Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

no to se poczekam do poniedziałku... :mur: :mur: a akurat w weekend mialem czas zeby zajac sie czesciami ktore zamowilem. :mur:

 

wogole to byłem kolo 13 na poczcie i pisze ze w sobote zamknieta :mur:

a jak wiecie kraków ma 750 tys. ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ma 50k i tez rozwoza ;]

 

Ostatnio czekalem 2dni na paczke a czekal bym z 5 gdyby sam sobie nie pojechal odebrac po telefonie do dzialu paczek i po pytaniu czy jest

 

Paczka byla na mame to wziolem dowod i swoja legitymacje

Nawet nie zobaczyla w dowodzie czy rzeczywiscie jestem synem przepisala z legitymacji imie nazwisko dala paczke i czesc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W soboty u mnie (~30K) rozwożą tylko listy polecone. Paczek nie...

 

BTW. Raz mi się zdarzyło, że listonosz do mnie zadzwonił i pytał czy jestem w domu bo ma dla mnie paczkę :lol:, więc ten numer telefonu na kwicie koło adresu wpisujcie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako jeden z niewielu jak narazie jestem zadowolony z terminu dostarczania paczek priorytetowych.

Przeważnie dochodzą w 3dni, max 4dni. Czasami sie zdarza że dochodzą w 2 dni.

Z listam poleconymi priorytetowymi jeśli chodzi o termin jest podobnie, ale jeszcze nigdy sie nie spotkalem żeby listonosz przyniosł mi list pod drzwi... Zawsze wrzucaja awizo do skrzynki <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako jeden z niewielu jak narazie jestem zadowolony z terminu dostarczania paczek priorytetowych.

Przeważnie dochodzą w 3dni, max 4dni. Czasami sie zdarza że dochodzą w 2 dni.

Z listam poleconymi priorytetowymi jeśli chodzi o termin jest podobnie, ale jeszcze nigdy sie nie spotkalem żeby listonosz przyniosł mi list pod drzwi... Zawsze wrzucaja awizo do skrzynki <_<

bo goscie od paczek nie mają stałej pensji tylko dostają $ za każdą dostarczoną paczke, natiomast listonosze od poleconych mają stałą pensje więc olewają :/

 

kiedyś zaczaiłem sie na listonosza bo czekałem na ważny polecony, gość wchodzi na klatke wręczając mi awizo i mówi ze przesylka została na poczcie, bo niechcialo mu sie nosić :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( juz niegdy nic przez poczte nieubezpieczonego nie wysle chyba.

 

Jestem w trakcie robienia testu 7300gs i potrzebowalem czegos do porownania (wlasnie 6600) no ale niestety... poczta chyba nie chce tego testu ;)

 

trzeba cos innego wykombinowac. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dopisze do tego "wdziecznego" tematu... wk****a mnie ostatnio ta cala poczta polska - ok. miesiac temu zamowilem mobo. paczka szla... TYDZIEN czasu!!! - oczywiscie priorytet. w zeszlym tygodniu zamowilem mobo + proc. paczka zostala wyslana - priorytetem - w czwartek i nadal jej niema!!! toz to juz wola o pmste do nieba! normalnie rece opadaja i szlag czlowieka trafia. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rosolini

 

 

 

no i dalej ni ma .. . :|

 

ten twoj czwartek to jeszzce nie taka tragedia ;)

ale wczesniej - jak tylko poczta wprowadzila priorytety - to 99% przesylek przychodzila nastepnego dnia roboczego po wyslaniu. rzadko kiedy byl chocby jednodniowy poslizg. gdzie te czasy?

ps. a paczki oczywiscie nadal jak nie bylo, tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zlapalem wielkiego pozytywnego zonka mianowicie:

13.IV zamowilem zembatki do roweru (wolnobieg) a yly juz w poniedzialek :D

teraz w ten piatek co byl zamowilem sprzeglo do samochodu mialo przyjechac ze stegny tej obok gdanska,, a co lepszy przyjechalo w SOBOTE DZIEN PO WYSYLCE!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio złapałem wielkiego negatywnego ZONKA :lol:

 

Wysyłałem małą rzecz w kopercie bąbelkowej jako paczkę.

 

Za tydzień przychodzi zwrot i pisze: błędny adres , brak numeru domu lub ulicy.

 

Wkurzyłem się bo rozmawiałem z gościem i nie ma numeru domu bo to POSESJA. Jest tylko ulica i numer.

 

Wysłałem dzisiaj to jako list i podałem na kopercie numer telefonu gościa, żeby gamonie zadzwonili jak nie potrafią adresu znaleźc :/

 

 

 

 

Zobaczymy :)

Edytowane przez SAVER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile czasu poczta polska wpłaca pieniądze za pobrania ?

 

tydzien temu we wtorek wysłałem 2 paczki za pobraniem (wplata na konto), jedan paczka za 40 zł ,druga za 280 zł.

 

26 kwietnia obie paczki doszły do adresatów. 30 Kwietnia na koncie miałem już wpłate 40 zł za jedną z paczek. Dzisiaj mam 2 maja i tych 280 zł za drugą paczkę jeszcze nie mam na koncie.

 

Mam sie martwic juz że coś jest nie tak z pieniędzmi (numer konta był poprawny). Po jakim czasie mogę sprawdzić pocztę co sie stało z moją kasą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewny, że paczka jest już odebrana?

 

Z pobraniami bywa różnie, kiedyś czekałem na pieniądze 2 tygodnie. Innym razem nie wpłacili na konto, tylko przyszło przekazem. Przestałem już wysyłać za pobraniem i jedynie wpłata na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewnien problem. Kupilem na allegro samsunga d600e. Gosciu wyslal pacze w piatek i nadal nie ma dodam ze to byla pczka priorytetowa ubezpieczona :(

Co o tym mysliscie skladac reklamacje czekac ?

 

Pozdro. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pewnien problem. Kupilem na allegro samsunga d600e. Gosciu wyslal pacze w piatek i nadal nie ma dodam ze to byla pczka priorytetowa ubezpieczona :(

Co o tym mysliscie skladac reklamacje czekac ?

 

Pozdro. :(

 

uuu... stary - daj sobie na luz - poczta ma czas ;)

 

26 kwietnia gosciu z allegro wyslal mi kondensatory - przesylke otrzymalem 7 maja!!! 11 dni, no i oczywiscie priorytet :)

 

zaczynam sie juz do tego przyzwyczajac ale kiedy tylko mozna i sie kalkuluje, to zamawiam kurierem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh - jednak to nie wina poczty ;(

Gosc wyslal paczke wczoraj a klamal ze w piatek.

 

pzdr

 

 

EDIT

 

Dzisaj doszla a wczoraj wyslana

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Witam,

 

mam powazny problem i nie wiem czy sie martwic czy poczekac czy tez martwic sie i czekac. 13maja wyslalem w kopercie bombelkowej mala paczuszke przesylka ekonomiczna(ta za 6,50zl). Okazuje sie ze adresat do dzis nie otrzymal paczki. Czy jest to mozliwe ? :blink: Mial ktos podobna sytuacje ? Co mam dalej robic. Zaczynam sie juz powoli tym martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zginęła mi paczka priorytetowa. Złożyłem już reklamacje. Nie wiem tylko jak to jest do końca :? . Jeśli znajdą ją w ciągy tych 2 tygodni to ją oczywiście dostaje z powrotem, natomiast jeśli nie znajdą, to dostaję kasę równą wartości paczki?

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Witam,

 

mam powazny problem i nie wiem czy sie martwic czy poczekac czy tez martwic sie i czekac. 13maja wyslalem w kopercie bombelkowej mala paczuszke przesylka ekonomiczna(ta za 6,50zl). Okazuje sie ze adresat do dzis nie otrzymal paczki. Czy jest to mozliwe ? :blink: Mial ktos podobna sytuacje ? Co mam dalej robic. Zaczynam sie juz powoli tym martwic.

Ja tak kiedyś miałem, wysłałem paczke i odbiorca jej nie dostał, musisz pójść na poczte z kwitkiem wysłania paczuszki i powiedzieć zeby zaczeli jej szukać. U mnie sprawa potoczyła się dobrze, odbiorca miał jakiegoś kuzyna na poczcie i ten znalazł paczuszke, tak sie jeszcze złożyło że nie miałem odbitki tego kwitku pocztowego, gdzieś go zgubiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem wczoraj około 14 paczkę i dziś rano już była na drugim końcu polski ;) .

 

Dziś drugi sprawdzian dla poczty. Paczka wysłana w południe, zobaczymy czy do jutra (sobota) da radę przebyć jakiś 300km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

Ja tak kiedyś miałem, wysłałem paczke i odbiorca jej nie dostał, musisz pójść na poczte z kwitkiem wysłania paczuszki i powiedzieć zeby zaczeli jej szukać. U mnie sprawa potoczyła się dobrze, odbiorca miał jakiegoś kuzyna na poczcie i ten znalazł paczuszke, tak sie jeszcze złożyło że nie miałem odbitki tego kwitku pocztowego, gdzieś go zgubiłem.

A jak ja nie mam tego kwitku pocztowego i zadnego znajomego na poczcie ? :blink:

 

A ja wysłałem wczoraj około 14 paczkę i dziś rano już była na drugim końcu polski ;) .

 

Dziś drugi sprawdzian dla poczty. Paczka wysłana w południe, zobaczymy czy do jutra (sobota) da radę przebyć jakiś 300km ;)

Z tego co mi wiadomo to paczek w soboty nie nosza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja nie mam tego kwitku pocztowego i zadnego znajomego na poczcie ? :blink:

No to masz duży problem...

Jest 1 plus. W przyszłości wartościowe rzeczy (o ile to takie było) będziesz wysyłał priorytetem w paczce, a nie w kopercie ekonomicznej [;

Z tego co mi wiadomo to paczek w soboty nie nosza :wink:

Żebyś się nie ździwił... Nawet w takim Zabrzu w sobote noszą paczki (kilka razy dostałem paczkę właśnie w sobotę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik.

No to masz duży problem...

Jest 1 plus. W przyszłości wartościowe rzeczy (o ile to takie było) będziesz wysyłał priorytetem w paczce, a nie w kopercie ekonomicznej [;

 

Zebyś się nie ździwił... Nawet w takim Zabrzu w sobote noszą paczki (kilka razy dostałem paczkę właśnie w sobotę).

To u mnie w Krakowie poczta sobie robi wolny dzien :mur: Nigdy nie dostalem paczki w sobote :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja nie mam tego kwitku pocztowego i zadnego znajomego na poczcie ? :blink:

Z tego co mi wiadomo to paczek w soboty nie nosza :wink:

Ja nawet 2-3 razy dostałem w niedziele. Chłopaki chcą zarobić to latają po pietrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta w sobotę pracuje ale nie rozwozi paczek i nie róbcie zamieszania. <_<

Rozwozi i zamieszanie robisz ty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...