Skocz do zawartości
yaCaa

Siemens C75

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy C75, jak wychodzą nagrane filmy, a mianowicie czy sie nie tną?

 

mi bynajmniej nic nie tnie, ale jak chciałem zmienic funckje z aparatu na kamerke to kiedys mi wyskakiwał bląd ... było to dość irytujące, chce tu nagrać ciekawą akcje a tu BŁĄD :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny przypadek :blink: Pękła mi w nim szybka, ale tak sama z siebie :blink: . Przetarłem ekranik spirytusem i położyłem na biurku by obsechł, a sam zaczołem giercować na kompie :) Po jakichś 30 minutach przyszedł sms i zauwarzyłem brzydkie pęknięcie w rogu kturego na 100% nie było przy czyszczeniu. :mur: Myślicie że uznają na gwarancji? aha Na ekraniku brak jakich kolwiek rysek co mogło by wskazywać że powstało na skutek mechaniczny...

 

Ps: Co do ruszającej sie klapki zainwestowałem w piankowe etui kture doskonale chroni i naprawia tę drobną wadę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny przypadek :blink: Pękła mi w nim szybka, ale tak sama z siebie :blink: . Przetarłem ekranik spirytusem i położyłem na biurku by obsechł, a sam zaczołem giercować na kompie :) Po jakichś 30 minutach przyszedł sms i zauwarzyłem brzydkie pęknięcie w rogu kturego na 100% nie było przy czyszczeniu. :mur: Myślicie że uznają na gwarancji? aha Na ekraniku brak jakich kolwiek rysek co mogło by wskazywać że powstało na skutek mechaniczny...

 

Ps: Co do ruszającej sie klapki zainwestowałem w piankowe etui kture doskonale chroni i naprawia tę drobną wadę :wink:

Nie powinno być wdg mnie problemów, taki już urok Siemensów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam siemensa.Mam CXT70 od wrzesnia zeszlego roku i bateria lipna, wiesza sie kilka razy na miesiąc i w ogole tnie się wszystko.Menu sie wlancza kilka sekund(straszne)Wez sobie najlepiej motorole e398 jest chyba teraz w plusie albo juz nie ma:)A jak nie to sonego k300i badz k700i Ale nie bierz siemensa !!!Nawet cx75 tego z 1.3mln pixela bo to tez dziad i jeszcze jedno, siostra ma siemensa mt50 kilka lat i jest ok ale teraz wszystko sie w nim "rozlecialo"Nie wlancza sie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam siemensa.Mam CXT70 od wrzesnia zeszlego roku i bateria lipna, wiesza sie kilka razy na miesiąc i w ogole tnie się wszystko.Menu sie wlancza kilka sekund(straszne)Wez sobie najlepiej motorole e398 jest chyba teraz w plusie albo juz nie ma:)A jak nie to sonego k300i badz k700i Ale nie bierz siemensa !!!Nawet cx75 tego z 1.3mln pixela bo to tez dziad i jeszcze jedno, siostra ma siemensa mt50 kilka lat i jest ok ale teraz wszystko sie w nim "rozlecialo"Nie wlancza sie itp.

Grrrrrrrrrrr

Denerwują mnie tego typu posty, nie masz żadnej wiedzy nt tego modelu a go odradzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam duzo osob co maja c75 i tez na niego narzekaja, a moj cxt70 to prawie to samo co c75 tylko w innej obudowie i tak jakies drobne szczegoly bo jak kupowalem mojego cxt70 to jeszcze proponowali mi c75 ktory byl dosyc tani wtedy.A rob jak chcesz ale zebys pozniej nie zalowal.Bo ja zaluje ze nie kupilem e398

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege ktory mial c75. Na pocztku spoko, zadnych problemow. Po jakims czasie zaczol padac joy i jak to w simensach bywa zaczely sie zwiechy :/

Czym predzej go sprzedal.

Osobiscie nie polecil bym zadnego simensa. Widze po znajomych co sie z tymi telefonami dzieje...

 

Nokia rox :wink: :razz: -> a moze to tylko przyzwyczajenie ... :razz:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam duzo osob co maja c75 i tez na niego narzekaja, a moj cxt70 to prawie to samo co c75 tylko w innej obudowie i tak jakies drobne szczegoly bo jak kupowalem mojego cxt70 to jeszcze proponowali mi c75 ktory byl dosyc tani wtedy.A rob jak chcesz ale zebys pozniej nie zalowal.Bo ja zaluje ze nie kupilem e398

Po pierwsze mam C75, i nie raz się w tym temcie wypowiadałem tak cieżko przeczytać

Po drugie w twoim poprzednim poście ani słowa nie wspominasz o c75, tylko ogólnie opowiadasz o Siemensach, tylko że ów temat jest stricte ukierunkowany na ten dany model

Po trzecie nowa e398 a c75 to chyba nieco inny przedział cenowy nieprawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mam C75, i nie raz się w tym temcie wypowiadałem tak cieżko przeczytać

Po drugie w twoim poprzednim poście ani słowa nie wspominasz o c75, tylko ogólnie opowiadasz o Siemensach, tylko że ów temat jest stricte ukierunkowany na ten dany model

Po trzecie nowa e398 a c75 to chyba nieco inny przedział cenowy nieprawda ??

Ja pamietam jak nie dawno robili promocje w plusie ze w abonamencie 35zeta mozna ja bylo dostac za 49zł więc oplacało się ale teraz to nie wiem bo telefonu narazie nie potrzebuje:)Bo one tanieją jak głupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam C75 i jestem zadowolony, poprzednio mialem MT50 i tez non problemo.

 

Ogolnie aparat spoko, obleci, zwlaszcza ze do zdjec uzywam A95 ;]

Kamera sie przydaje, zawsze to mozna jakeis zjeby na lekcji uchwycic.

Fajnie wyglada wyswietlacz, spora ilosc tapet wie cluzik.

Polifonia ok, strasznie glosnia, chodz niekiedy ciezko radzi sobie ze slwoami w dziwekach wav., ale widzialem aktualne klapkowane nokie w podobnej cenie i niestety odstaja.

Klawa ok, chodz mozna by sie dopatrzyc, ze niektore klawisze glsoniej pracuja, irda dziala non problemo.

BAteria trzyma mi ok. 3-4 gdy uzywam dosc sporo telefonu, do 5-7 jak lezy praktycznie bez uzycia ;)

 

podsumowujac, jak dla mnie telefonik ok, a nie wymagam od telefonu super zdjec, mp3, filmó, do tego sa inne urzadzenia ;) i telefon poki co służy w jednym celu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam jak nie dawno robili promocje w plusie ze w abonamencie 35zeta mozna ja bylo dostac za 49zł więc oplacało się ale teraz to nie wiem bo telefonu narazie nie potrzebuje:)Bo one tanieją jak głupie

Pod warunkiem że ktośc che mieć abonament w Plusie, ogólnie porównywanie cen telefonów po przez promocje nie ma sensu, gdyż co innego jest cena samego telefonu, a co innego analizowanie całości oferty, na którą składa się wiele inny czynników

 

Co do joy-a w c75 to fakt jest to najsłabszy punkt tego phonu, sam mam z nim mały problem, co do zawieszania po 3 miesięcznym użytkowaniu tego telefonu nie odnotowałem żadnego takiego przypadku, jak również żaden z dotychczasowych posiadaczy tego telefonu na napisła na forum iż ma z nim takie problemy, dlatego śmiem wątpić w te ciągle zawieszające się c75

 

Nt innych produktów Siemensa których nie miałem okazji używać wypowiadać się nie będe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to typowy telefonik do zabawy ale ma niestety braki.

Nie ma BT, MP3, radia. Malo pamieci nie powinno stanowic problemu poniewaz nie ma wlasnie MP3.

Ladny design ale drazni podobienstwo do SE. Lepsza jest linia X65

I jezeli porownasz C75 do SE K700i to wybierzesz tego drugiego.

Jednak jezeli mamy kupic za gotowke sam aparat to C75 wygrywa stawke bo jest tani jak barszcz na swoje mozliwosci.

 

Prosze o zachowanie tylko dla swojej wiadomosci podwazanie jakosci telefonow Siemensa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zrobie takie cos:

Plusy siemensów z calej rodziny x65 x70 x75(z wyjatkiem cx75)

-duzo funkcji jak na swoja cene

-przyzwoitej jakosci kamerke z funkcja wideo

-bardzo duzy wyswietlacz

-glosna polifonia

-obslugiwanie wiekszosci formatow

-java 3D

-przyzwoita cena

-ladny design

Minusy:

-tylna klapka poluzowana(przynajmniej u mnie od nowosci)

-bardzo slaba bateria

-brak chociazby radia nie mowiac juz o mp3

-malej rozdzielczosci wyswietlacz choc bardzo duzy(czasem widac te pikesle)

-częste zwiechy

-male przyciski na klawiaturze

-maly i niewygodny joystick

-brak bluetootha(nawet t630 ma a taka sama klasa)

-malo fpsow w grach 3d co moge udowodnic benchmarkiem na fonie:)

Podsumowanie:

Plusów:8

Minusów:9

Wedlug mnie za tą cene nie dostanie sie lepszego telefonu bo takiego nie ma w tej chwili.Po kupnie telefonu pomyslalem sobie ze popelnilem blad i zamiast doplacic 40zł czy cos takiego i ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> e398 to wzialem cxt70:)Zorientowalem sie wtedy gdy moja dziewczyna kupila sobie e398 w erze:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tego telefonu od 3 miesiecy i nie mam niestety o nim najlepszego zdania.W moim przypadku potwierdzaja sie głosy o wieszaniu sie telefonu,bo zdarzyło mi sie to już kilkanascie razy,zawsze przy pisaniu sms-ow.Poza tym słaba jest bateria,ktora przy dosc czestym użytkowaniu rozładowuje się w 2 dni.Ruszajaca sie klapka,niewygodny joystick to kolejne minusy.Posumowujac żałuje wyboru tego telefonu.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusy:

-tylna klapka poluzowana(przynajmniej u mnie od nowosci)

-bardzo slaba bateria

-brak chociazby radia nie mowiac juz o mp3

-malej rozdzielczosci wyswietlacz choc bardzo duzy(czasem widac te pikesle)

-częste zwiechy

-male przyciski na klawiaturze

-maly i niewygodny joystick

-brak bluetootha(nawet t630 ma a taka sama klasa)

-malo fpsow w grach 3d co moge udowodnic benchmarkiem na fonie:)

Tylna klapka ok, mam futerał i dla mnie mało nzcaący minus

Bateria wystarczy podświetlenie zmniejszyć o 40%, niezuważalna róznica i już przy normalnym użytku 5 dni działa

Małej rozdzielczości wyśiwetlacz heh zależy do czego to porównać

Zwiechy nie miałem

Małe przyciski na kalwie??, che w porównaniu do SE i tak sa duże

Joy fakt

Blut, brak mp3 ok

 

I na koniec jeżeli róznica pomiędzy ta motką a C75 wynosił 40 zł to fajny lol z ciebie (bez obrazy oczywiście), bo patrząc po ile chodzą nówki na Allegor to C75 ok 350-380 zł a e398 ok 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna od wczoraj ma ten telefon i musze przyznac ze calkiem fajny telefonek:P

 

-tylna klapka poluzowana(przynajmniej u mnie od nowosci)- nie zauwazylem :| pozatym i tak bedzie w futerale wiec to nie minus dlamnie

 

-brak radia,mp3- po co? zeby bateria szybciej padala? od tego sa odtwarzacze.

-wyswietlacz calkiem fajny jak na telefon- to nie telewizor

-czeste zwiechy- caly dzien sie nim bawilem i ani razu nie zwichl

-male przyciski- ktos tu kawaly opowiadal ;P

-joystick- trzeba sie przyzwyczaic..

-brak bt- w moim t610 sie przydaje, ale mozna sie opbejsc bez tego, pozatym jest irda

 

ogolnie telefonek spoko, nie podobaja mi sie w nim tylko te ikonki<ale napewno da sie zmienic>

 

p.s. nigdy nie lubilem siemensow, ale ten jest pierwszym, ktory mi sie nawet spodobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapka ok, mam futerał i dla mnie mało nzcaący minus

Bateria wystarczy podświetlenie zmniejszyć o 40%, niezuważalna róznica i już przy normalnym użytku 5 dni działa

Małej rozdzielczości wyśiwetlacz heh zależy do czego to porównać

Zwiechy nie miałem

Małe przyciski na kalwie??, che w porównaniu do SE i tak sa duże

Joy fakt

Blut, brak mp3 ok

 

I na koniec jeżeli róznica pomiędzy ta motką a C75 wynosił 40 zł to fajny lol z ciebie (bez obrazy oczywiście), bo patrząc po ile chodzą nówki na Allegor to C75 ok 350-380 zł a e398 ok 600 zł

Umiesz czytac?Pisalem ze z plusie byla taka promocja!A nie ze taka roznica jest w cenie bez zobowiazan.Pomysl za nim cos napiszesz!

 

XwA sa ikonki tu ich troche znajdziesz www.c65.fks.pl Bo te std sa troche nieladne.Ja mialem zmienic ale kabel oddalem znajomemu:)A i jeszcze ja te wady i zalety przedstawilem na podst. mojego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytac?Pisalem ze z plusie byla taka promocja!A nie ze taka roznica jest w cenie bez zobowiazan.Pomysl za nim cos napiszesz!

 

Sory mój błąd :oops: ,faktycznie coś zrozumiałem na opak twoją opinię :mur:,

 

 

Co do zmian ikonek to tu jest forum o x75, na którym jest troche rzeczy do C75, wada to to ze trzeba się rejestrować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem <_< Po podłączeniu komórki do komputera windows krzyczy że urządzenie jest uszkodzone lub ma awarie (czy jakoś tak) a na wyświetlaczu wyświetlane są litery ,,TTY" ... Mobile Phone Manager nie wykrywa mi wtedy komóki :mur: Co moge z tym zrobić? Po za tym wszystko działa ok. :blink:

 

/edit

Kolego piszemy : komórki oraz urządzenie.

Masz już % za błędy ortograficzne, a wciąż strzelasz takie byki.

narcyz

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poradził sobie z podłączeniem tej komórki do komputerka? Po zainstalowaniu wszystkich sterownikow windows krzyczy ze ten telefon nie jest obslugiwany....Kabelek mam dobri, co począć?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poradził sobie z podłączeniem tej komórki do komputerka? Po zainstalowaniu wszystkich sterownikow windows krzyczy ze ten telefon nie jest obslugiwany....Kabelek mam dobri, co począć?:]

A jaki masz kabel? , chodzi mi o nazwe. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz kabel? , chodzi mi o nazwe. <_<

DCA-540 , ale probowalem tez u kumpla na jakims innym na COM i jest to sajmo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kabel dca-540 to ściągnij MPMa i zainstaluj sterowniki ,które sa w MPM---> driver :wink:

No własnie tak robiłam i nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak robiłam i nie działa :(

Gdy podłączysz telefon kablem do kompa MPM pisze ze wyszukuje telefon a potem że nie obsługuje on plików ani folderów. Po prostu odśwież ć tamto okno raz lub dwa i problem zniknie tyle że w każdym nowym oknie bedziesz musiał odświeżać.

 

Jest to wina kabla - DCA - 540 nie jest kablem serwisowym kable które chodzą normalnie to DCA - 500 lub DCA - 510 i zwykłe comy

 

Spróbuj jeszcze uaktualnić sterowniki do kabla <_< !!!!

 

:wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakims forum o siemensach dowiedzialem sie ze nieraz pomaga wgranie polskiej ver MPM'a...i rzeczywiscie pomoglo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...