Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

Karta mbankowa zamówiona 17 grudnia a dalej jej nie ma :? .. babka z infolini mówiła jak zamawiałem że do 15 dni powinna przyjść jeśli nie to zgłościć ale pewnie z powodu świąt tak się wlecze więc narazie nie zgłaszam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek paczka niby poszła... Czekam już 5 dni i nie wiem do końca czy to wina PP czy sprzedawcy. Będę dzwonił do niego, żeby mi wysłał pokwitowanie wysłania. Niepokoje się trochę, bo potrzebuje tego pocketa na niedziele a konto sprzedającego zostało zawieszone.

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7509045
bigmaciek_2007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocztex:

 

POLSKA --> ANGLIA 2 dni :blink:

 

img

 

Zaskakująca szybkość... szkoda tylko, że Royal Mail uszkodził paczkę :-| Mam nadzieję, że nie zbiła się 0,5 L flaszka ze spirytusem...

Pocztex to nie poczta - oni szybko dostarczają paczki :) [Zabrze wysłane o 16, następnego dnia w Biłgoraju o 11 rano)

 

Do mnie od poniedziałku leci Priorytet polecony i coś nie potrafi dojść :mur:

 

@4ach0n

 

A co powiesz na paczkę wysłaną 7 grudnia, która wróciła 2 stycznia do nadawcy, że to niby awizowana. A u mnie ani nie było awizo, ani paczki na poczcie (bylem się pytać o nią średnio 2x w tygodniu na poczcie) :mur:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, ide z awizo na poczte, tam moje nazwisko i adres, a dostaje paczkę z obcym adresem i paczką, kobieta czytać nie umiała, jak jej tłumaczyłem ze to nie moje dane, to jeszcze wychodziło na to ze ona wie lepiej.... jak powiedziałem by porównała w końcu awizo z adresem na paczce, sama sie zorientowała i poszła szukać mojej którą dostałem po czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta podwyższyła ceny, ale jakiego szoku doznałem jak zobaczyłem nowe skrzynki pocztowe w moim 23 letnim bloku :D Wreszcie... I nawet gratis dali nalepke "proszę nie wrzucać reklam" :D. To taki plus, przynajmniej u mnie, z podwyższenia cen ^_^

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydz temu wysłałem paczkę priorytetem z dyskiem na gwarancję to emarket w Warszawie , dziś piszę na gg do kolesia z działu reklamacje z emarket czy coś wiadomo co z moim dyskiem czy w ogóle do nich doszedł i kolo mi odp '' tak doszedł przed chwilą właśnie'' , wtf?, coś długo jak na priorytet, a już myślałem że jest w serwisie a tak trzeba będzie trochę dłużej poczekać;/. Tak to nie narzekam na naszą pocztę czy ja wysyłam gdzieś paczki czy ktoś mi to dochodzą bardzo szybko, ale w tym przypadku się trochę zawiodłem.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecony priorytet 3 dni ;]

 

Dostalem otwarta koperte w niej bylo wszystko co mialo byc i dzialalo. Zobaczyli ze [ciach!]o to zostawili "szperacze" ;]

Mialem tak kiedys z prockiem, dziura ze mozna bylo swobodnie reke wlozyc i wszystko wyjac. Nic nie zginelo. Wartosc paczki podana, 700zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak kiedys z prockiem, dziura ze mozna bylo swobodnie reke wlozyc i wszystko wyjac. Nic nie zginelo. Wartosc paczki podana, 700zl :)

u mnie bylo rozklejony bok koperty ktory sie zakleja i mozna bylo sobie wziac z koperty cokolwiek i nie byloby widac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... pobili rekord, list priorytetowy z warszawy do warszawy (złote tarasy - praga pd) szedł równo miesiąc... o.0 Ostatnio chyba tylko ja mam takie problemy z pocztą -.-

:lol2: :lol2: :lol2: own3d :D

 

 

Mnie ostatnio na poczcie do białej gorączki doprowadzają ludzie którzy przychodzą na pocztę płacić rachunki... Ja rozumiem, że tam jest 0zł i zaoszczędzą sobie na 2 piwa ale do $%$^&^*^&*^#@@$##@ przecież poczta jest od wysyłania/odbierania listów, paczek, przekazów a nie płacenia rachunków <_< (tak to też rodzaj przekazu, ale trwa to "trochę" za długo"). Ja mam na swoje osiedle (~5k osóB) jeden oddział, 2 okienka i tylko jedno do paczek. I zawsze jak idę z awizo/wysłać paczkę to przede mną jest od 6 osób w górę z samymi rachunkami, które zajmują pół poczty i minimum 20min w kolejce <_<. Bank jest 100m. dalej ale przecież nikt nie raczy tam pójść. I tak, zawsze jak idę to 20min niewyjęte, mój rekord to 1,5h (z czego 3/4 kolejki przede mną przyszło tylko radośnie zapłacić rachunki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2: own3d :D

Mnie ostatnio na poczcie do białej gorączki doprowadzają ludzie którzy przychodzą na pocztę płacić rachunki... Ja rozumiem, że tam jest 0zł i zaoszczędzą sobie na 2 piwa ale do $%$^&^*^&*^#@@$##@ przecież poczta jest od wysyłania/odbierania listów, paczek, przekazów a nie płacenia rachunków <_< (tak to też rodzaj przekazu, ale trwa to "trochę" za długo"). Ja mam na swoje osiedle (~5k osóB) jeden oddział, 2 okienka i tylko jedno do paczek. I zawsze jak idę z awizo/wysłać paczkę to przede mną jest od 6 osób w górę z samymi rachunkami, które zajmują pół poczty i minimum 20min w kolejce <_<. Bank jest 100m. dalej ale przecież nikt nie raczy tam pójść. I tak, zawsze jak idę to 20min niewyjęte, mój rekord to 1,5h (z czego 3/4 kolejki przede mną przyszło tylko radośnie zapłacić rachunki).

z ust mi to wyjąłeś (tylke ze bank u mnie jest nie 100m dalej tylko 20 :lol:)

 

jakby se nie mogli konta w mbanku/inteligo zalozyc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na sprzęt od Devilka... w czwartek rano wysłał, a mnie tu h** strzela... tak to jest jak sie siedzi na celeronie 600mhz i 128 sdramu :D

 

Wczoraj poszedłem na pocztę zapytać, czy coś jest, bo może komuś nie chciało się nawet awiza zostawić, a kobieta mówi: "nic nie ma".

 

No to pytam, jakie są w tej chwili opóźnienia (tak mniej-więcej), na co Ona: Nie mamy żadnych opóźnień !

 

A najfajniejsze jest to, że codziennie muszę łazić na tę pier***** pocztę, bo telefonu nie odbierają, dzwonię czasem po 15 minut i nikt nie odbiera...

 

To się nazywa podejście do klienta...

 

Sory za bluzgi, ale nie mogłem się powstrzymać...

Edytowane przez t0bi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz co za zbieg okoliczności, ja na proca od devilka czekam już od 11 dni i coś się doczekać nie mogę, czyżby poczta w Katowicach się zbuntowała? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy jak to będzie ze mną.

 

Paczka priorytetowa dziś wysłana z Warszawy do Olkusza (między Katowicami a Krakowem)

 

 

EDIT:

Wysłane w środe, w piątek o 10:00 u mnie, nie jest źle ;)

Edytowane przez Brydz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczka wyslana w poniedzialek (28.01.08r.) z Bydgoszczy do Gdanska (serwis esc.pl) jeszce nie doszla

 

paczka wyslana w srode (30.01.08r.) z Bydgoszczy do Bytomia (kolo Katowic) doszła w piatek (01.02.08r.).

 

 

mam sie zaczac bac o moj reklamowany ram?:P

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...