Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

mały OT

 

przedwczoraj stoje sobie kulturalnie na poczcie, kolejka jak zwykle w pizdu :lol: (15-20 osob), nagle wchodzi babcia wbija sie bez kolejki do akurat opuszczanej przez klienta kasy i pyta sie czy dostanie maść końską :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś mi wyjaśnić na jakiej zasadzie piękna PP potrafi przesłać paczkę priorytetową w Rzeszowa do Warszawy w niecałe 24h, a z Łodzi do Krakowa idzie już 7 dni i dojść nie może. I czy jak mam numer paczki to czy na poczcie mogę się dopytać czy jest? czy była? czy będzie? bo przecież do czegoś służą te kody kreskowe na blankiecikach. A dziwi mnie to bo mieszkam 5 min od poczty głównej w KRK, a nie na jakiejś Hebzi Dolnej. I jak bym poszedł do budynku poczty głównej to jakiej odpowiedzi mogę się spodziewać?

 

dzięki za odpowiedź :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej
jak mozna dostac program aby wypelniac druki na paczki z kompa?

Wystarczy zakupić 2945139[/snapback]

I czy jak mam numer paczki to czy na poczcie mogę się dopytać czy jest? czy była? czy będzie? bo przecież do czegoś służą te kody kreskowe na blankiecikach.

Nic się nie dowiesz. Już to przerabiałem. Tak to tylko u kuriera można sobie pytać, śledzić. Te capy nic Ci nie powiedzą. Dopiero jak reklamację złożysz i odczekasz regulaminowy miesiąc to Ci może powiedzą co się stało z paczką. Wtedy oni sobie moga po kodach dojść gdzie jest/była paczka :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

nie, chodzi o taki program w ktorym jest identyczny uklad jak w drukach z poczty.

Excel

 

EDIT:

Poza tym można drukować gotowe druczki ze strony www PP.

Edytowane przez Pigmej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie ale cóż ;]

Czy przy nadawaniu listu poleconego mogę płacić znaczkami? ;]]]

Tzn. mam w domu znaczki o nominale takim ile wyjdzie opłata za nadanie listu poleconego - czy zamiast płacić gotówka mogę dać znaczki - bo tak czy siak i tak równowartość jest naklejana na kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Dziwne pytanie ale cóż ;]

Czy przy nadawaniu listu poleconego mogę płacić znaczkami? ;]]]

Tzn. mam w domu znaczki o nominale takim ile wyjdzie opłata za nadanie listu poleconego - czy zamiast płacić gotówka mogę dać znaczki - bo tak czy siak i tak równowartość jest naklejana na kopertę.

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

rowniez potwierdzam

 

btw

poczta polska zaskakuje

polecony priorytet wyslany w piatek po 18 był u adresata w poniedzialek w południe,

niby nic dziwnego, tyle ze odbiorca mieszka w Indiach :lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

moglbys podac dokladny adres?

Wchodzisz na stronę PP, klikasz typ przesyłki i tam w niektórych jest. Na paczkę nie ma, ale na polecony już jest. Na paczkę to proponuję Excela. Zrobić taki układ żeby Ci dokładnie nadrukowywało na określone pola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta stanie 21 kwietnia - http://www.tvn24.pl/0,1546086,wiadomosc.html

 

Te pier... PRLowskie skur... to chyba zawsze sobie strajkuja i nic nie robia. Od poniedzialku przynajmniej oficjalnie. Szkoda tylko, ze nie zdarzyli przed strajkiem przyniesc mi dwoch paczek priorytetowych wyslanych w piatek w zeszlym tygodniu. Do tego nikt z tych pier... nierobow nie raczy nawet odebrac telefonu, bym sobie sam odebral, bo jestem pewien ze leza u mnie w miescie na magazynie juz pare dni. Jak zwykle...

Podwyzka za taka prace ? Wieje PRLem az strach: "Czy sie stoi, czy sie lezy, dwa tysiace sie nalezy".

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie paczki jeszcze chodzą prio z TR-em wczoraj wysłane dzisiaj do mnie przyszło. Strach pomysleć co będzie w następnym tygodniu. Mam nadzieję że odziały Poczty w dużych miastach sie wyłamią i będą pracować normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyslij kurierem bo nie chce mi sie wierzyc , ze laptop dojedzie w calosci do odbiorcy :)

 

BTW ostatnio dostawalem w firmie faktury nadane w okolicach 1-4 kwietnia czyli czas oczekiwania 10-14 dni na list. Z czego cześć szla z Warszawy do Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyslij kurierem bo nie chce mi sie wierzyc , ze laptop dojedzie w calosci do odbiorcy :)

 

BTW ostatnio dostawalem w firmie faktury nadane w okolicach 1-4 kwietnia czyli czas oczekiwania 10-14 dni na list. Z czego cześć szla z Warszawy do Warszawy.

to nie laptop tylko komp bez budy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, zamawial ktos cos ostatnio?

zamowilem zasilacz idzie juz ponad 10 dni, mam numer paczki bylem na poczcie. paczki nie bylo anic nic.

troche sie nie pokoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zycze Ci aby doszla, ale szczerze watpie.

no dokladnie 11 dni mi juz idzie, jescze jakos bym olal ale najpierw byl przelew, potem wysylanie,zamawialem na agito.pl udostepnili mi numer nadania paczki, mozna to kajs na necie sprawdzic czy tylko na poczcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kurier, to PP wiec imho n necie sobie nie sprawdzisz co z paczka a na poczcie chyba tez nie.

 

Mam nadzieje ze sobie nieroby znowu strajku nie wymysla bo w poprzednim i tym tygodniu zamowilem sporo sprzetu i chcial bym go jak najszybciej dostac ~~

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci tez zycze aby wogule doszly :P

napisalem emaila do poczty z numerem paczty, wyslali mi [ciach!]a jakies paragrafy i nic kontrenego tylko ze mam zglosic skarge po 14 dniach wraz z dowodem wyslania paczki !

rece sie zalamuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...