko firmowego, na szczeście bankomatów bzwbk we wrocławiu jest 45 :) więc dosyć sporo ). Za zakupy też się nie płaci żadnej prowizji... jak dla mnie same plusy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mBank kilka pytan prosze o pomoc

 

bo ci 'eksperci' nie odpowiadaja jednoznacznie:

1. czy rzeczywiscie otwardzie i samo prowadzenie jest darmowe

2. bede korzystal sporadycznie z tego konta tylko przy zakupach przez internet (Pay Pal itp.) wiec czy mozna pozosawic to konto bez obslugi na na pol roku nie wplacajac zadnych pieniedzy i nie ponoszac zadnych oplat z tym zwiazanych

np. kupuje cos przez internet w tym momencie przelewam na konto mbanku odpowiednio kwote, wplacam ja dalej i koniec i znowu nie korzystam przez jakis czas(oczywiscie oplata za sam przelew to normalne), da sie tak? Wink

pozdro

Otwarcie i prowadzenie + wydanie kart platniczych typu visa electron jest za darmo.

Placisz za operacje na bankomatach obcych chyba 5 zl(jako wlasne uznaje sie euronet i wbk) oraz za sprawdzenie salda w bankomacie (chyba 1 zl). Na koncie moze lezec 0 zl i nie ma problemu. Oprocentowanie na koncie bije ci od dodatniego konta. Wpadniecie w saldo ujemne (dla kont bez debetu) oznacza jakiestam kary - do doczytania w regulamienie.

Nie ma oplat z tytulu nieuzywania kart platniczych jak to jest np w BPH.

 

do zastosowan oipsanych w pkt 2 nadaje sie swietnie.

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multibank+=1;

typ konta studenckiego -> multikonto 'jestem'

Byłem posiadaczem tego konta przez ponad 3 lata, dalej jestem klientem ale innego typu konta z przeniesionym numerem rachunku.

Jak na potrzeby studenta wystarczająco dobry bank, dlaczego?

- bezpłatne otwarcie konta

- prowadzenie rachunku 2zł (wcześniej była złotówka sic!)

- dostęp przez internet, telefon, sms

- przelewy międzybankowe za darmo

- przelewy zagraniczne min 20zł (przy większej kasie nigdy nie płaciłem więcej jak 30zł)

- dostępny wpłatomat w oddziale mojego banku

- krótkie terminy reklamacji (maksymalnie czekałem 2 tygodnie na cofnięcie transakcji z paypala)

- karta debetowa Visa Classic 30zł rocznie bo tylko z takiej korzystam (Electronem za granicą nie zawsze można płacić, przynajmnie tak było kiedyś), może służyć jako karta do zakupów przez internet (w mbanku trzeba do tego osobną kartę)

- karta kredytowa Visa - załapałem się na promocję dla studentów, a jako, że miałem dobrą średnią kartę dostałem za darmo z limitem 1000zł/mc (mogłem mieć około 3 tys. bo miałem bardzo duże wpływy) z odroczeniem spłat na ponad 50 dni, teraz mam drugą kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...