Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mam 9NPA3 Ultra. Jestem z niego zadowolony ale tak jak przedmówcy też nie do końca wiem co oznacza ów magiczna temperatura 80'C. Co do pozostałych temperatur przy takich ustawieniach jak w sygnaturce to w stresie CPU ma 48-49'C, system 30'

Jak badasz temperaturę CPU i na jkim napięciu chodzi? Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie mam 1.53V a temperature odczytuje EPTP

A tą temperaturę odczytujesz w trakcie stresu? np podczas jakiegoś testu... pytam ponieważ chcę być pewien czy dobrze ją mierzysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU odczytuje w stresie natomiast ta wyższa w idle.

 

 

 

 

CZY KTOŚ MIAŁ JUŻ PROBLEM Z COOLERKIEM NA CHIPIE?? MÓJ ZACZĄŁ WYDAWAĆ DZIWNY DŹWIĘK.

Edytowane przez kosi77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU odczytuje w stresie natomiast ta wyższa w idle.

CZY KTOŚ MIAŁ JUŻ PROBLEM Z COOLERKIEM NA CHIPIE?? MÓJ ZACZĄŁ WYDAWAĆ DZIWNY DŹWIĘK.

Ja nawet nie sprawdzałem jak głośno chodzi i jak sie grzeje tylko wymieniłem na takie coś:

Dołączona grafika

To małe czarno białe :) ciche, a temperatura to 48-56 stopni.

 

A teraz coś innego, sprawdzaliście nowego SpeedFana 4.29? doszedł odczyt z nowego czujnika "CORE" pokazującego temperaturę rdzenia... co ciekawe u mnie w stresie odczyt ten jest niższy od czujnika z której zwykle monitorował temperaturę o 7 stopni :blink: w idle temp jest taka sama.

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem nowego SppedFana i też mam temperature Core o 5-6'C mniejszą niż temp procka.

 

Jeżeli chodzi chłodzonko na chipsecie to powiedz m40 co to jest i czy dużo gimnastyki było przy wymianie. A co do temperatury to twoje 48-56'C odczytujesz SpeedFanem w pozycji Temp3?? Ja w tej pozycji mam właśnie tą wysoką temperaturę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem nowego SppedFana i też mam temperature Core o 5-6'C mniejszą niż temp procka.

 

Jeżeli chodzi chłodzonko na chipsecie to powiedz m40 co to jest i czy dużo gimnastyki było przy wymianie. A co do temperatury to twoje 48-56'C odczytujesz SpeedFanem w pozycji Temp3?? Ja w tej pozycji mam właśnie tą wysoką temperaturę

SilentiumPC NB Booster łatwy montaż, temperatura mierzona termometrem którego czujkę umieściłem w radiatorze tego wentylatorka.

 

A tu znalazłem też coś ciekawego, może ktoś już to ma?

http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1557

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem zamiar kupic Epoxa 9NPA3 Ultra.

 

Zauwazylem, ze w Apollo.pl jest on w cenie 292zl - co mi bardzo odpowiadalo.

 

Niestety okazalo sie, ze plyta zostala wycofana ze sprzedazy.

 

Znalazlem ja juz jedynie w Komputroniku - za 330zl i w x.kom.pl za 309zl.

 

W innym sklepie dowiedzialem sie, ze nie sprzedaja plyt glownych Epoxa, bo sa bardzo awaryjne.

 

Brac Epoxa, czy ASUSa A8N-E nF4 Ultra?

 

Plyta ma byc stabilna, nie miec slabej zintegrowanej karty dzwiekowej, posiadac SATA2 i osiagac HTT 300 - to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - czy ja mam wrażenie czy tych płyt już nigdzie nie można kupić? :cry:

 

zszukałem się dziś trochę i nie znalazłem :(

ktoś to jeszcze ma?

 

No niestety nigdzie ich nie ma, sam chcialem tak kupic, ale skoro ich nie bylo to przesiadlem sie na AM2. W komputroniku mi napisali ze narazie nie zamierzaja nic sprowadzac z EPOXa. W Polsce magazyny sa wszytskie puste (epoxa nie ma), trzeba szukac na sklepach. Moze SLI Cie satysfakcjonuje http://www.mcomp.com.pl/product_info.php?products_id=159251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam nowiutkiego EPOXA 9NPA+ Sli (full wypas)

Kupiłem w Pronoxie kiedyś dwie jedną dla siebie drugą dla znajomego ...

ale wyjechał do Irlandii

Płytka została ale niestety ona trochę kosztuje bo to wersja full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...