Skocz do zawartości
Master007

Karta Do 300zł + Dodatkowe Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam sie nad karta graficzna jakas do 300zł myslalem nad Radeonem 9550 HISA lub 9600 HIS lub Sapphire. Ktora z tych kart polecacie najbardziej?? 9550 jest tansza o 70zł a z tego co wiem mozna przerbic na 9600.

 

A mam dodatkowo pytanie. Mam płytę głowna jak w podpisie na NForce 2. Jako ze NFORCE to jest Nvidia to czy GeForce nie chodzil by lepiej niz radeon?? jezeli tak to jakiego gfa polecacie???

 

Wiem ze podobne tematy juz były ale ja chcialem dac 2 pytania w jednym :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEN dział jest od takich pytań !!! :angry: Tak jak kolega napisał, szukaj jakiegoś radka modowanego na 9500@8 potoków, lub gf 6200 i ew. możesz go zmodowac na 6600@8 potoków. pozostałe które wymieniłeś to są 4 potokowe karty więc mogą sobie słabiej radzić w grach. a co do tego że nfrorce nvidii miałby jakoś gorzej działać z radeonami to nie słyszałem. GF i radeon tak samo działają na tym chipie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę dorwiesz radzia 9700 na samsungach 2,8 ns (oczywiście 256bit) założysz arctica (jedyneczkę) i walisz na 9700pro i dalej :)

 

owszem 6200 na agp się modują jeszcze niedawno trzeba było tylko troszkę "ztuningować" rive tuner ale najprawdopodobniej są już wersje rivy obsługujące agp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...