Skocz do zawartości
xpektor

Oferty Sprzedazy Samochodow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam strony na ktorej znajduja sie oglosznie dotyczace sprzedazy samochodow ciezarowych i nie tylko.

Czegs w rodzaju niemieckiego www.mobile.de tylko dotyczace francji :P

 

Google mi zbytnio nie pomogly poniewaz z francuskiego to ja kojarze tylko rrrr :P

 

Zna ktos takowa stronke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochody ciężarowe ?? pojedz sobie puławską w strone Piaseczna za IMOLE, tam jest poleasingowy komis samochodowy, głownie zapchany ciężarówkami, tirami itp, olbrzymi plac :) (jeśli z wawy jesteś) :D

 

a tak to używanych z francji niepolecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukalem juz na francuski ebay droga prob i bledow jakos znalazlem dzial z samochodami, jednak dostawczych czy ciezarowek nie uswiadczy.

 

Chodzi mi glownie o autka typu Mercedes Atego, Renault Mascott - pojemne objetosciowo (najlepiej z przyczepa, czyli tkz. Jumbo, ok 120m^3), lecz z niskim tonazem.

 

Hmm do wawy to ja mam pol polski :P

Tata niemiecki mobile.de (ktory jest genialny) przeglada wrecz nalogowo, ale chcialby zobaczyc takze na oferty z Francji, ewentualnie z Belgii\Holandii\Wielkiej Brytanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(najlepiej z przyczepa, czyli tkz. Jumbo, ok 120m^3)

 

 

Coś się chyba porypało z pojemnością ?:> wiesz ile to 120m^3 ? ;] 120x120x120 ;]

Edytowane przez sliqe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(najlepiej z przyczepa, czyli tkz. Jumbo, ok 120m^3)

Coś się chyba porypało z pojemnością ?:> wiesz ile to 120m^3 ? ;] 120x120x120 ;]

To co napisałeś to nie 120 tylko 1728000m^3 :lol2: Przykładowo przy 5x5x5 masz już 125m^3 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...