Skocz do zawartości
Hendel

Win XP Pro. V Win 2000 Ktory wybrac ???? Ktory lepszy

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie za 100 pktów - czy jest wersja W2k jako uzupełnienia w98?

 

nie chce mi się szukać wersji W2k tysiąca programów dla W98 które mam zainstalowane

chodzi Ci o to, żeby upgrade win98 do 2k zrobić? No to jak masz 98, to normalnie odpalasz instalkę 2k z setupa wywoływanego z autoruna i leci, ale to dupiane rozwiązanie...lepiej od nowa instalnąć bo same kłopoty później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobzre że wybrałeś win2000. jest o niebo lepszy od XP. obecnie posiadam wađnie XP. Niedugo plauj dokupienie ramu i wtedz wzkopsam gwnianego XP i instaluje sobie LINUX MANDRAKE 9.0 oray Win2000 :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winda 2000 wolna jak diabli.

kupiłem jeszcze 256 ramu razem mam już 450 

Ludzie co tam trzeba powyłączać aby to chodziło jak stare ME?

Jak zrobiłeś upgrate z poprzedniego Windowsa to może to przez to. Jeśli, jednak była nowa instalka to dziwne, powinien zapierniczać jak mały samochodzik :? (jedyna wada porównująć do innych OS piekielnie długo się uruchamia m.in. dalatego 100x wolę XP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winda 2000 wolna jak diabli.

kupiłem jeszcze 256 ramu razem mam już 450 

Ludzie co tam trzeba powyłączać aby to chodziło jak stare ME?

Jak zrobiłeś upgrate z poprzedniego Windowsa to może to przez to. Jeśli, jednak była nowa instalka to dziwne, powinien zapierniczać jak mały samochodzik :? (jedyna wada porównująć do innych OS piekielnie długo się uruchamia m.in. dalatego 100x wolę XP).

no tak, ja wlaczam raz na dzien kompa, a jak juz jest wlaczony to chodzi 14-16h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. mi ta winda też chodzi suuuper szybko a mam 128DDR tylko. Co do msconfig. szukalem na tej stronce co podales i niestety nic takiego tam nie znalazłem :(:(:( Może jakoś dokłdniej mi wytłumaczyć albo kurcze nie wiem na maila wysłać jak niedużo zakmuje. adam_skc@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO coś w tym jest że co komp to inny system inaczej działa u mnie ME działa jak porzal się boże duzo gorzej niż SE. A tak na codzień to jade na Win2K + SP3. Ale ostatnio Win2K + SP3 zainstolowałem na D850 + 128 MB + ECS ( Jakiś na KT133A) i niezła lipa 4in1 było nowy stery do grafy też a system działał marnie może to wina HDD Quantum 30GB U66. Ja polecam metode prób i błędów. Kiedyś miałem nawet MOBO (HIS) na której Win98 nie chodził wcale a SE śmigał najlepiej jak to jest możliwe ME jeszcze wtedy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh , tak sobie to czytam... Nie wiem co wy wszyscy z tą stabilnością ? Wiecie co myślę na ten temat ? KAŻD system, jeśli jest nieopowiednio skonfigurowany,będzie niestabliny. Prez rok pracowałem na w98se i pamiętam tylko jeden nieoczekiwany zwis, straciłem 25 kb maila którego nie zapisałem nigdzie. Teraz mam XP, i jakoś nie pamiętam kiedy po raz ostatni mi się zawiesił, a komputer pracuje średnio po 72 godz, bez restatartu, i to nie tylko w notatniku, bo gdy mnie nie ma to brat odpala sobie różne gierki, później wracam, coś tam porobie, a na noc nieraz zostawiam kompresje DVD -> Divx. Nie wiem, co jest powodem takiej niestabilności waszych systemów, że aż tak bardzo narzekacie :?:

Co do mojego typu, ja obstawiam XP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win2k - NIGDY WIĘCEJ TEGO SHITU!! jest do bani!! mam go drugi dzień i co nie włącze to jakieś błędy!!!! DO DPUY!!! Dziś się biorę za instalkę XP!!!!! Win2000 najgorszy shit!! Mam wszystkie 3 service packi, i co z tego?? I tak co chwile jakieś komunikaty że explorer jakiś tam błąd zrobił, że jest cośtam generowane!!! DO [gluteus maximus]!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win2k - NIGDY WIĘCEJ TEGO SHITU!! jest do bani!! mam go drugi dzień i co nie włącze to jakieś błędy!!!! DO DPUY!!! Dziś się biorę za instalkę XP!!!!! Win2000 najgorszy shit!! Mam wszystkie 3 service packi, i co z tego?? I tak co chwile jakieś komunikaty że explorer jakiś tam błąd zrobił, że jest cośtam generowane!!! DO [gluteus maximus]!!!!

zycze z tym twoim ramem powodzenia na xp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz do 2000 mam go najdłużej z wszystkich systemów( no oprócz mojego 98 którego rok miałam ale to było dawno) mam go już 3 miechy i super chodzi a włącza sie szybciutko .dobra zaltet tego to ze niezaleznie ile napaujjesz programów i gier to zawsze tak samo będzie sie <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span>ł .A xp im więcej wgrasz tym wolniej sie będzie <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span>ł .Aha tu masz tego msconfig

ftp://ftp.toya.net.pl/pub/uaktualnienia/M...od/msconfig.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wiem ze na moim ramie (128) XP zamuuula, ale spoczko nied;lugo to sie zmieni (640). A do 2000 mam baaaaaardzo duuuzo!

Miałem go dokładnie jeden/dwa dni i tyle co zobaczyłem komunikatów o błędach to się jesacze w żadnej windzie nie zdarzyło!!! NIGDY WIĘCEJ TEGO SHITU (shit=win2000)!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows Xp posiada duże ułatwienia w konfiguracji systemu. Żeby skonfigurować Win2k bardzo dobrze naprawdę trzeba mieć duże pojęcie i poświęcić dużo czasu. Sam to wiem, ale obecnie pracuję na Win2k.

Windows Xp i 2k to nie są systemami do grania. Do grania służą Win9x i WinMe. WinXp i Win2k służą do pracy, i wykprzystania ich w firmach, i na serwerach sieciowych. Więcej informacji pod e-mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows Xp posiada duże ułatwienia w konfiguracji systemu. Żeby skonfigurować Win2k bardzo dobrze naprawdę trzeba mieć duże pojęcie i poświęcić dużo czasu. Sam to wiem, ale obecnie pracuję na Win2k.

Windows Xp i 2k to nie są systemami do grania. Do grania służą Win9x i WinMe. WinXp i Win2k służą do pracy, i wykprzystania ich w firmach, i na serwerach sieciowych. Więcej informacji pod e-mailem.

E tam, tyle samo trzeba wiedzieć by skonfigurować te systemy, w2k i xp są bardzo podobne mimo wszystko, a co do tego że nie nadają się do grania to brdura, tak samo się nadają jak każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no wiem ze na moim ramie (128) XP zamuuula, ale spoczko nied;lugo to sie zmieni (640). A do 2000 mam baaaaaardzo duuuzo!

Miałem go dokładnie jeden/dwa dni i tyle co zobaczyłem komunikatów o błędach to się jesacze w żadnej windzie nie zdarzyło!!! NIGDY WIĘCEJ TEGO SHITU (shit=win2000)!!!

i co wierzysz ze to wina systemu ???. juz niepamietam kiedy mialem innego windowsa niz 2000, i niepamientam kiedy ostatnio widzialem jakis komunikat z błedem ? bez kitu ostatnie "nieprawidłowe operacje" restarty explorera zakonczone zniknieciem ikonek z traya ble screene itp pamientam z windowsa 98, niebyly oczywiscie codzienie, nagminie, ale sie zdazaly. na 2000 niemam zadnych błędow, jak i reszta ludzi na forum z malymi wyjatkami, wiec moze zamiast pisac takie przedszkolne madrosci win2k=szit itp, ogarnij sie i pomysl co nietak zrobiles, albo co jest nietak z twoim kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tylko tyle powiedziec, ze mlodzi "posiadacze" komputerów, zawsze wybiorą WinXp...."piękne okna, kolory i ikonki" (sux!), ale z tego co wiem, od znajomych informatyków wszedzie gdzie potrzebny jest stabilny (stabilniejszy) system jest Win2000, oni grac nie muszą wiec wydajnosc w 3DMarku (sux!) lata im koło d...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ,ze po skonfigurowaniu oba te systemy sa wypas.

w xp wkurza mnie bardzo luna .Ale wystarczy powylaczac te wszystkie

smieci i smiga . A co do RAM-u ja mam 128 i gry mi niezle chodza.

po 2 godzinach dopiero zamula bo sie pamiec wirtualna zapycha.

 

 

 

athlonXP1700+,128ddr,geforce2MX200 32mb175/143@230/215,

seagateIV 60 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...