Skocz do zawartości
SpiderMAN

MEGA MOD! Oenone

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie sklada ze bylem w dzisiaj w odlewni żeliwa w Śremie 8) i w pracowni wspomagania komputerowego odlewow widzialem trzy takie stacje i nie prezentowaly sie zbyt dobrze ale to co ten kolo zrobil z ta obudowa jest godne podziwu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadz się modzik jest wypassss i jestem pełen podziwu, ale moim zdaniem ta stacje nie umywa się do tego modu z radiem. Tamten o wiele bardziej przypadł mi do gustu. W sumie to mnie powalił, bo gość też nieźle się napracował: http://mashie.glassbil.net/casemods/anemone1.htm. Swoją drogą, koles ma chyba niezłą kupę szmalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Kosztowalo go to napewno ale widze ze klijent jest niesamowicie zdolny. A co do budy to lepiej mi podchodzi ta z Octane 2. Jest wyzsza i fajniej wyglonda no i ma lepsza wentylacje. Ale zdobycie takiej budy graniczy chyba z cudem o ile mi wiadomo do tanich nie naleza. Co prawda kupil ja od jakies firmy co sprzedaje takie zeczy od SGI ale jak zobaczylem ceny to mnie zapowietrzylo i tyla. A co do kompletnego zestawu chcial bym miec takie cos na biurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem trzy takie stacje i nie prezentowaly sie zbyt dobrze ale to co ten kolo zrobil z ta obudowa jest godne podziwu :)

No bo to juz zabytek :/ Prawie

Ale SGI to SGI :)

 

Mnie sie podoba ale prawdziwny :) Mialem przyjemnosc obcowania :)

 

 

A koles odwalil kawal dobrej roboty :)

 

Ja tez chce takiego lcdka SGI :D

Ide lista do mikolaja pisac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan co to za mod tyle ze  zlal wlukno woda szlana i utwardzil przykrecil do tego plyte i wlozyl do obudowy ?/  zadna rewelka i jaki to mod ?

Tia krytykowac kazdy umie ? A ty czym nam sie pochwalisz ?

A obudowa wcale taka ladna nie jest :/

Octane2 i Fuel ladniejsze maja :)

Ale prawdziwne o2 to wiekrzy szpan nic jakies tam p4 i radeonek 9700 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jakbym mial taki monitor jak ten koles to kupilbym sobie i wypasna bude lepsza od tej wiec nie wiem czemu sie tak pierdzielil robil wlasna - jedynie dla satysfakcji ; na polskie warunki to trzeba miec dobry sprzet zeby zrobic bude takiej jakosci - o ile to w ogole mozliwe :-/ sam projekt bardzo ladny tylko ten pan chyba nie wie ze dysk powinien byc zainstalowany w poziomie a nie w pionie - totalne nieporozumienie !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

libero nei badz zazdrosny o  muj sprzet  to moje zdanie widzialem na prawde wiecej utalentowanych osob ! robiacych mody od podstaw !

Ta nie mam co robic tylko byc zazdrosny ! Buhahaha

Tobie sie juz w glowie poprzewracalo :/

do ciebie bylo pierwsze zdanie reszta byla moim odczciem na temat tego moda ale ty i tak nie ogarnoles bo ja moze ktos kto pisze "muj"

A teraz pojde do brata i mu powiem ze bardzo mu zazdroszcze jego O2 !

buhahaha.

Niemysl sobie za kazda wypowiedz na temat czyjegos sprzetu to zazdrosc ale pewnie znasz tylko to slowo i coz. Jak jest kazdy widzi.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

libero nei badz zazdrosny o  muj sprzet  to moje zdanie widzialem na prawde wiecej utalentowanych osob ! robiacych mody od podstaw !

Ta nie mam co robic tylko byc zazdrosny ! Buhahaha

Tobie sie juz w glowie poprzewracalo :/

do ciebie bylo pierwsze zdanie reszta byla moim odczciem na temat tego moda ale ty i tak nie ogarnoles bo ja moze ktos kto pisze "muj"

A teraz pojde do brata i mu powiem ze bardzo mu zazdroszcze jego O2 !

buhahaha.

Niemysl sobie za kazda wypowiedz na temat czyjegos sprzetu to zazdrosc ale pewnie znasz tylko to slowo i coz. Jak jest kazdy widzi.

 

EOT

Jasne nie odwracaj kota ogonem ! nie wchodz wiecej na temata sprzetu i nie porwnoj go do innych zeczy i jak wypowiedzialem moje zdnaie to ty nie koniecznie je komentuj po prostu je olej !

 

pewnie ze jestem zazdrosny szcegulenie o taka bude jak ma twoj brat ! buhahahha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie odwracaj kota ogonem ! nie wchodz wiecej na temata sprzetu i nie porwnoj go do innych zeczy i jak wypowiedzialem  moje zdnaie to ty nie koniecznie je komentuj po prostu je olej ! 

 

pewnie ze jestem zazdrosny szcegulenie o taka bude jak ma twoj brat ! buhahahha :lol:

Ty nawet przeczytac poprawnie nie potrafisz buhahaha

I nie ograniasz tego co pisze.

To przykre ze jestes tak malo inteligetny :(

Niechce mi sie z toba gadac bo to strata czasu. Bo idiota i tak nic nie pojmie a ty nim jestes ! Przykro mi :(

 

Ps. I bde robil co mi sie bedzie podobac a ty mnie mozes ladnie poprosic co najwyzej zebym nie komentowal !

Ps2. A gdzie ja cos porownalem ? Bo chyba tylko co jest bardziej szpanerskie prawdziwe o2 czy jakas namiastka z prockiem w tej jakrze wspanialej i zaawansowanej architektorze ! Buhahaah

Ps3 Poc o ja napisalem Ps2 przecziez ty i tak nie pojmujesz:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jasne nie odwracaj kota ogonem ! nie wchodz wiecej na temata sprzetu i nie porwnoj go do innych zeczy i jak wypowiedzialem  moje zdnaie to ty nie koniecznie je komentuj po prostu je olej ! 

 

pewnie ze jestem zazdrosny szcegulenie o taka bude jak ma twoj brat ! buhahahha :lol:

Ty nawet przeczytac poprawnie nie potrafisz buhahaha

I nie ograniasz tego co pisze.

To przykre ze jestes tak malo inteligetny :(

Niechce mi sie z toba gadac bo to strata czasu. Bo idiota i tak nic nie pojmie a ty nim jestes ! Przykro mi :(

 

Ps. I bde robil co mi sie bedzie podobac a ty mnie mozes ladnie poprosic co najwyzej zebym nie komentowal !

Ps2. A gdzie ja cos porownalem ? Bo chyba tylko co jest bardziej szpanerskie prawdziwe o2 czy jakas namiastka z prockiem w tej jakrze wspanialej i zaawansowanej architektorze ! Buhahaah

Ps3 Poc o ja napisalem Ps2 przecziez ty i tak nie pojmujesz:(

 

nie obrazalem cie ale widze ze ty mnie ! jasne nei pojmuje ale dobrze ze nei jestem takim frajerme jak ty !! dobrze ze ma kiepskei kompy a ty masz zajebistego buhehehe zajebisty typek sciebie !

 

nie po popieram wyzwisk ale jestes frajer i tyle !

i chyba nic na to nei poradzisz jestem zajebistym idiata ktory potrafil zapracowac (ciezko) na lepszy sprzet a ty z ta swoja super inteligencja jedziesz na zacofanym procku ! tyle o demnie !

 

Jestem idiota i nie wstydze sie do tego przyznac ! ale dobrze wiedziec ze mam w polsce w iecej takich inteligentnych ludzi jak ty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx prosze o spokuj :evil:

to ze siedzisz w stanach , nie znaczy z jestes lepszy, bo stac cie na lepszy sprzet.

Zreszta wszelkie uwagi osobiste prosze na priv zalatwiac ! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez cie nie obrazalem mowielm do ciebie po imieniu tylko !

Buahahah

co ma procek do inteligecji ? rozwin mysl ?

Wiesz nie wyszycy maja proces edukacji za soba i nie zarabiaja na siebie

A mam to co mi jest potrzebne bo sie nie musze chwalic kolega.

Buhahaha

 

 

EOT juz bo mnie przepona od smiechu boli !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx prosze o spokuj  :evil:

to ze siedzisz w stanach , nie znaczy z jestes lepszy, bo stac cie na lepszy sprzet.

Zreszta wszelkie uwagi osobiste prosze na priv zalatwiac !  :evil:

 

jasne on zaczol dyskusje ja dostaje w cale nie uwazam sie za lepszego raczej za kogos gorszego bo nie moge byc w ojczyznie a jesli chodzi o kompa pracuje bardzo ciezko w wiec mnie stac fajnie ze jak zwykle na

mnie chyba mnie reed nei lubisz ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie niepodoba ;) btw to ja mogl bym sobie zrobic bude z 5cm gubosci plyty pancernej otwieranej przez silowniki chydrauliczne tylko takie cholerstwo by wazylo troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan co to za mod tyle ze  zlal wlukno woda szlana i utwardzil przykrecil do tego plyte i wlozyl do obudowy ?/  zadna rewelka i jaki to mod ?

Podzielam twoje zdanie. W gotową obudowę wsadzić płytę i podzespoły to żaden mod. A że koleś ma za dużo kasy to jego problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...