Skocz do zawartości
Kacper_ExPC

-SKAD-CIEKLY-AZOT?

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych grupowiczow. jak pewnie czesciowo wnioskujecie z podpisu posiadam 2 kaskadowe peltiery 120w + wc z mega chlodnica :D i proc kreci sie na 3,8ghz ale jest niestabilny. pelna stabilnosc osiaga na 3,6ghz, ale to troche malo :P dlatego wlasnie zwracam sie do Was z pytaniem gdzie dostane tak popularny w zachodnich serwisach int. ciekly azot? pytalem juz u qmpla w pracy [ jest chemikiem ], ale nie wiedzial :/. cena nie gra wiekszej roli [ of coz bez przesady 8) ] i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...mój tatko jest weterynażem i ma ciekły azot.

Kupuje go w ShIUZ w Olecku ale jest też odzial w poznaniu.

Ale trzeba z tym uważać AZOT ZABIJA!!! Doświadczenie: Żaba+azot=trup

a pozatym kosztuje od 5zł od litra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zalezy tobie na kasie a chcesz miesc jak najwyzsze wyniki to czemu nie kupisz sobie tego Vapohilla czy cos takiego?

A swoja droga niezle mnie koles zaskoczyl z tym azotem, bylem szczerze przekonany ze cos takiego nie jest dostepne, przynajmniej w Polsce dla przecietnego overclockera, no i myslalem ze bedzie drozsze a on tu pisze ze od 5zl za litr, to chyba tanio no nie?

A tak w ogole to zyzcze powodzenia w dlaszym molestowaniu twojego intelowskiego procesora, na czele z azotem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie oświeci co to jest ten

Vapohill

czy jak tam to się pisze

Obódowa która zawiera kompletyn system chłodzenia procesora, działa podobnie do WC tylko że zamiast wody krąży tak gaz (tak jak w lodówkach) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dodaj sie do ccr i rzuc tu haslo kodu to wszyscy bedziemy mieli takie wyniki :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K!&, czy ktoś na tym forum nie jest w pełni władz umysłowych? Nie po to skróciłem znaki zapytania w temacie żeby je zaraz dopisać.... Przez te znaki i zadługi temat (bez odstępów) cały Tweak się rozjezdza.... ludzie, myślcie troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, myślcie troche.

to Ty troche pomysl i nie wsadzaj na public takiej niedorobionej stronki. widze, ze nawe najprostszego skryptu w php nie umiecie napisac - swoja droga to i tak pewnie sciagneliscie gotowca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty troche pomysl i nie wsadzaj na public takiej niedorobionej stronki. widze, ze nawe najprostszego skryptu w php nie umiecie napisac - swoja droga to i tak pewnie sciagneliscie gotowca...

Ty na prawde nie pojmujesz podstawowych rzeczy? Jeszcze jeden wybryk i pożegnaj się z tym forum...

 

Nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawde nie pojmujesz podstawowych rzeczy? Jeszcze jeden wybryk i pożegnaj się z tym forum...

nie kce byc nieuprzejmy ale cos Ci chyba dolega i to stosunkowo mocno. powinienes mi dziekowac za uczciwa ocene stronki [ a nie tylko podlizywanie sie... ], a nie straszyc banem. jesli kcesz smialo mnie banuj - nie mam nic przeciwko szczegolnie biorac pod uwage Ciebie i Twoj poziom [ bo userzy sa tu calkiem spox :) ]. lol - ze tacy ludzie maja wogle dostep do netu, ze nie wspomne juz o administrowaniu w jednym z najwiekszych polskich serwisow o O/C...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kce byc nieuprzejmy ale cos Ci chyba dolega i to stosunkowo mocno. powinienes mi dziekowac za uczciwa ocene stronki [ a nie tylko podlizywanie sie... ], a nie straszyc banem. jesli kcesz smialo mnie banuj - nie mam nic przeciwko szczegolnie biorac pod uwage Ciebie i Twoj poziom [ bo userzy sa tu calkiem spox :) ]. lol - ze tacy ludzie maja wogle dostep do netu, ze nie wspomne juz o administrowaniu w jednym z najwiekszych polskich serwisow o O/C...

Tak, jeżeli ci to odpowiada to ja jestem debilem a ty jesteś najmądrzejszy. Niestety z przykrością muszę Ciebie poinformować, ze trafiłeś na mój wyjątkowo zły dzień a dodatkowo masz w nicku pewne literki, które mój organizm wyjątkowo ciężko przyswaja.

 

Z pozdrowieniami i życzę szczęścia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, z tym azotem to juz przesada :P

Przeciez nie jestes kitajcem wiec sie w to nie baw bo cos zchrzanisz :D

Oczywiscie zartuje. Zapodaj wyniki we wszystkich mozliwych testach. Jestem ciekawy bo nigdy nie widzialem 3dmarka2001 pod takim wypasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty na prawde nie pojmujesz podstawowych rzeczy? Jeszcze jeden wybryk i pożegnaj się z tym forum...

nie kce byc nieuprzejmy ale cos Ci chyba dolega i to stosunkowo mocno. powinienes mi dziekowac za uczciwa ocene stronki [ a nie tylko podlizywanie sie... ], a nie straszyc banem. jesli kcesz smialo mnie banuj - nie mam nic przeciwko szczegolnie biorac pod uwage Ciebie i Twoj poziom [ bo userzy sa tu calkiem spox :) ]. lol - ze tacy ludzie maja wogle dostep do netu, ze nie wspomne juz o administrowaniu w jednym z najwiekszych polskich serwisow o O/C...
Bez przesady i kto tu jest nieprzyjemny. Moze i ta stronka jest jeszcze nie dokonczona ale to nie powid zeby kogos obrazac na ten temat za to ze poprostu zmniejszyl ilosc znaczkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek - no to zajebiscie, moze reszte tez wywalisz i bedziesz sobie sam pisal na tym forum?

Nie, prócz mnie jest jeszcze dokładnie 716 osób od pisania na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek - no to zajebiscie, moze reszte tez wywalisz i bedziesz sobie sam pisal na tym forum?

Fudoshin widziales jego stronke to pewnie jakis rowydrzony dziciak ktoremu wszystko wolno bo ma za duzo kasy. Ta stronka to byla stronka jakiegos przedszkola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem sceptycznie to tego P4 2.4 nastawiany, ale 3.6GHz to dla mnie trochę za dużo. Tym bardziej, że jak ja coś podkręce to odrazu podaje testy żeby było wszystko jasno. A tak to krótko - nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schłodzić te peltiery co są ciekłym azotem a temp spadnie poniżej - 200* :P

Widze ,ze dzisiaj lisek nie w formie ... 2 pelty skasował do tego pacyfikuje forumowicza , dobrze ,że ten budzik jeszcze działa :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...