Skocz do zawartości
Ozzy_diamond

Ge-Force 3 Ti-200 vs Radeon 8500

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli doplata calkiem minimalna to si eoplaca ze wzgledu na trzoszke wiekrza wydajnosc, bezkonkurencyjne wyjscie tv, no i mozliwosc wlaczenia anizo x16 przy niezauwazanej niemal spadku predkosci, (w gf3 anizo x8 powoduje spadek kolo 15%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Będę miał 600-700zł na modernizację kompa i zastanawiam się co zmienić :wink:

jak masz 700zeta to sprzedaj swojego gf za około 450-500zeta i kup sobie radka 9500pro a reszte pusc na dziewczyny-hehe :wink: :wink: :wink:

 

Chciałbym, ale nie wiem czy mi kasy starczy :P

 

A może bym płytę główną zienił 8O :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, jestem wlasnie po paru recenzjach r9500, moze wersja pro jeszcze ujdzie ale zwykle 9500 suxx. A co do zamiany. Zamienisz markowego GF'a na klona radka z firmy slynacej z produkcji najwiekszych szajsow. Jezeli przed wymiana mozesz sprawdzic tego radka, jak taktowany, jaki obraz czy chodzi stabilnie, to mozna sie zastanawiac, ale bez doplaty...

Inaczej nie ma sensu - zbyt duze ryzyko. Poczekaj jescze troche. Mysle, ze na takim sprzecie jak masz w podpisie, malo ktora gra ci szczeka, i jeszcze dlugo nie bedziesz mial problemow z framrate. Moja rada? Czekac. A za 700stow kupic co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE ZOSWTAW TO CO MASZ!!! Po pierwsze wedługo mnie G3 jest lep[szy od tego radeonka, a po drugie nawet jak radeonek jest mocniejszy to roznica bedzie minimalna!!! Lepiej kupić RAMu!!! karty nie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon 8500 jest sporo lepszy od gf3, ale w zyciu sie nie oplaca zmieniac z gf3 na radeona 8500 bo to jest strata kasy jak bym mial wybierac gf3 czy radeon 8500 to wteedy bym sie zastanawaial a ttak jak jush ktos powiedzial spedz sobie milo sylwestra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu nic bym nie zmienial, a kase odlozyl i kupil w pozniejszym terminie ATI9700. Przeciez nic ci nie skacze, prawie wszystko dziala z detalami na max. A jak naprawde nie wiesz co zrobic z ta kasa to jak ktos napisal - baw sie dobrze na sylwestra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu nic bym nie zmienial, a kase odlozyl i kupil w pozniejszym terminie ATI9700. Przeciez nic ci nie skacze, prawie wszystko dziala z detalami na max. A jak naprawde nie wiesz co zrobic z ta kasa to jak ktos napisal - baw sie dobrze na sylwestra :)

na jakim chlodzniu jedziesz , chodzi mi tu grafe i jakiej firmy ta 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim chlodzniu jedziesz , chodzi mi tu grafe i jakiej firmy ta 3?

Gainward GF3Ti500 GS JUMBO VIVO 128MB (procesor na karcie TI200). Chlodzenie to CoolerMaster DP5 6H11 z wentylatorem podlaczynym pod 7V i z drugiej strony z wentylatorem 4cm tez na 7V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...