Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem w poniedzialem nowego acerka. Przy zakupie zauwazylem jednego martwego piksela ale stwierdzilem ze przeboleje...

 

Jak go sobie w domciu odpalilem przezylem szok... cdrom przy wciaganiu i wyciaganiu plyty piszczy jak maszyna liczaca sprzed 50 lat... ale podczas czytania jest spokoj :). Trudno pomyslalem sobie ze ten tak ma.

 

Teraz mam pytanie:

Na przodzie obuowy sa 2 przyciski: do bluetootha i wireless lana. Ten od bluetootha jak wlacze to swieci mi na niebiesko. Ten od lana NIE... czy tak ma byc czy jak podejrzewam jest z nim cos nie tak?

 

Jakbym mial go pol roku i po tym czasi sie jakas lampka przepalila to bym to olal.

 

Jesli ona MA swiecic a nie swieci odkad dostalem laptopa to to nie jest ok...

 

Jesli ta lmapka powinna swiecic to co mam teraz zrobic?:

1. Isc do sklepu gdzie kupowalem laptopa

2. Oezwac sie do serwisu Acera???

 

Z gory dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem w poniedzialem nowego acerka. Przy zakupie zauwazylem jednego martwego piksela ale stwierdzilem ze przeboleje...

 

Jak go sobie w domciu odpalilem przezylem szok... cdrom przy wciaganiu i wyciaganiu plyty piszczy jak maszyna liczaca sprzed 50 lat... ale podczas czytania jest spokoj :). Trudno pomyslalem sobie ze ten tak ma.

 

Teraz mam pytanie:

Na przodzie obuowy sa 2 przyciski: do bluetootha i wireless lana. Ten od bluetootha jak wlacze to swieci mi na niebiesko. Ten od lana NIE... czy tak ma byc czy jak podejrzewam jest z nim cos nie tak?

 

Jakbym mial go pol roku i po tym czasi sie jakas lampka przepalila to bym to olal.

 

Jesli ona MA swiecic a nie swieci odkad dostalem laptopa to to nie jest ok...

 

Jesli ta lmapka powinna swiecic to co mam teraz zrobic?:

1. Isc do sklepu gdzie kupowalem laptopa

2. Oezwac sie do serwisu Acera???

 

Z gory dzieki za odpowiedzi!

Od Wifi ma swiecic na pomaranczowo...

Idz wymien na inny egzemplarz w skleie gdzie kupiles. Maszdo tego pelne prawo... Jak nie poskutkuje to...

Dzwon do serwisu i zadaj naprawy w trybie natychmiastowym...

Edytowane przez SpiderMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Wifi powinna Ci się świecić tylko wtedy jeśli jesteś połączony z siecią, chociaż tego nie jest do końca pewny, umnie tak jest ale ja mam model 5024. Sprawdź czy czasem nie masz wyłączonego wifi w Acer ePower Managment? Jeśli jest wyłączony to go włącz i sprawdź czy chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to raczej nie odwaga, a desperacja napalonego klienta. Na jego miejscu zwrocilbym lapa jak najpredzej, ze wzgledu na te druga awarie i wykorzystal te okazje na szanse otrzymania nowego lapa z ekranem bez uszkodzonych pikseli. Ostatnio kupywalem dwa lapy to kazdy kupywalem pod warunkiem,ze moge sprawdzic matryce pod katem uszkodzonych pikseli (nagralem CD z paroma takimi programami). Poza tym przy ewentualnej odsprzedazy nikt nie kupi laptopa z ekranem posiadajacym uszkodzone piksele.

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: bad pixel tylko jeden - niestety w acerze (jak u innych producentów równiez) nie jest podstawa do reklamacji, tymbardziej jeśłi wiedziałeś o tym w momencie zakupu

jesli nie masz połączenia z siecią radiową lampka powinna migać na pomarańczowo, jeśli jestes podłączony powinna sie świecić.przynajmniej tak jest w moim.chociaz i tak wyłączyłem wifi i z poziomu oprogramowania acera i spod windy.nie korzystram po prostu mam kabel :D

jak juz pisano w sprawdż w acer manager i menadżerze urządzeń spod windy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...