Skocz do zawartości
Dijkstra

Rydzyk Jeszcze Raz - Fajny Artykuł ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Do wpłat datków (w tym datkiem był zakup zestawu satelitarnego), postawiono specjalne biuro, które zajmowało sie wypełnianiem druczków i przekazów pienieznych bezposrednio na konto RM. Oczywiscie na biesiadzie nie zabrakło członkó PiS oraz Adrzeja Leppera i Romana Giertycha.

hm ciekawe co by na to powiedział urząd skarbowy? chyba za moją pracę też będe przyjmował datki po co mam płacić fiskusowi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie na biesiadzie nie zabrakło członkó PiS oraz Adrzeja Leppera i Romana Giertycha.

A Romek był sam, czy z partnerem?

 

Dołączona grafika

 

 

 

Ach te piękne, męskie nietzscheańskie idee ;]]]

 

W sumie nawet ciekawe jest umieszczenie zdjęcia na serwerze bi.gazeta.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Romek był sam, czy z partnerem?

 

http://bi.gazeta.pl/im/9/3051/z3051529G.jpg

Ach te piękne, męskie nietzscheańskie idee ;]]]

 

W sumie nawet ciekawe jest umieszczenie zdjęcia na serwerze bi.gazeta.pl

no to już wiemy dlaczego lpr nie chce dziennikarzy w hotelu sejmowym :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystatczy mi wczorajszy program Lisa - z tymi ludźmi się nie da dyskutować. Są ciemni, ksenofobiczni i fanatyczni. Aż strach pomyśleć, ile władzy mogą zyskać w czasie kadencji PiS (ostatniej za pewne) spłacającego swój dług wyborczy wobec ojca redaktora. Uczę się japońskiego i spieprzam do Nipponu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobał komentarz Niesiołowskiego odnośnie jego nieobecności na tym sejmowym spotkaniu, na którym dzieli sie opłatkiem i biczowali różańcami.

Komorowski też podał fajny przykład kłamstwa radio-maryjnego odnośnie umieszczenia go na liście zwolenników aborcji :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komorowski też podał fajny przykład kłamstwa radio-maryjnego odnośnie umieszczenia go na liście zwolenników aborcji :lol2:

I kto tu kłamie?

Wyborcza czy Radio Ma Ryja? [;

Też oglądałem wczoraj Lisa, i powiem, że program był dość ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, z tym praniem mózgu to przesadzacie, ja 2 lata chodzilem do Rydzykowego gimnazjum (ile tam piwska sie pilo w czasach tego gimnazjum to bania mala) i nie czuje sie wyprany z mózgu, a jak niegdy nie lubilem ojca dyrektora tak nadal go nie lubie, zreszta w tej szkole wszyscy robili beke ze w jego szkole jestesmy. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...