Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

paczka wyslana w poniedzialek (28.01.08r.) z Bydgoszczy do Gdanska (serwis esc.pl) jeszce nie doszla

 

paczka wyslana w srode (30.01.08r.) z Bydgoszczy do Bytomia (kolo Katowic) doszła w piatek (01.02.08r.).

mam sie zaczac bac o moj reklamowany ram?:P

Po co? Nauczycie się, że czasami paczki mogą iść i 1,5tyg? A nie co druga osoba wnosi raban, że paczka nie przyszła po 2 dniach... Cierpliwości! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj PRIORYTETOWY telefon szedl 12 dni :( strach myslec ile by ja dostarczali ekonomiczna dla porownania jakas nieznana mi wczesniej firma kurierska dostarczyla mi laptopa z uk w 3 dni, ale najbadziej nie rozwalilo ostatnio w tv stwierdzenie kolesia ktory wyliczyl ze slimak winniczek dotarlby do niego szybciej niz paczka poczta mieszka 11km od nadawcy ja bym chyba na pieszo poszedl po ta paczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze poczekam... moze jeszcze dojdzie :) dam im czas do poniedzialku (mina wtedy rowne 2 tygodnie)

 

zal.pl - nigdy wiecej nie wysylam poczta w strone Gdanska :lol:

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość XFX_Graphic

Ja czekam od 2 tygodni na paczkę z Anglii (zwykle idą max 5 dni), już się powoli godzę, że ją buchnęli w Polsce...

Mam ten sam problem, tylko że czekam aż na 5 paczek w zasadzie listów poleconych (nie wiem tylko czy signed for czy zwykłe).

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, moja paczka zostala wyslana z Krakowa okolo 12 rano priorytetem do okolic warszawy paczka 'na specjalnych warunkach' telefon komorkowy, i jeszcze nie przyszla...zaczynam sie martwic czy aby nic sie z nia nie stalo...jesli jutro nie przyjdzie dzwonie do tego goscia czy aby na pewno ja wyslal w srode a jak tak to przejde sie na poczte...nigdy nic nie wiadomo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie spokojnie.... w życiu żeś nie wysyłał PP ?

ps

w każdy dzień roboczy możesz otrzymać paczkę do 17, teraz mamy 14:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Prosiłbym moderatorów o usuwanie postów zniecierpliwionych dzieciaków które kupiły coś max 3 dni wstecz i są bardzo zdziwieni/zasmuceni/zdenerwowani faktem, iż paczki jeszcze u nich nie, co oczywiście jest powodem do napisania na forum swojej historii. Ludzie przeczytajcie najpierw ten topic i nie zachowujcie się jakbyście wysyłali pocztą coś pierwszy raz! wszyscy wiemy jak ona funkcjonuje i jak macie wylewać na forum żale że paczka nie przyszła na następny dzień bo to priorytet to proponuję kuriera :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym moderatorów o usuwanie postów zniecierpliwionych dzieciaków które kupiły coś max 3 dni wstecz i są bardzo zdziwieni/zasmuceni/zdenerwowani faktem, iż paczki jeszcze u nich nie, co oczywiście jest powodem do napisania na forum swojej historii. Ludzie przeczytajcie najpierw ten topic i nie zachowujcie się jakbyście wysyłali pocztą coś pierwszy raz! wszyscy wiemy jak ona funkcjonuje i jak macie wylewać na forum żale że paczka nie przyszła na następny dzień bo to priorytet to proponuję kuriera :mad:

no ok gratuluje Ci na prawde, ale jesli zamowilbys komore za grubo ponad 2 tysiace tez bylbys zdenerwowany ;] i nie pisz z takim podnieceniem ze jaki Ty fajny i cierpliwy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok gratuluje Ci na prawde, ale jesli zamowilbys komore za grubo ponad 2 tysiace tez bylbys zdenerwowany ;] i nie pisz z takim podnieceniem ze jaki Ty fajny i cierpliwy ;]

To ja bym ubezpieczył na kwotę grubo ponad 2k zł i sie cieszył, że nie dochodzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co wlasciwie oznacza te 'na specjalnych warunkach' podobno wtedy obchodza sie z paczka jak z jajkiem, moze to jet powod ze tak dlugo nie przychodzi ?

google sie popsuło?

 

Nadanie przesyłki na warunkach szczególnych - świadczenie polega na przyjęciu przesyłek odbiegających od standardów przyjętych w ich przypadku. Na warunkach szczególnych nadawane mogą być:

 

* przesyłki listowe nierejestrowane, przesyłki listowe polecone, przesyłki listowe z zadeklarowaną wartością, kartki pocztowe, których kształt lub wymiary odbiegają od przyjętych

* paczki pocztowe, których wymiary są większe od przyjętych bądź zawartość stanowią płyny, gazy, rzeczy kruche, łamliwe, żywe rośliny i zwierzęta a także przedmioty lub substancje wymagające specjalnego traktowania w przewozie. Wymiary przesyłki nie mogą przekroczyć 5000 mm dla sumy długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie - ubezpieczona :lol: ?

To jest raczej podstawowe pytanie ;]

No ale chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby wysyłać coś o wartości 2kzł bez podania wartości ;> Chyba że się mylę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej podstawowe pytanie ;]

No ale chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby wysyłać coś o wartości 2kzł bez podania wartości ;> Chyba że się mylę ;]

tyle ze za ubezpieczenie paczki na 2k płacisz 40zł + wartosc nadania = drozej niz kurierem z ubezpiezeniem na 20k :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...