Skocz do zawartości
grzesi0

Sorry Że Znowu

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry że kontunuje mój temat, ale ktoś go beszczelnie skasował zanim doszłem z użytkownikami tego forum do porozumienia. Cały dzisiejszy dzień spędziłem przed PC. Szukałem programów, różnych builderów i tak dalej, ale jedyne co znalazłem to niedziałające linki, a jakjuż coś znalazłem to jakieś programy dosowskie. Otóż mi chodzi o to żebyprogram który chcę zrobić, otwierał się w normalnym Windosowskim okienku. Chcę żeby była tam funkcja np, przez buttona czy coś otworzenie CD - romu, zamkniecie czy coś takiego. Dodam jeszcze że nie znam się wogóle na programowaniu, ( co najwyżej na plikach .bat ) i przeszukałem mnóstwo faq - ów, i różnych rzeczy, ale nie znalazłem NIC o co mi chodziło. Bardzo proszę moderatorów i administratorów o nie kasowanie i blokowanie mojego tematu, nawet jak się wam wydaję że dając linka do czegoś bardzo ogólnego sprawa jest załatwiona. Bez obrazy, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem dzisiaj z neta już co najmiej 20 książek :-) nie było nic o czym wspomniałem.

 

A tak wogóle to co to jest ? jakiś trial ? I czy chodzi o to ? http://www.borland.pl/downloads/delphi_7_p...i7_Personal.zip

Jest to wersja Personal- darmowa, ale przy instalacji poprosi cie o kod rejestracyjny. Gdzies na stronie jest mozliwosc pobrania tego klucza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz od razu że ci sie nie chce szukać, bo jakos po wpisamniu w google odpowiedniego hasła mam od razu t oco potrzeba...

 

JAk z tego nie zrobisz tego programu, to znajdz sobie inne zajęcie niz programowanie.

 

 

usesmmsystem;

 

mcisendstring('set cdaudio door closed wait' ,nil,0,handle);
mcisendstring('set cdaudio door open wait' ,nil,0,handle);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...