Skocz do zawartości
poca

Internet W Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie uprzedzam. Wiedza moja w tym zakresie to 0.01%.

 

Mam konsole PSP która może odbierać sygnał Wi Fi.

 

Szukam urządzenia na USB które mogło by służyć mi jako Access Point. Nie chce wydawać od razu pieniędzy na routery wi fi.

 

Szperając w Internecie znalazłem forum o PSP na którym pewien człowiek polecił takie urządzenie.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63001480

 

Podobno może służyć jako Access Point ponieważ posiada Software Access Point.

 

/

 

Przepraszam za ten bełkot ;]

 

Tu jeszcze zapis tej rozmowy na forum. Może komuś zaświta i będzie znał odpowiedź na moje pytanie.

 

I wciąż - jak paru innych tutaj - proszę o wskazanie jakiejś taniej karty Wi-Fi do kompa (najlepiej pod USB, do 100 zł), która umożliwi mi pełny dostęp do sieci. Mam Neostradę więc i tak kompa muszę mieć właczonego. Z tego co zakumałem, najlepiej z Software Access Point.

Taka przykładową kartą może być np. TA. Nie znam jej, ale z opisu (i zdjęć) wynika, że jest to coś czego szukacie: jest na USB, ma oprogramowanie do AP i jest względnie tania (99 zł). Obsługuje standard G (54), choć do PSP nie jest to konieczne, bo PSP obsługuje prędkości tylko do 11.

Drugą propozycją mogłaby być TA karta. Jest tańsza (59,90 zł), ale jest tylko standardu B (11) - ale jak wspomniałem do PSP jest to wystarczające i używana. W opisie nie ma nic o Software Access Poincie, jest napisane tylko o trybie infrastructure (ale może to znaczyć, że może ona działać w tym trybie jako klient, a nie AP) to jest coś, o co trzeba by się dopytać sprzedawcy (oferuje więcej takich kart).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...