Skocz do zawartości
SzymekCK

Wyświetlacz W Kompie Z Telefonu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim :)

Jestem nowy ( to mój pierwszy post :)

Siemka jestem Szymek z Kielc i modingiem sie interesuje od tygodnia:P

I mam pytanie Mam obudowe Tracer diablo i na froncie mam plastikowe kułko w miejscem w środku i w to miejsce chciałbym wsadzicmonohromatyczny albo kolorowy wyświetlacz od jakiegoś telefonu

Czy to jest wogóle mozliwe zeby to podłączyć ?? mono to wiem ze trzeba do tego wielkiego portu drukarki podlączyć a kolorowy to mi kumpel gadał że do karty graficznej sie da :o i bedzie na nim pokazane to co na maonitorze tylko w słąbszej jakości czy to prawda ??

Z góry dzięki i pozdro 4 all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh......

1797208[/snapback]

a kolorowy to mi kumpel gadał że do karty graficznej sie da i bedzie na nim pokazane to co na maonitorze tylko w słąbszej jakości czy to prawda ??"

o_0 fajnych masz kumpli ;]

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol wielkie dzieki :)

Dzięki Kedzilowi dowiedziałem sie że kUłko sie pisze przez Ó (kÓłko)

A tobie morf dzięki za odpisanie na temat :)

pozdro

 

A jeszcze mam pytanie do bardziej zaawansowanych moderów :)

Czy rozdzielczość wyświetlacza jest dowolna czy są jakieś ograniczenia

i co z podlączeniem kolorowego lcd ?? bo z tego artykułu wynika że monohroma da sie podłączyć bez problemu

a i najważniejsze pytanie

Czy da sie podlączyć kolorowy wyświetlacz lcd np. od nokii 7650 176 x 208 pikseli 65k kolorów do karty graticznej zeby służył jako dodatkowy monitor ??

Tylko prosze o poważne odpowiedzi

z góry wielkie dzięki

Edytowane przez SzymekCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze robi sie coraz gorecej na punkcie bledow ort :)

Wyswietlacz z nokii pod vga ? Wydaje mi sie ze najmniejszego sensu nawet nie ma bo toz to za male jest - juz lepiej sie meczyc i podpiac wyswietlacz z PSOne albo jakas stara matryce z laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

jestes nowy i od raz nielubiany za takie glupie pytania na pal, zeby bylo lepiej osolony pal, zatluc, zbanowac :twisted:

tiaaaa od 7650 da jak najbardziej podpiac pod vga ale wtedy musial bys odlaczyn monitor i pracowac na tym malym lcd bo niestety jeszcze nikt nie znalazl sposobu na skuteczne rozdzielenie sygnalu alfa od beta zeby lecial na monitor i na lcd od 7650 moze ty tego dokonasz ?? bylo by bosko :)

powodzenia

post-10321-1133888951.jpg

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol widze ze na tym forum sa cool ludzie

Zawsze można na nichh liczyć i pomogą w potrzebie :lol:

już mi sie tu nie podoba a jestem na nim pól godziny :/ :mur:

...bo na forum nie chodzi o to, żeby zakładać po raz kolejny podobny temat i udawać, że nie ma się innego wyjścia. najpierw należałoby użyć opcji SZUKAJ. ja mam wyświetlacz od nokii 3310 w swojej budzie i udało mi się zmontować odpowiedne 'międzymordzie' do niego bez zakładania kolejnych tematów - pytań. po prostu trzeba się trochę wysilić. i nie ma tu znaczenia kto kogo lubi a kogo nie...nie ma również znaczenia to, że jesteś nowym użytkownikiem. każdy za założenie bezsensownego tematu zostaje TU napiętnowany.

 

...Jeżeli interesuje Cię zamontowanie monochromatycznego LCD od nokii to polecam LINK

 

EDIT:

widzę, że wkleiłem ten sam link co Morf B)

Edytowane przez kedzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod nie robie OT a jak tak to sory :)

 

Posluchaj i bardzo dobrze ze Ci sie tu nie podoba :) bo nie potrzeba nam ludzi ktorzy zasmiecaja forum tylko pomagaja rozwiazac problemy albo wniesc cos nowego do modingu, a jak napiszesz ze nie bylo topicow o lcd do kompa od komorkow to cie zdziele bo sam dawalem najmniej ze 3 razy linki schematy i programy tak samo inni userzy, a jak bys chcial sie dowiedziec czegos o kolorowych lcd od komorkow to wystarczylo wpisac w goooglach a wywali ci lcd-info a tam na pierwszej stronie byly kolorowe lcd i art o nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompa we lbie ?? nieeeeeee :D nieee myslisz sie :D kompy to przeszlosc :P a do modyfikacji wpadam zobaczyc czy ktos wymyslil cos nowego ew. pomoc komus kto wymyslil cos sensownego ale potrzebuje pomocy przy tym

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jedno pytanko do autora topicu.. jak sobie wyobrażasz pracę z windowsem na wyświetlaczu od komórki? bo ja nie za bardzo ;]

 

a co do podłanczania lcd monochromatycznego to są dwa takie artykuły, jeden na mod-planet a drugi na night modders, wystarczy tam zajrzeć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tweaku zanim napiszesz pierwszego posta powinieneś przynajmniej 2 misiące tylko czytać...wiedziałbyś że powtarzasz pytania które juz były... Pozatym nie dziw się ze nie chcemy odpowiadaćna coś.. jesli co meisiac przychodzi nowy typ i pyta jak podłączyć wyświetlacz od telefonu :)

 

Wszystko da sie podłączyć... wszystko i do wszystkiego... to zawse jest kwestia opłącalności, ukłądów sprzęgających, oprogramowania.... w wieksosci wymyślnych przypadków.. to nawet zaawansowany elektronik miałby problemy z uruchoamieniem takiego zestawu... o noobach nie wspomne.. to dla nich mission impossible... (dla nich są gotowe urządzenia-zestawy w sklepach do kupienia...) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol widze ze na tym forum sa cool ludzie

Zawsze można na nichh liczyć i pomogą w potrzebie :lol:

już mi sie tu nie podoba a jestem na nim pól godziny :/ :mur:

Bo tutaj trzeba czytac, a nie zakladac zbedne/powtarzajace sie topici, LENIU :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da ;] Można np podłączyć kompa do ogrzewania podłogowego ale po co ? :>

 

Jesteś na forum dopiero 11 godzin a już swoimi kilkoma topicami (chodzi mi zwłaszcza o ten na testowym) pokazałeś swoją głupotę ...

 

Założe się ,że nie czytałeś regulaminu ani żadnego FAQ'u zanimin napisałeś te tematy ... Dowodem na to jest twój sig ;]

 

Jak dla mnie możesz WYJŚĆ !

 

Korci mnie jedno pytanie - Na cholere Ci ten wyświetlacz od nokii ? Jaki to ma sens ? Poprostu chcesz mieć "bajer" w budzie ? <_< oO

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie jedno pytanie - Na cholere Ci ten wyświetlacz od nokii ? Jaki to ma sens ? Poprostu chcesz mieć "bajer" w budzie ? <_< oO

jak to po co ...

bedzie bardziej Elo ... juz ma tracera to teraz tylko nokia ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choooopaki....czekajcie na jego HARD DISCO MOD...toz to przeciez niewykonalne taki mod bez wyswietlacza od nokii...

wstyd mi za was, doswiadczenie niby wielkie a nie wiecie ze display od 3310 to podstawa...:P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos ssij pajacu :lol:

A mam pytanie czy da sie do kompa podlączyć więcej niż 1 wyświetlacz ??

Jak tak to co trzeba kupić ?? jakiś rozgałęźnik czy coś bo jest 1 port w kompie żeby podlączyć??

W jednym momencie mozesz mieć podłączone nawet 3 "wyświetlacze". Moga to być 2

monitory i 1 telewizor. Zamiast monitora LCD można podłączyć projektor i wtedy

będziesz miał taki wielki "wyświetlacz" że ledwo to ogarniesz wzrokiem.

Na takim wielkim czymś proponuję włączyć Pokemona. Koniecznie w nocy!

Być może coś Ci się przestawi w głowie i zaczniesz pisac na tym forum po ludzku.

Edytowane przez Lumperator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...