Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Poczta Polska - priorytety, polecone etc

Rekomendowane odpowiedzi

tak narzekacie na pocztę a ja już tydzień czekam na paczkę wysłaną przez GLS, z info na stronce wynika że dzień po dniu paczka wędruje z magazynu do kuriera i z powrotem :angry:

Edytowane przez raven18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak narzekacie na pocztę a ja już tydzień czekam na paczkę wysłaną przez GLS, z info na stronce wynika że dzień po dniu paczka wędruje z magazynu do kuriera i z powrotem :angry:

u mnie w siodemce tak bylo, ze przez prawie dwa tyg sortownie miedzy soba przesylaly paczke, bo miejscowosc odbiorcy lezala na granicy rejonow :D klasyczny ping-pong :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam luz mieszkam na wsi i umówiłem się z pocztą żeby przychodziły wszystkie ( na mame na mnie na brata ) do cioci ona podpisuje , a jak jej nie ma to listonosz sam podpisuje i zostawia pod drzwiami i tyle.

 

A z kurierem miałem tak że w trackingu że niby to 3 razy byli u mnie no ale jak możecie się spodziewać nie było ich ani razu. Interwencja do tych typków z głównej centrali potem nagonka ze strony tego kto nadawał ( szef sklepu też osobiście dzwonił do nich ) dopiero pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Tak jest, dzwoń bo paczka 2 dni się opóźniła... Raczej wszyscy będą mieli twoje prośby w głębokim poważaniu, zwłascza, że był weekend więc paczka jeszcze nie została opóźniona!!!!!! omg ludzie...

 

i 23 maja, nie maj...

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i raczej nic nie przyśpieszy...

siostra pracuje na poczcie, i w czoraj na pytanie "kiedy będzie to wszystko szybko chodzić?" odpowiedziała "nigdy :) "

 

pracuje właśnie w kontrolingu...i nie liczy wcale na podwyżkę...zresztą, ostatnio miała 150zł podwyzki, dostała na rękę 40zł...teraz strajkujący chcą 400zł podwyzki(ona nie strajkuje)..więc na rękę dostaną może 180...i sie dziwić że im się nie chce pracować...zwłaszcza tragarzom ulotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Niemiec powiedział. Sam czekam na przesyłkę od forumowicza. I co się okazało?? Paczka uszkodziła się podczas przenoszenia do samochodu :/ Fajnie że dopiero po tygodniu się zorientowali. I jak tu wysyłać coś tą PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że strajk nie obejmuję całej polski, a tylko związkowców solidarności i tych którzy do nich dołączą.

U mnie np. działają normalnie, widziałem się z listonoszem, dostałem polecony z poniedziałku...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze zostawiaja awizo to jeszcze nie jest najgorsza opcja. Niedawno mialem sytuacje ze w ogole go nie dostalem :damage_wall: . Przeszedlem sie wiec na poczte a tam paczka juz na mnie czeka od dobrego tygodnia :blink: a na niej standardowy napis "mieszkanie zamkniete" . Najlepsze jest to, ze data owej proby dostarczenia byla w niedziele :lol2: a wtedy caly czas ktos byl w domu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszedłem na pocztę, postałem 30 min po czym nadeszła chwila żebym podszedł do okienka - podchodzę, daje paczkę a babka do mnie że może ją przyjąć ale nie wie kiedy dojdzie ... Ja oczy na nią i "myślę o czym ona do mnie rozmawia ?" Po chwili stwierdziłem, że nie wyśle paki bo skąd mam wiedzieć czy gdzieś nie przepadnie. Normalnie śmiech, mogliby normalnie wysyłać lecz np: 20 paczek na województwo czy tam ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech najpierw zaczna pracowac tak jak nalezy a pozniej niech rzadaja kasy, bo odwrotnie to nie dziala.

Popieram twoje słowa. Ja jestem teraz w trudnej sytuacji - muszę wysłać paczkę do kolesia z Allegro i nie wiem, czy zaryzykować i wysłać PP, czy lepiej InPostem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał że akurat czekam na dwie ważne paczki....i teraz sobie zdaje się poczekam :blink: proponuje aby poczta polska bardziej sumiennie wykonywała to co ma robić a potem niech żądają podwyżki której chyba i tak w takiej wysokości nie dostaną...IMO za dużo żądają, fakt zarabiają tez nie wiele ale cierpi na tym tylko setki ludzi którzy korespondują między sobą w całej Polsce. Przeciez to nie wina zwykłych obywateli że zarabiają mniej niż by chcieli. Ech... <_<

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no zajebiście a jak ktoś czekał za ważnymi dokumentami np koniec roku w studiach zaocznych zakładając że wysłał poleconym prio w poniedziałek a do piątku nie dotarła :mur: :angry: :wacko: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram twoje słowa. Ja jestem teraz w trudnej sytuacji - muszę wysłać paczkę do kolesia z Allegro i nie wiem, czy zaryzykować i wysłać PP, czy lepiej InPostem ...

Poszło PP w piątek. Ciekawe kiedy dojdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu kupiłem kajak na allegro, zaplaciłem za niego (prawie 1k) i czekałem na wysyłke kurierem

 

wczoraj gość do mnie dzwoni że nie może wysłać paczki kurierem (ani dhl ani ups) bo te firmy kurierskie z racji strajku poczty polskiej przyjmują paczki tylko od i do form które mają z nimi podpisane umowy (czyli mają numery klienckie). Zwykły szary człowiek podobno nie moze wysłac paczki kurierem. Prawda to czy fałsz ? jutro zadzwonie i sie zorientuje w poszczególnych firmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Niech wreszcie sprywatyzują ten twór i uwolnią rynek przesyłek pocztowych. A nie jedna firma strajkiem paraliżuje kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i raczej nic nie przyśpieszy...

siostra pracuje na poczcie, i w czoraj na pytanie "kiedy będzie to wszystko szybko chodzić?" odpowiedziała "nigdy :) "

 

pracuje właśnie w kontrolingu...i nie liczy wcale na podwyżkę...zresztą, ostatnio miała 150zł podwyzki, dostała na rękę 40zł...teraz strajkujący chcą 400zł podwyzki(ona nie strajkuje)..więc na rękę dostaną może 180...i sie dziwić że im się nie chce pracować...zwłaszcza tragarzom ulotek

To niech sie zwonią .. jakie piperzenie - nie chce im się - to niech se znajdą lepsza robote za lepsza kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórym to trzeba jak dzieciom tłumaczyć, yotomeczek pracowałeś kiedyś gdziekolwiek ?

 

PP jest źle zarządzana, koszmarnie zorganizowana infrastruktura obciąża pracowników, zajmują ich czas [ciach!]łami uruchamiając nowe usługi typu fundusze, kredyty -wszystko w "jednym" okienku.

listonoszom każą targać ulotki... i po co to wszystko ? PP ma w szczególności skupić się na usługach pocztowych a nie prowadzić szeroko pojęty handel usługami, w dodatku mało płacą są braki w kadrach i sumując to wszystko mamy jeden wielki BURDEL

 

tego typu problemy dotykają wielu pracowników, w przypadku poczty odczuwamy to najbardziej bo ta instytucja ma monopol w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...