Skocz do zawartości
Lemik

Jak Odkleić Procka?

Rekomendowane odpowiedzi

Problem może dziwny, ale jednak. Kumpel chciał by zmienić mu płytę główną. W porządku. Ale ze starej płyty nie mogłem zdjąć procka z radiatorem. Wyobraźcie sobie że procek (razem z radiatorem) wyszedł z płyty bez podnoszenia dźwigni. Nóżki są w porządku, ale nadal nie mogę oderwać procka od radiatora?

 

Rzecz się ma do Celerona pod S478

 

Jest jakiś sposób na odklejenie go? PILNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ;-) kiedyś przypadkowo źle zapiolłem prcoka komp nie ruszyl , chcialem wyjac proca i sie odkleil od radiatora :D

w Intelach nie ma sie co bac rdzen jest pod płytka , co innego w athlonach gdzie rdzen na wieszku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak z celkiem 466 ;)

katowałem go w smarku pół godziny i radiator zszedł. A naklejka termoprzewodząca co na nim była (boxowe) została na radiatorze i nie musiałem procka czyścić ^^

Od tego czasu mam uraz na taśmy i wolę montować na pastę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak miałem , proponuję troche wygrzać radiator przez szczypce czy co nad jakimś palnikiem tylko bardzo ostrożnie i nie za mocno , radiator sie rozgrzeje i puści a proc sam odejdzie bez jakiejkolwiek siły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp z supermarketu?Słyszałem że oni tam procki super glue przyklejają :D Przyda ci się majzel i młotek :lol2:

pan jak widze nie wie jak wyglada sytuacja z boxowymi coolerami i 'pastą' na nich umieszczona. to nie ma nic wspólnego z pochodzeniem koputera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...