Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, coś w tym jest... dzieje się coś niepokojącego... :P

 

w czwartek po południu gościu wysłał mi paczkę z RAMem i zamiast w piątek, doszła dopiero w sobotę...

 

a wczoraj z rana poszła do mnie paczka z grafiką i już się cieszyłem, że dzisiaj potestuję, a tu ni ma paczki... :?

 

więc czyżby miała być dopiero jutro? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest lekki dramat, każdego kogo pytam co wysłał/kupił coś w pon/wt jeszcze do niego nie doszło :o Ja nie wiem co oni odpi*** na tej poczcie. Coraz gorzej. Jak do jutra nie dojdzie to nie wiem :[ zakladam że ta osoba z tłika, u której kupiłem wysłala mi procka :)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kumpel czeka na fortrona juz tydzien ;/ kupil u tej samej gosciowy z allegro co ja, ja mialem na next day a on czeka i sie chyba nie doczeka. N/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś sie stało z pocztą po świątecznym nawale. Ja bardzo nie narzekam bo miałem juz kilka przesyłem ale przeważnie priorytety nie przychodziły w ciągu 1 dnia ale nawet do 3.

 

Pogoda nie jest teraz tragiczna aby tak to blokowało...hmm mam nadzieję ze nie bede musiał czekać bardzo długo na ok 5 paczek które są na mnie zaadresowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W sumie to makabra, brat masowo kupuje przez moje konto ksiazki, i juz pare nie ma w domu z 3 dzien -_- Brak slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam od poniedzialku na mobo....oczywiscie priorytet...zeby bylo smieszniej koles mieszka w dziurze do/z ktorej priorytet idzie 3 dni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Standardem jakościowym dla paczek pocztowych priorytetowych jest jej przebieg w terminie D+1 (nie później niż następnego dnia roboczego po dniu nadania)."

 

zaczerpniete z www.poczta-polska.pl

LOL nigdy tak nie było :evil: paczka zawsze dochodzila do mnie 3 dni po wyslaniu albo i później :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Standardem jakościowym dla paczek pocztowych priorytetowych jest jej przebieg w terminie D+1 (nie później niż następnego dnia roboczego po dniu nadania)."

 

zaczerpniete z www.poczta-polska.pl

LOL nigdy tak nie było :evil: paczka zawsze dochodzila do mnie 3 dni po wyslaniu albo i później :lol:

\A to jak pani na poczcie przyjmuje paczke i "kładzie" ja na podłoge jednym machnieciem reki :lol: Tak ze paczka odbija sie o sciane i laduje na podłodze to tez wyznacznik jakosci :unsure:

Ja szczegolnie nie narzekam jak wysle w srode rano o 8 to klient ma paczke w piątek wiec jest ok :D

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczegolnie nie narzekam jak wysle w srode rano o8 to klient ma paczke w srode wiec jest ok :D

następną...?

 

ja z PP mam na pieńku, kilka prio przyszło po 3-5 dniach, nie licze tego że takie większe to szły tydzień, normalnie dostaje paczke na drugi dzień ale są wyjatki ;/

i listonosz który czaji sie aby wepchnąc awizo co by nie musiał taszczyć paczki, zaczyna być wqrzający :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

następną...?

 

ja z PP mam na pieńku, kilka prio przyszło po 3-5 dniach, nie licze tego że takie większe to szły tydzień, normalnie dostaje paczke na drugi dzień ale są wyjatki ;/

i listonosz który czaji sie aby wepchnąc awizo co by nie musiał taszczyć paczki, zaczyna być wqrzający :D

Ee miał byc piatek :lol:

U mnie jest to samo dostaje awizo i godzina listonosz był o 9 kufa przeciez byłem wtedy w domu :lol:

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Jak jutro do mnie nie dojdzie to wrzuce granat na opczte ;) "Fire in the hole", "Bomb has been planted" a wczesniej jeszcze dymną... Ja pie... to przechodzi ludzkie pojęcie, może to przez pakt PiS+SO+LPR ??? :blink:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie zapomnij o flashu :lol:

 

Poczta sux i tyle, priorytet raz przychodzi na nastepny dzien a raz po tygodniu :? kto to widzial takie rzeczy zeby sie dzialy ;s

Na tej ich stronce takie glupoty wypisuja, oklamuja ludzi :/.

 

EDIT: Ostatnio wysylalem karte graf. za pobraniem i zabulilem 12.50 zl. I za co ja place?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee miał byc piatek :lol:

U mnie jest to samo dostaje awizo i godzina listonosz był o 9 kufa przeciez byłem wtedy w domu :lol:

kiedys listonosz zostawiał awizo ale od czasu gdy włozyłem do skrzynki karteczke z napisem "jestem w domu, zapraszam"

to zaczął przychodzić :lol:

teraz w moim okręgu jest nowy listnosz, a jest nim sąsiadka z bloku więc przesyłke zawsze mam dostarczaną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was ile może iść wpłata na konto? Wysłałem paczkę za pobraniem, kasę mają mi przelać na konto, gość do którego to wysłałem napisał, żę w czwartek dostał paczekę, a na koncie pusto. Chyba panikuję ale to prawie dwie stówy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was ile może iść wpłata na konto? Wysłałem paczkę za pobraniem, kasę mają mi przelać na konto, gość do którego to wysłałem napisał, żę w czwartek dostał paczekę, a na koncie pusto. Chyba panikuję ale to prawie dwie stówy.

2 tygodnie na to mają.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dzizas wyslalem grafe do jednego kolesia i juz idzie z 5 dzien... ten po mnie jedzie ze w balona go robie, a przeciez ja wyslalem paczke, to poczta nawala.

Kupilem tez gre w czwartek, koles w piatek wyslal i dalej jej nie ma.

Bez jaj ale ta poczta chyba sobie jaja robi. ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas wyslalem grafe do jednego kolesia i juz idzie z 5 dzien... ten po mnie jedzie ze w balona go robie, a przeciez ja wyslalem paczke, to poczta nawala.

Kupilem tez gre w czwartek, koles w piatek wyslal i dalej jej nie ma.

Bez jaj ale ta poczta chyba sobie jaja robi. ;s

ja dobrze zrozumiałem?? dziś wysłałeś i już 5 dzień idzie?? :lol2: :lol2: jak Ty to robisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eee nie (Dzizas) [boze ;ppp]. Juz 5 dzien idzie, odejmij te 5 to bedziesz wiedzial kiedy wyslalem sry ;]

BTW: SELEKT! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...