Skocz do zawartości
Body69

Pamieci Ram

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze raz muwie za reklame samsungów daja telefony i ludzie je reklamują a potem są tylko problemy ja wezme albo CORSAIR/Geil niema porównania znakomite firmy Sramsung np. dlamnie odpada dlaczego wszystkim tak sie samsungi podobaja a nikt ich niema?? ja zjarałem 2x goodramów poszłem na łatwizne... juz ich nie kupie...

Edytowane przez dream_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no to wrescie ktos da mi porzadna propozycje co kupic ?:P widze ze temat sie rozwinol porzadnie ;PPPPPPPPp do 200 zl :PPPPPPP

 

i nagrywarki benqa sa god ? bo nie wiem czy ryzykowac i brac Lg bo na allegro widze i w chu* ludzi kupuje lieony i lg a benqa strasznie malo ;p czyzby nie wiedzieli co dobre ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

@dream killer

ty masz cos z glowa ze tak najerzdzasz na tego biednego samsunga i skad masz taka pewnosc ze jak kupisz te geile to nie beda na samsungach bo samsung jest jednym z najwiekszych producentow pamieci na swiecie strasznie mnie wkurzaja takie dzieci-fanatycy jak ty nic nie wiedzacy o temacie koniec offtopa

Mozesz spokojnie brac te samsungi lub adaty napewno sie nie zawiedziesz zalezy ktore tansze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przed oczami testy ramów w Komputer Świecie i niema nawet ramów samsunga. Pierwszą dzisiątke na przemian zajmują /1 Patriot/2 geil/3 Super Talent nieznam :P/4 geil/5 patriot/6 kingstone... Więc nie tylko ja nie lubie samsungów bierz Patrioty lub Geile... nie inwestuj w szajs.. Nie słuchaj sprzedawców w sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swietnie :DDD heh super doradztwo jeden to drugi to trzeci tamto :DDd

 

heh patrzac na allegro to 50 osob bieze przed swietami jakes twinmosty, 20 kingstony a to raczej odpada :P. Wiec juz szczeze mowiac sam nie wiem.Moze jakes linki do allegro co zamowic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...