Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie w sobote z Warszawy zostala wyslana paczka Pocztexem (okolo 2kg), jeszcze jej nie ma, mam nadzieje, ze dzisiaj, albo maxymalnie w sobote dojdzie... ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka wysłana 13grudnia.

Majl od kupującego:

 

"Znalazłem"...paczka jest w komputerze zarejstrowana tam gdzie rozbieraja poczte, ale fizycznie, gdzie jest tego nie wie nikt, lezy sobie ok 130 tysiecy paczek ktore maja 2 tygodniowe opóznienie...bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś uszczypnie bo nie wierze że to sie dzieje...

 

Dostałem dzisiaj (28.12) awizo z poczty, że moja paczka czeka na odbiór na poczcie do 27.12

 

Poszedłem na poczte celem wyjaśnienia sprawy, najpierw pełna kultura, babka mi mówi że to drugie awizo, mówie jej że nawet pierwszego nie było bo listonosz sie nie pojawił danego dnia itd., co moge w tej sprawie zrobić. Powiedziała mi że paczka jest już na zwrotach i nie moge nic zrobić. W tym momencie nerwy mi puściły, bo ile tej cholerze można było tłumaczyć że nie było jak odebrać paczki wczoraj, skoro awizo przyszło dzisiaj... Poprosiłem ładnie kierownika, pogadałem, ten też, kulturalnie mi powiedziałem że moge ich w tyłek pocałować...

 

żal.pl

 

jak mnie najdzie ochota do wysyłania czegoś PP, to proszę, niech mnie ktoś kopnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka ze Szczecina nadana 12.12 dotarła do mnie (Warszawa) dziś (28.12) to jest "priorytet" :mur:

 

A już się bałem, że będe miał jazdy jak kolega powyżej - raz tak miałem, poszedłem się zapytać/upominać o paczkę, a oni na to że już 2 awiza zostawiali i że mam szczęście bo następnego dnia mija termin "przechowania". Niech ten monopol padnie jak najszybciej i niech się zacznie jakaś prawdziwa konkurencja :huh: bo chyba nawet sprawniej działała poczta dyliżansowa na Dzikim Zachodzie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka wysłana 19.12.07 - nadal nie dotarła.

Przy okazji takie pytanie. Czy można jakoś sprawdzić, czy paczka została nadana?

 

P.S. Jak tak czytam ten temat, to zaczynam żegnać się już ze swoją paczką.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze tylko i wylacznie moze potwierdzic to wysylajacy po okazaniu dowodu nadania...

 

Jak czytam temat, to rozkladam rece i zastanawiam sie, kiedy doczekam sie na moja swiateczna paczke... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczka wyslana dzis by podcztex, ~200km doprzebycia. Dadza rade sie wyrobic w <20h, wedlug ich zapewnien ;) ?

IMO dadzą ;)

 

@down

 

No własnie ;P

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. Ostatnio pocztexem wysyłałem dwa razy paczki do tego samego miejsca (~300km) wyrobili się w 24h, prawda Lanc ? :>

Lanc, mam nadzieje, że mi też wyślesz Pocztexem :twisted:

 

 

 

<<<

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila sie dowiedzialem, ze moja paczka z racji przeciazenia Pocztexu zostala nadana priorytetem PP :mur: Dodam, ze za te same pieniadze, sami sobie przekierowali, nie wiem jakim cudem, banda debili... Teraz sie moze doczekam, za miesiac... :|

 

Dzwoniac na infolinie i podajac numer nadania paczki mozna uzyskac informacje gdzie aktualnie znajduje sie paczka ? I czy jest jakis inny numer niz 0801 333 444 ? Mam na mysli normalny numer stacjonarny.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL j juz dostawałem duże koperty jako polecone i malutkie paczuszki jako paczki i zawsze było ok jak paczka może być za wąska, zresztą o dziwo spotykałem się prawie zawsze z mila obsługa na poczcie jak coś było nie tak to dostawałem kawałek taśmy kartonu żeby całość jako tako wyglądała, raz mialem nietypowy problem bo kobita nie wiedziala co to jest koperta raz A4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może (a raczej na pewno) nic nie wniose do tematu, ale oto ciąg dalszy i jednocześnie zakonczenie perypetii zwiazanych z moją paczką niedostarczoną przez pocztę. Otóż paczka wróciła do sklepu, z którego została wysłana, co więcej, poczta zażyczyła sobie od sprzedawcy jeszcze 6.50 za zwrot paczki :mur: Ale tu pojawia sie dobry przykład, że jak sklep dba o opinie, i jak sprzedawca chce coś zrobić to moze. W tym miejscu chciałbym pochwalić i polecić sklep rojna.pl (znany w światku modelarskim) za profesjonalne podejscie do klienta. Wczoraj pan z owego sklepu do mnie zadzwonił i spytał dlaczego nie mogłem paczki odebrać, wytłumaczyłem mu sytuację, i co? Dziś mail że paczka została wysłana ponownie, bez dodatkowych opłat z mojej strony. Widać dla chcącego nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylalem dzis zasilacz i babka nic nie mierzyla, pewnie robia to na oko i bylo za male na "gabaryt b" ;)

Dostalem tez polecony wyslany wczoraj wiec listy chyba dochodza juz normalnie, niestety wciaz czekam od 19.12 na paczke i zaczyna mnie to juz denerwowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wczoraj dzwonil na poczte, gdzie nadal paczke i babeczka powiedziala, ze paczka moze do mnie isc meisiac :evil: Kpiny, dawno sie tak nie wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy gdzie, wiem na przykład że paczki z wrocławia i do wrocławia moga iść nawet 2-3 miesiące bo sortownia we Wrocławiu ma olbrzymie probemy (zamiast maszynowej segregacji paczek wszystkie paczki są sortowane ręcznie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...