Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

83.60 , jeszcze nie sprawdzałem 84.12

 

edit:

 

1.48v na gpu i jest 7k , wynik w sigu

 

dla ciekawostki wynik marka 2006(patrzcie na wynik sm2.0 i 3.0 , ogólny wynik niski bo za proc mało pkt , wynik w 1024*768 tyle max monitor)

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz vmoda , jeśli nawet niewiele podbijesz napiecie powinno pójść 600mhz na gpu , troche testowałem przy tych zegarach można grać 1024*768 Anizo*4 AA off wszystko na maxa i Soft shadows on - min 25fps avg 43fps max 82fps , poniżej 25fps 0% , 25-40fps 56% , powyżej 40fps 44%

 

Malik ty to podganiasz wyniki w markach prockiem , jak zmienie zasilacz to procka też wyżej puszcze

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Toba co do CPU.

Natomiast chce sprawdzic ile wycisne z grafy. Poki co jestem zadowolony z wynikow. Sadze, ze po vmodzie bedzie mozna spokojnie przekroczyc 600mhz na gpu. Temperaturki w porzadku ( 22 stopnie ) :)

 

W kazdym razie mam kogo "gonic" :)

 

 

I to by bylo na tyle:

 

Dołączona grafika

 

 

 

Bez vmodu wiecej nie pojdzie <_<

 

Cel osiagniety - moge isc spac :D Ale walka nadal trwa... :)

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik ale to z artami? czy tak możesz grac ?

Bez artow. Taki byl cel - podkrecac do granicy bez nich. I tak osiagnalem wynik.

Rowniez bez problemow chodzily gry ( NFSMW, Q4, SC, GTL, Toca2 ).

Karta szla wyzej jakies 5-10mhz. Ale juz zaczynaly sie problemy w postaci wlasnie artow, resetow etc.

Jak tylko bede mial czas zrobie Vmod - i jak wspomnial Sideband sprobuje krecic do 600mhz albo i wyzej :D

 

Poki co tyle udalo mi sie wyciagnac na normalnym napieciu, przy zalozonym WC.

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sideband

Możesz bliżej opisać modzik, jakieś foto karty też będzie mile widziane.

Nie wiem czy się skuszę, bo nie chę teracić gwary...

 

@Malik

Trafiła Ci się bardzo ładna szt. skoro tyle wytrzymuje na stock napięciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideband i Malik gratulacje wyników :D

Kurna a ja jeszcze musze trzy tygodnie poczekać na swojego GS'a :wink: bo wtedy będzie kasa :rolleyes:

I tak się zastanawiam jak bede ją miałm może Vmoda zrobie <_< :rolleyes: ale to może

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideband i Malik gratulacje wyników :D

Kurna a ja jeszcze musze trzy tygodnie poczekać na swojego GS'a :wink: bo wtedy będzie kasa :rolleyes:

I tak się zastanawiam jak bede ją miałm może Vmoda zrobie <_< :rolleyes: ale to może

Jeszcze tak sie nie nastawiaj. Najpierw zobaczysz na co trafisz, bo niestety nie wszystkie egzemplarze tak fajnie lataja...

 

Moj nic poza 495/1154 nie pojdzie wiec na moda chyba tez nie ma sensu sie nastawiac, bo pewnie tez nic nie da

 

Chyba, ze sie myle to niech mnie ktos poprawi. Ale chyba przy takim slabym oc jak u mnie to nawet v-modzik juz duzo nie wskura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. czy jeżeli osiągnałęm próg kręcenia, w moim przypadku to 493/1250 to chłodzenie i vmody coś zmienią czy dać sobie spokój?

 

@sideband

mam prośbę, wrzuciłbyś linka do topica o vmodzie bo za cholere nie moge tegpo znaleźć tam gdzie mówiłeś. z góry dzięki

Edytowane przez horkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie dzisiaj powalczyc troszke jeszcze na stock napieciu. Troszke podciaglem karte w taktowaniach i proca. Wynik w sigu.

Przyznam sie szczerze, ze w ostatnim tescie pojawily sie juz "skromne" arty.

 

Dorzucam screen:

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Co do zmian, wzgledem ostatniej proby:

 

- CPU 2.8Ghz -> 2.9Ghz

- GPU 560/1.35 -> 562/1.36

- Mem napiecie 2.90 -> 2.95

 

Temperatury podczas testow:

- CPU 25 stopni

- GPU 22 stopnie

- H2o 23-24 stopnie

 

Warunki: otwarty balkon, okno dachowe, okno - 40 minutowe posiedzenie w pelnym uzbrojeniu snowboardowym :lol2:

 

Stery: 81.98

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc.

 

Gdy sciagam najnowsze stery z nvidia.com, odpalam wyskakuje mi msg: "Program instalacyjny NVIDIA nie moze znalesc sterownikow zgodnych z obecnym sprzetem. Program zakonczy prace."

 

Jakim cudem nie moze znalesc jak przedchwila je wypakowal?! Totalnie nie kumam, jade na tych z płytki... ktore jak wiecie nie zawsze sa zbyt dobre :/

 

jakiekolwiek rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem takie same jaja z roznymi sterami jak na razie zainstalowalem 82.12 na ktorych wszystko jest ok ale cos mi sie wydaje ze nie sa to najoptymalniejsze stery pod wzgledem wydajnosci ^^ ale nie chce mi sie juz kombinowac;)

Edytowane przez marpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malik możesz zrobić test na starym 3D Marku 2001SE?

Tak dla ciekawości chce porównać wyniki mojego kompa i Twojego w tym marku :-P

Jasne, postaram sie na dniach podrzucic Ci screen'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem takie same jaja z roznymi sterami jak na razie zainstalowalem 82.12 na ktorych wszystko jest ok ale cos mi sie wydaje ze nie sa to najoptymalniejsze stery pod wzgledem wydajnosci ^^ ale nie chce mi sie juz kombinowac;)

wczesniej juz pisalem bodajze o 83.20 ale sie pomylilem...tez mam zainstalowane 82.12 i testowalem juz kilka innych (oprocz 81.98 bo tych, mimo iz sa na plycie od mojego PoV to nie mozna ich zainstalowac) i 82.12 jak narazie sa dla mojego GS-a najwydajniejsze...wszelkie inne sa do bani, roznice dochodzily nawet np dla 83.60 do tego ze w smarku 05 mialem 300 pkt mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malik możesz zrobić test na starym 3D Marku 2001SE?

Tak dla ciekawości chce porównać wyniki mojego kompa i Twojego w tym marku :-P

Z ciekawosci to podam ci swoje: 18650pkt na default (sprzet w sigu).

 

Po podkreceniu karty wynik spada o jakies 300 - 400 pkt. Wiec wasze wyniki na A64 mnie troche zdumiewaja.

 

Czy to normalne ze na pentiawkach jest az taka roznica w wydajnosci? I ze po podkreceniu karty akurat w tym marku wynik maleje?

 

Dodam ze w pozostalych markach jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci to podam ci swoje: 18650pkt na default (sprzet w sigu).

 

Po podkreceniu karty wynik spada o jakies 300 - 400 pkt. Wiec wasze wyniki na A64 mnie troche zdumiewaja.

 

Czy to normalne ze na pentiawkach jest az taka roznica w wydajnosci? I ze po podkreceniu karty akurat w tym marku wynik maleje?

 

Dodam ze w pozostalych markach jest wszystko ok.

Też tak mam jak jest za duże oc to wydajność spadała, lecz po zmianie sterów wszystko wróciło do normy :-P , tylko teraz mam problem bo stery nie chca mnie "wypuścić" na gpu 510< i mem 1200< :angry:

Edit:

Ja na stock mam 20101p

Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam jak jest za duże oc to wydajność spadała, lecz po zmianie sterów wszystko wróciło do normy :-P , tylko teraz mam problem bo stery nie chca mnie "wypuścić" na gpu 510< i mem 1200< :angry:

Edit:

Ja na stock mam 20101p

No to chyba tez pobawie sie ze sterami. A moje oc i tak jest ponizej twojego wiec moze u mnie da to odwrotny skutek.

 

Choc w to watpie. Trafila mi sie karta ze slabszym oc i to patrzac po niektorych userach DUZO slabsza. :mur:

 

Ale pozatym jestem z niej zadowolony. W porownaniu z 6800le (12/6, 350/800) to ladnie wymiata, a dodajac ze przesiadlem sie na nia z R9550XT to juz nie mowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...