Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne bo ja dostalem paczuszke jak poczta strajkowala :) we wtorek wyslana w a piatek rano mialem :) mialem dobre serce i listonosz odemnie dyche za to zarobil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z sklep.komputerowy.pl:

 

Informujemy, że w związku ze strajkiem pocztowców mogą wystąpić opóźnienia w dostawie zamówień wysłanych jako paczki priorytetowe. Od dnia 24-11-2006 do momentu odwołania strajku opcja wysyłki pocztą będzie niedostępna.

Cytat z rma:

 

30-11-2006 17:22 Reklamacja uznana, przesyłka/pieniądze wysłane do klienta

Uwagi: Zgodnie z wolą klienta dokonano wymiany wadliwej płyty głównej na inną. Zwrot przesyłką Poczty Polskiej nr. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx. Kwota dopłaty: 18,50 zł (uwzględniając różnicę w cenie i koszt opłaty za płatność przy odbiorze)

Chyba sobie [ciach!]a mać kpią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech te nieroby zaczna pracowac w koncu

nieroby siedzą na kierowniczych stanowiskach, którzy trzepią grubą kasę kosztem listonoszy, przecież ktoś musi na nich robić

 

tak apropos ostatnio byłem na poczcie kilka razy i krew mnie już zalewała jak ta sama kobieta z okienka odbierająca paczki sprawdzała w cenniku ile kosztuje paczka priorytetowa do 1kg, normalnie masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk: co z tego? Skoro zastrajkuja w "rozdzielni przesyłek" :P Dzis wyslałem paczke do warszawy, jesli pocztowcom sie nic nie odwidziało to nie mam pewnosci ze paczuszka dojdzie, mimo ze widziałem listonoszy, jak i pootwierane urzedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście nie zauważyłem zbyt wielkich objawów strajku. W czwartek zamówiłem spodnie i bluzę za pobraniem, bluza na następny dzień już była. W poniedziałek przyszły spodnie, ale siostra zapomniała mi powiedzieć, schowała awizo i dopiero wczoraj odebrałem. Już myślałem, że to wina strajku, ale w moim domu wiele rzeczy kupowanych jest przez neta i wszystkie dostałem w planowanym terminie. Znajomym również paczki dochodzą normalnie.

 

Jak fajnie mieszkać na prowincji ;)

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk: co z tego? Skoro zastrajkuja w "rozdzielni przesyłek" :P Dzis wyslałem paczke do warszawy, jesli pocztowcom sie nic nie odwidziało to nie mam pewnosci ze paczuszka dojdzie, mimo ze widziałem listonoszy, jak i pootwierane urzedy ;)

Miałem taką łudząca nadzieje, bo nawet listonoszy nie było :D - skrzynki puste. No ale jak sie okazało, łudziłem sie. Paczki jak nie było, tak nie ma dalej i diabli wiedzą gdzie ona moze sie podziewać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie roby :mur: ?? To pracuj tak jak oni i nos kilogramy listow i zasranych ulotek ktore i tak zaraz po wyciagnieciu ze skrzynki wyrzuca sie do smieci niech strajkuja i walcza o swoje prawa do godnej pracy i godnego zycia.

jak szli do tej pracy to chyba wiedzieli co beda robic i za jaka kase? jak sie nie podoba to wypad, znajdzie sie inna tania sila robocza

 

ja nie musze pracowac jak oni - dokonalem innego wyboru

 

nieroby siedzą na kierowniczych stanowiskach, którzy trzepią grubą kasę kosztem listonoszy, przecież ktoś musi na nich robić

ale ci na kierowniczych stanowiskach sa sprytniejsi i madrzejsi od tych listonoszy wiec zarabiaja wiecej nic nie robiac - taki jest swiat, tutaj madrzejszy i sprytniejszy wygrywa Edytowane przez KaZi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak szli do tej pracy to chyba wiedzieli co beda robic i za jaka kase? jak sie nie podoba to wypad, znajdzie sie inna tania sila robocza

Nie znajdzie sie ktos inny, w wiekszosci duzych miast jest sporo wolnych etatow na listonoszy i nikt sie nie garnie by je obsadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaZi ma swoje podejście do świata ;) ma słuszne, ale i troche bez serca, pamiętam jak z tej skradzionej Skody się śmiał ;P Ale koniec OT

 

cytat z allegro :

 

(Dodano 30 listopada, o godz. 14.20)

 

 

Rzecznik Poczty Polskiej zapewnił, że w całym kraju listonosze i urzędy pocztowe pracują już bez większych zakłóceń. Obecnie doręczyciele nadrabiają zaległości spowodowane ubiegłotygodniowymi protestami, dostarczane są też bieżące przesyłki.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Informacja o pracy placówek pocztowych w związku z protestem pocztowej służby doręczeń

 

tel. 0-43-826-76-33

tel. 0-43-827-15-29

 

(dostępna w godz. 08:00-16:00)

 

zadzwońcie a się dowiecie co u Was piszczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko temu aby ludzie znajdowali sobie lepsze posady wedle ich ambicji. Tu chodzi o to żeby za swoją pracę otrzymywać godziwą płacę. Godziwa płaca nie musi oznaczać średniej krajowej ale nie może ona też być bardzo niska. Zresztą ci ludzie noszą coraz więcej przesyłek i tony niechcianych reklam dostosowywując się do paranoicznych norm wydajnościowych bez podwyżek. Kiedyś to musiało pęknąć, więc padło na teraz. Jeśli chcesz możemy zatrudniać ukrainców i inną tanią siłę roboczą ale zrozum jedną rzecz, ich siła nabywacza jest tak niewielka, że to się odbija na całej gospodarce. Mały popyt zmusza kolejnych przedsiębiorców nie mogących sprzedać swoich wyrobów i usług do cięcia lub w najlepszym przypadku zamrożenia pensji na bardzo długi czas. I dlatego teraz jest jak jest, bo chytry polak myśli, że jak będzie traktował pracowników jak murzynów to się szybko dorobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie podoba to wypad, znajdzie sie inna tania sila robocza

Jak ci sie nie podoba to wypad - na poczcie pracują tak wydajnie jak im płacą. Wsyłaj sobie paczki i listy kurierem za 20zł - firmy spedycyjne biorą tyle żeby cały interes im się opłacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie wysylal jakby klienci z allegro chcieli kurierem - no ale chca poczta wiec musze uszanowac ich zdanie. Pozatym za 20zl to nie wyslesz paczki kurierem chyba, ze masz podpisana umowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie wysylal jakby klienci z allegro chcieli kurierem - no ale chca poczta wiec musze uszanowac ich zdanie. Pozatym za 20zl to nie wyslesz paczki kurierem chyba, ze masz podpisana umowe

nie trzeba podpisywać umowy, niektóre firmy kurierskie mają w cenniku spore zniżki za wysyłanie więcej niż jednej paczi naraz- 2 to już np 17zł za sztukę kiedy jedna to 26zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak poczta nadal nie działa jak należy.

Paczki, które zamówiłem zostały wysłane w środę w zeszłym tygodniu priorytetem od kilku osób. Dzisiaj jest poniedziałek i nadal cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie strajku nadawalem paczki. w okolicach poznania prio doszedl po 2 tygodniach. pozniej juz wysylalem polecone i nie bylo zadnych problemow.

 

nie ma sie co obawiac, wysylaj smialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...