Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

witam......

Podłączyłem karte grafiki GF 6800GS pod kompa odpalilem karte i wszytsko chodziło okej po paru godzinkach (okolo 3) zauważyłem ze jak gram albo na stronki wchodze to sa takie małe krateczki jak na nie najde myszką to znikają co to może być??

 

1.Sterownik najnowszy mam zainstalowany:) swieżo po formacie:)

Edytowane przez dexters333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo stron żeby je wszystkie przeczytać

 

a mam tylko jedno pytanko

 

czy w MSI 6800GS da się odblokować potoki do 16 ???????????

 

 

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inny problem, a mianowicie jak wł kompa- tuż po zakupie i instalce windy- to już okienko, które pokazuje test(pamięć zegar procca dyski kanały etc.(beeep słynny), to miałem kilka razy takie coś że: zamiast pełnego obrazu - wszytskie kolory to mi połowa poznikała- zamiast tego grafa jak na ATARI jakies hieroglify i wogóle w biosie czy to normalnie jak zastartował obraz nieczytelnmy.Potem windy nic a nic nie widzi czarny ekran.!!

Musze wył kompa z zasilania(off na zasiłce) i dopiero zaskakuje ok.

 

jakieś sugestie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z siga by tak wynikało :wink: Ale może ma już inny konfig <_< Więc niech napisze czy AGP czy PciExpress!?

PCIExp

 

będe miał nowy konfig

 

AMD Athlon X2 3800+

GeForce 6800GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,sorki za OT ale tylko tu moge sie zapytac o chłodzenie 6800gs

 

Czy wybraliście juz jakies chłodzenie na wasze 6800GS???Większość z was wybierze pewnie Accelero X1-jak Wy zatem rozwiazaliście u siebie problem chłodzenia NB?

 

Thermalright V1-Ultra- tylko troche cena wygurowana.Ale przynajmniej byłbym pewien ze na NB moge założyć wtedy co zechce. :D

 

Evercool Turbo2 Vc-rhc - przystepna cena ale znowu problem z wcisneciem czegos NB.Ale zawsze mozna zrobic cos takiego

 

http://img5.picsplace.to/img.php?file=img5/19/a1_000.jpg

 

 

No i myśle tez nad jakiś orbem.Ma ktos z was Pentagrama XC-80 lub ZalmanaVF700 na GPU i moze mi powiedziec jak sie spisują???Czy sa cichce i wystarczajace do dobrego o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja stawiam mimo wszystko na Accelero...z chłodzeniem NB nie powinno być problemów - na Asrocku jest tylko mały radiator...

 

Zalmana na GSie chyba Boxster ma....

 

hmmm....to Ty w takim razie nie masz nic na NB oprocz tego stockowego radiatorka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kupiłem na allegro kartę graficzną http://allegro.pl/item90888854_supermod_ge...a_silencer.html

 

Czytałem w internecie, że maksymalny pobór mocy tej karty to ~70W po zmodowaniu bedzie pewnie z 90W...

W domu patrze a tu>> A minimum 450W system power syply>> http://img131.imageshack.us/my.php?image=1238dq.jpg :mur: :mur: :mur: :mur: a ja posiadam zasilacz 300W <_< o taki – http://img129.imageshack.us/my.php?image=12bm.jpg SZLAG BY TO TRAFIŁ!!

 

Do zasilacza mam podłączone:

1) Płyta główna INTEL Millersburg D848PMB - i848P, fsb800, ddr400, audio, sata – Bulk

2) Procesor Pentium 4 2,8Ghz 512 cahe, szyna 800fsb S478

3) Wentylator http://www.allegro.pl/item92908654_pentagr..._ostatnie_.html

4) Dysk twardy IBM HITAHI 80GB 7200 obr ATA

5) Napęd dyskietek ALPS 3,5

6) Pamięć ram 2 kości: 1* Kingston 512 DDR 266mhz, 1* Kingston 512 DDR 400mhz

7) DVD-ROM *16 LG

8) CD-RW *52 LG

 

 

Pytam bo nie wiem, czy jest sens podłączać nową kartę... Jeszcze się spali a wtedy bym się zabił...

 

heh a z drógiej strony jak zmienie zasilacz to będą kosmiczne rachunki za prąd (siedze po 12h dziennie na komputerze) i chyba bede musiał głodować... :blink:

 

Jaki zasilacz byście polecili do takiej konfiguracji (cena do 150zł)??????????

 

CO O TYM MYŚLICIE?? PROSZĘ, POMÓŻCIE MI :-|

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,sorki za OT ale tylko tu moge sie zapytac o chłodzenie 6800gs

 

Czy wybraliście juz jakies chłodzenie na wasze 6800GS???Większość z was wybierze pewnie...

Ja Ci moge odpowiedziec co ja wybiore :-P i to nie bedzie ani acro1x czy jak mu tam, zalman czy inny shit tylko stock cooler + nawiew do benchu, lub moze na wc sie wkoncu szarpne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieje, ze prosze was ostatni raz o pomoc :/

 

Niewyjasnione krzaki, wylaczanie sie monitora, chwilowe zwiechy ekranu dalej wystepuja, ale duzo rzadziej.. Teraz jest calkiem inny program, bowiem co tylko chce odpalic, jakakolwiek gre, wyskakuje C++ VISUAL RUNTIME ERROR (abnormal program termination).. i sie wylacza i koniec zabawy. Czasem jest tak, ze jak nie wyskoczy, wlaczy sie intro np. i to intro wtedy sie zawiesi, no i reset.

 

Probowalem sterow z plyty, najnowsze forcewary 81.24, i caly czas to samo..

 

Poprostu rece opadaja ; o

 

Nic nie zmienialem, oprocz karty. Jak mialem starego Radeona 9000 problemy nie wystepowaly.

 

Juz [ciach!]lca poprostu dostaje, same problemy z ta karta.

 

(athlon xp 2400+, 512ram, plyta glowna; asus a7n8x (agp), najnowsze stery do niej, bios aktualizowany)

 

Jakis pomysL? : /

Edytowane przez rahzell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja posiadam zasilacz 300W <_< o taki – http://img129.imageshack.us/my.php?image=12bm.jpg SZLAG BY TO TRAFIŁ!!

bezwzglednie do wymiany bo predzej czy pozniej cos spalisz...i jak bedziesz kupowal np.350 watt to nie jakis badziew typu codegen ale jakis markowy...o zasilkach znajdziesz sporo topicow wiec problemu z wyborem miec nie powinienes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezwzglednie do wymiany bo predzej czy pozniej cos spalisz...i jak bedziesz kupowal np.350 watt to nie jakis badziew typu codegen ale jakis markowy...o zasilkach znajdziesz sporo topicow wiec problemu z wyborem miec nie powinienes.

Dzięki za odpowiedź k@cper!! :)

 

Mógłbyś powiedzieć, czy taki starczy?? >> http://www.allegro.pl/item91102222_tagan_4...l_fv_sklep.html

 

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś powiedzieć, czy taki starczy?? >> http://www.allegro.pl/item91102222_tagan_4...l_fv_sklep.html

Ten tagan wyrobi bez najmniejszego problemu. Jednak jak dla mnie 420W u01 za taka kase to drogo, mozna duzo taniej dostac - ale trzeba troche poczaic sie na okazje. Albo wydac tyle kasy ale na mocniejszego. Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probował ktos moze wgrywac bios od swojej grafy z grafy innego producenta ? Sądze ze decydują wartości vdd i vmem jakie dany producent zaszył w swój bios. Aha ma ktos moze programik do edycji biosów który łyka biosy z GS ? właśnie pracuje na Nibitor v2.7

 

Pokazuje dla rdzenia 1,22V (2D) i 1,37V (3D) i nie moge dać więcej ;/

Edytowane przez Watcher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pamieci napiecie jest zawsze na tym samym poziomie ok 2.06-2.08v , na rdzeniu w 2d 1.2v i 1.36v w 3d (wartości mierzone na karcie) , przez bios nie da się więcej ustawić niż 1.36v , co najwyżej wartość napięcia 3d zmniejszyć do poziomu 1.2v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tagan wyrobi bez najmniejszego problemu. Jednak jak dla mnie 420W u01 za taka kase to drogo, mozna duzo taniej dostac - ale trzeba troche poczaic sie na okazje. Albo wydac tyle kasy ale na mocniejszego.

dzięki za odzew! mówisz, że taki starczy? to good, taki se kupie :rolleyes:

 

pozdro!

 

kup coś z mocniejszą linią 12v , ten tagan ma mocną linie 5v

a co byś polecił sideband?? widze w twoim opisie, że masz 300W zasilacz seasonic daje on rade? są takie na allegro ale straszna drożyzna <_<

 

pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla posiadaczy 6800gs leadtek:

Dostaliście kabel do tv-out?(ten co sie rozdziela na 6czy 7 wtyków)?,

bo dziś podłączałem kompa do TV i okazało się że go nie dostałem a w instrukcji takowy widnieje :angry:

Brat dostał do 7800gt POV te same kable co ja + ten brakujący.

 

z góry dzięki za odp.

 

ps:moim zdaniem powinien być w kompelcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew! mówisz, że taki starczy? to good, taki se kupie :rolleyes:

 

pozdro!

a co byś polecił sideband?? widze w twoim opisie, że masz 300W zasilacz seasonic daje on rade? są takie na allegro ale straszna drożyzna <_<

pozdro!!

ja polecam 2029406[/snapback]

sideband bios gainwarda 6800GS ma 1,4v chyba ?

jeżeli gaiward to konstrukcja referencyjna to na pewno na gpu jest 1.36v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sideband

Gaiward już sam z siebie to ładny kombinator, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie zdziwie się jeśli u nich, na referencyjnym układzie będzie podciągnięte V.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...