Skocz do zawartości
osasnk

Nfs Most Wanted Chodzi Na Hp Nx6110

Rekomendowane odpowiedzi

CHCIALEM POWIEDZIEC ZE DZIS ODPALILEM NFS MOST WANTED NA HP NX6110 PY435ES I CHULA CZASEM ZARWIEE

ponizej fota nie jest to super rozdzielczosc ale detale srednie i włączone rozmywanie co widac na zdj

post-123518-1133825068_thumb.jpg

Edytowane przez osasnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHCIALEM POWIEDZIEC ZE DZIS ODPALILEM NFS MOST WANTED NA HP NX6110 PY435ES I CHULA CZASEM ZARWIEE

ponizej fota nie jest to super rozdzielczosc ale detale srednie i włączone rozmywanie co widac na zdj

Mam lapka (patrz niżej). Ściągnę gierkę z sieci i zweryfikujemy Acera...

Zapodam wynik na forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i nie da się grać... Chwilami bardzo płynnie, ale znowu innym razem tnie jak cholera.

Ciekawe czemu?? Czyzby kwestia softu ?????? Przecież soft powinien byc od intela (czytaj jeden pies go j... :D )

Wiec czemu na hapeku smiga a na naszych poczciwych :blink: acerkach nie chce :lol2:

Czyzby kwestia wykonania i jakości??? :mur:

A może Acer p.....doli swoich klientów i się nie przykłada do softu jednak....

Hmmm....

Ciekawa kwestia :blink:

A i oczywiście najbardziej oczywista odpowiedź: dysk.Nie wiem co siedzi w hapeku, ale w acerku to marne 4200 rpm ... :mur:

 

EDIT: Zagrałem>zobaczyłem>zwycięzyłem (chciałoby się rzec :wink: ) Luk@s to szarpanie to kwestia dysku jak myślę... Ale da się pograć...

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdaje ze autor tematu dobrze nie sprawdził gry po prostu. Bo układ intela działa dość dobrze u mnie. Ale na jednej trasie miałem tak, że 1/4 jej gra szła z 2-5fps mimo że nie było nic takiego, potem znowu dobrze. Może jakiś bug ale mnie to zniechęciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mowie ze jest az taka wypasna grafika ale da sie grac mysle ze jak dokupie jeszcze ramu to bedzie lepiej ponizej zamiescilem test kart graficznych jak widac Intel Media Graphics Accelerator 900 lapie sie ale slabiutko wazne że obsługuje directxa 9.0 bo nie wszystkie lapki w takiej cenie obsługują a dysk kreci sie z prędkościa 5400obr/min to tez dosc spoko POWIEM JEDNO ŻE POLECAM TEGO LAPKA OCZYWISCIE DO TEGO PRZEDZIALU CENOWEGO:)) oto stronka z testem tego lapka<<NIZEJ>> w benchmarku tez wypadl elegancko ale tez ma i wady nie wiem czy to taki pojedynczy model i ja go dostalem mianowicie troszke mam kszywo matryce podobno sadzoną bo jak domkne laptopa to troszke odstaje mi w prawym gornym rogu cos ok 3-4mm i lewu klawisz przy touchpadzie<ten gumowy> cos mi dziwnie chodzi ALE I TAK JEST SUPER POZDRAWIAM :D

 

 

 

 

 

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...ybrane+artyku3y

 

 

Luk@s:

<<<Mi sie zdaje ze autor tematu dobrze nie sprawdził gry po prostu. Bo układ intela działa dość dobrze u mnie>>>.

 

 

 

NO WIESZ JAK TY MASZ Z 10 PROGRAMOW POODPALANE W TLE ANTYWIRUSY TO NIE DZIW SIE ZE CI ZACINA MASZ ZDJECIE ZALACZONE MOZE CI FILMIK WYSLAC WTEDY MOZE UWIERZYSZ A TY NA TAKIM SAMYM SPRZECIE GRALES??? POZDRO

Bez_tytułu.bmp

Edytowane przez osasnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet antywirusa nie mam. Sama gra była włączona. A problem jest taki, że na jednej trasie jak już pisałem, gra przez chwilę (od wjazdu w taki tunel) strasznie klatkowała, mimo ze nie było do tego powodów. A ogólnie da się grać. Być może miałem pecha z tą trasą. A mój sprzęt taki jak w opisie jest. Również intel accelerator zintegrowana grafika i chipset chyba ten sam.

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale tez ma i wady nie wiem czy to taki pojedynczy model i ja go dostalem mianowicie troszke mam kszywo matryce podobno sadzoną bo jak domkne laptopa to troszke odstaje mi w prawym gornym rogu cos ok 3-4mm i lewu klawisz przy touchpadzie<ten gumowy> cos mi dziwnie chodzi ALE I TAK JEST SUPER POZDRAWIAM :D...

 

CZŁOWIEKU!!!

Wydałeś swoją ciężko zarobioną kase na lapka i to że cos tam odstaje, coś cięzko chodzi i się nie domyka,jest dziwne w dotyku, to Ci nie przeszkadza??? :blink:

No chyba, że to nie Twoja kasa... :lol2:

Co nie zmienia faktu, że dziwne jest Twoje zachowanie (co najmniej dziwne...) :mur:

Ja swojego acera wymieniłem 5 dni po zakupie (co prawda walnięty dysk albo pamięć) ale jakbym miał krzywą matrycę, albo choćby krzywy klawisz, czy źle osadzone gniazdo, :angry: to biegałbym w te pędy do sklepu i wymieniał.

PŁACĘ ZA TOWAR PEŁNOWARTOŚCIOWY, CZYLI BEZ WAD I TAKI MAM MIEĆ!!! :rulez: Zasady to zasady...

 

Primo (ad. gier): jeśli kupiłeś takiego lapka do grania to ... :mur: bez komentarza...

Secundo (ad. wad sprzętu) jeśli Ci to nie przeszkadza to ... :mur: bez komentarza...

Tertio (ad. kupujących) Nie kupujcie gów..a!!! Płacicie, więc wymagajcie !!! Dzięki takim jak wy sprzedwaca myśli: "Dziś wcisnę temu leszczowi "walnięty" sprzęt..." :mur: bez komentarza...

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles co ty z tych rzeczy takie wady porobiles mowie ze nie robi mi to roznycy tylko jest widoczne A PO TOBIE WIDAC ZE SIE NIE ZNASZ ZWROC UWAGE ZE JAK ODDAM LAPKA DO SERWISU TO ZOBACZE GO ZA POL ROKU NIE WIESZ CHYBA JAK TO JEST Z TYMI POLSKIMI SERWISAMI??

 

PRIMO DO GIER KUPILEM LAPKA??? ZA 3TYS LOL TO BYM MUSIAL DAC CHYBA DRUGIE TYLE ZEBY MI TA GRA CHODZILA TAK JAK NA DESKTOPIE PISALEM TYLKO ZE NA LAPKU DO TEJ CENY TEZ POJDZIE NFS!!

 

Secundo POZDRO GOSCIU

 

Tertio BEZ KOMENTARZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej - najwazniejsze że na tym lapku da sie w nedzie pograć i już. Ciekawi mnie jeszcze jedno - jak na tym lapku smigałby CS 1.6 ?? Ale skoro nedzio zasuwa to i Csik pewnie tez pomyka dobrze ??

A powiedz jeszcze - czy bawiłeś sie zdjeciami na nim ? Jak to wygląda jeśli tak - czy dobrze matryca oodacje barwy itp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....... ZE JAK ODDAM LAPKA DO SERWISU TO ZOBACZE GO ZA POL ROKU NIE WIESZ CHYBA JAK TO JEST Z TYMI POLSKIMI SERWISAMI??

tu sie mylisz.....akurat serwis HP dziala bardzo szybko. Serwis daje 14 dni na naprawe i faktycznie sie wyrabiaja w tym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam acera 4102 i w w ta gierke gralem na praktycznie full detalach w rozdzialce 1024. I pomijajac fakt ze na samym strarcie straznie szarpalo (wczytywalo z dysku) to po jakichs 20 sekundach plynnie dzialalo :D. Task wiec zmienic dysk na lepszy dorzucic ramu i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sonic027 - proszę Cie - zobacz jaka Ty masz karte graficzną a jaka jest w tym modelu zastosowana - Twoja to chyba na razie najlepsza jaka jest stosowona w lapkach :) A ta GMA900 - ma pamieć grafy zintegrowana i ciągnie z ramu wiec jak na taką karte graficzna to jest świetna. na Twoim lapku to nawet najnowsze gry powinny śmigać i to bez problemu.

 

Uwżam że jak na takiego lapka to HP zrobiło świetną robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiony wynikami innych, również wrzuciłem NFS MW na swojego lapka z podpisu. No i muszę przyznać, że ku mojemu wielkiemu zdziwieniu gra na medium detalach i 800x600 poszła bez najmniejszych zacięć. Szczerze mówiąc, byłem naprawde mocno tym faktem zaskoczony. Kupując lapka chciałem aby karta choć w części radziła sobie z nowymi grami, chociaż oczywiście nie pod takim kątem go kupowałem. W sumie jednak miłe zaskoczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Autora Tematu

 

Ciekaw jestem czy odpalałeś giere na standardowej konfiguracji czy może dokupiłeś już sobie ramu. Bo z tego co wiem ma on normalnie 256...

 

a i czy masz xp'eka czy jakiegoś starszego windowsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiony wynikami innych, również wrzuciłem NFS MW na swojego lapka z podpisu. No i muszę przyznać, że ku mojemu wielkiemu zdziwieniu gra na medium detalach i 800x600 poszła bez najmniejszych zacięć. Szczerze mówiąc, byłem naprawde mocno tym faktem zaskoczony. Kupując lapka chciałem aby karta choć w części radziła sobie z nowymi grami, chociaż oczywiście nie pod takim kątem go kupowałem. W sumie jednak miłe zaskoczenie :)

Nie ma szans, najprawdopodobniej nie widzisz klatkowania.

Ja nie moge grac na swoim w NFS bo mnie gubienie klatek denerwuje, wszystko na minimum tylko auto ma wysokie detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja zainstalowalem w koncu most wanteda na moim dellu 9300 z go6800 bylem mile zaskoczony ze na rozdzielce 1280x1024 na full detalewszystko co sie tylko da i chodzi plynniutko, jakformatne i zamontuje porzadne sterowniki do grafy to powalcze w rozdzielce 1600x1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...