Skocz do zawartości
wilczek

sposób na status w gadu ??

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakiś sposóba na zwiekszenie maksymalnej ilości anaków w statusie gg ??

z tego co wiem to jest to tylko ograniczenie przy wpisywaniu narzucane przez programik. Czy możne sie połączyć ręcznie z serwerem gg i ustawić jakiś dłuższy status ??

wiem że mozna ręcznie zmieniec dostepny/niewidoczny itp. odczytywać i wysyłac wiadomości ale jak wpisywać status ??

 

czy jest może jakis inny klijent gg który umożliwia wpisanie wiekszej ilości znaczków w statusie ??

wkurza jak chcesz coś wpisac a brakuje ci z 2 czy 3 liter :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MicJes z tego co wiesz to forum działało dość wolno :/

Jak narazie planuje przenieść zawartośc na inny serwer.

No teraz robię wyjatek: www.enjoy6.prv.pl ale tylko dziś ;)

reklamy mi nie trzeba :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste zainstaluj sobie POWER GG i tam jest opcja AUTO STATUS ale tam też możesz wpisać tylko 40 znaków w linijce a linijek ile potrzebujesz, dodatkowo możesz ustawić czas wyświetlania min. 10 sekund i w jakim statusie ma sie ukazywać dostępny, zaraz wracam, niedostepny/niewidoczny lub niedostepny. Oprócz tego możesz podpiąć go pod winampa i wyświetlać nazy utworów odgrywanych aktualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem kiedyś u jakiejś laski jak się po kolei wyświetlały słowa całej piosenki. może miała power gg - nie znam tego ale już wiem że można dać od cholery znaczków w statusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem kiedyś u jakiejś laski jak się po kolei wyświetlały słowa całej piosenki. może miała power gg - nie znam tego ale już wiem że można dać od cholery znaczków w statusie.

tak, to było power gg, opcja autostatus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala gg :)

 

co do opisow to w tlenie jest 70 max i dziala - na gg sa widoczne ale tylko 60.5 znaka :P

 

tutaj LINK z opisem na 60.5 znaka ;)

 

po wiekszym rozciagnieci dzieje sie to co na opisie ponizej ...

 

ale i tak pionowe opisy ROX - szkoda ze nie ma tego w tlenie - to chyba jedyna wada ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...