Skocz do zawartości
_Hideki_

Uharc/winuha - Jak Wykorzystać Wszelkie Możliwości?

Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy zobaczyłem, że archiwa UHARC wielkości 200 MiB zawierają w sobie ponad 2 GiB multimediów, postanowiłem skorzystać z tego archiwizera. niestety wszelkie próby archiwizacji nie przyniosły rezultatów lepszych od winace czy winrara. szukałem info na goglach, ale co najwyżej znajdowałem opis poszczególnych przełączników, a nigdzie nie było napisane, jak z nich poprawnie korzystać do konkretnego rodzaju plików (filmy, mp3 itd.). czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, na czym polega magia tego archiwizera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz sie pobawic w ripowanie? ;) to nie jest takie rozowe na jakie wyglada... rozne grupy ludzi zajmujacych sie grami czesto maja swoje programy ktore kompresuja multimedia :) i raczej takich rzeczy nie udostepniaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te RIP'y mają się nijak do kompresji Uharc.

Kiedyś prześledziłem "powierzchownie" jeden RIP, gra to była jakaś i nasuneły mi się następujące wnioski:

1. Pliki są podzielone i skompresowane jeszcze jakimś dodatkowym kompresorem.

2. Pliki dźwiękowe były w formacie bodajże mp3, a potem zostały przekonwertowane spowrotem na wav.

3. Ogólnie mówiąc Uharc to taka skorupka całego skompresowanego softu przy użyciu innych narzędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z uharc'em kiedy próbuje skompresować plik .iso (test drive unlimited) to wyskakuje error :

 

 

UHARC 0.6b ----- high compression multimedia archiver ----- BETA version

Copyright © 1997-2005 by Uwe Herklotz All rights reserved 01 Oct 2005

**** Freeware for non-commercial use **** contact: uwe.herklotz@gmx.de ****

 

Searching files ...

ERROR: Archives larger than 2 GB are not supported !

 

Process aborted.

 

> Error: Faild to create archive !!!

 

Co mam robić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spakuj plik jakimś innym archwizerem i podziel go na jakieś pakiety, a potem dopiero spakuj uharc'em.. Jak widać ten archiwizer nie obsługuje plików większych niż 2GB ;)

 

--EDIT--

Używam 7zipa więc ktoś inny musi Ci pomóc..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPM na pliku .iso , z podręcznego menu wybierasz dodaj do archiwum .

R

Format archiwum zostawiasz RAR , wybierasz sobie metodę kompresji , niżej masz Rozmiar woluminów ( w bajtach ) , wpisujesz np. 100m - program podzieli archiwum na pliki o wielkości 100 mb itp.

 

Dajesz ok i potem czekasz na aż program skończy .

 

Zakładam że masz Winrara PL .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...