Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

kupuje Chieftec GPS-450AA-101A

 

mam nadzieje że będzie dobrze

.

Raczej nie będzie dobrze, bo jedyne dobre Chiefteci to seria HPC od Sirtec`a lepiej kup HuntKey HK-350AP Edytowane przez adamm_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie dobrze, bo jedyne dobre Chiefteci to seria HPC od Sirtec`a lepiej kup HuntKey HK-350AP

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: kur..... dzięki

 

już zamówiłem Chifteka :?

 

 

wszyscy chwalili że dobry no to kupiłem

ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze

wcześniej się pytałem czy będzie dobry

 

to nikt nie odpisał :mur: :mur: :mur: :mur:

 

 

fuck !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: kur..... dzięki

 

już zamówiłem Chifteka :?

wszyscy chwalili że dobry no to kupiłem

ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze

wcześniej się pytałem czy będzie dobry

 

to nikt nie odpisał :mur: :mur: :mur: :mur:

fuck !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to samo mialem z karta graficzną - jak sie pytalem co kupic - dopiero jak kupilem to okazalo sie ze nie ten producent.

 

jezeli chodzi o zasialacz to mam tego chiefteca od 2 miesiecy, podkreconego proca, karte i wszystko chodzi ok. wszyscy narzekaja na chieftecki ze do d..y ze sie psuja itd. mnie niestety nie stac na wywalenie 400-500zl na tagany czy inne kosmosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MAGIC zeby Cie uspokoic napisze ze zasilalem to co w podpisie ,wszystko oczywiscie bylo o/c zasilatorem slabszym od tego co dostaniesz bo wersja 400W :) Zasilacz jest spoko ,a Pan adamm_ jak juz wspomialem nie ma pojecia o zasilaczach :lol2: Takze luzik bedzie dobrze :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: kur..... dzięki

 

już zamówiłem Chifteka :?

wszyscy chwalili że dobry no to kupiłem

ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze

wcześniej się pytałem czy będzie dobry

 

to nikt nie odpisał :mur: :mur: :mur: :mur:

fuck !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No jakos mnie nie było ostatnio,słabiej trzyma niż maximus,ale to jest równie bardzo dobra zasiłka na mocny konfig,nie masz czego żałować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.Jak wykrece grafe przykładowo na 520/1250 i to beda jej stabline zegary to czy jak bede np reinstalował windows lub bede chiał wrucic do standardowych zegarow a pozneij bede chciał znowu miec 520/1250 to musze przechodzic ten sam proces podkrecania grafiki czy moge juz od razu ustawic zegary 520/1250???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś do czynienia z wersją Gainward-a 512MB, jak wygląda OC tej karty? Znajomy może ją kupić z drugiej ręki za ~800zł.

 

@JejoX

skoro będziesz już znał OC karty to instalce systemu wchodzisz w RT i ustawiasz zegary na pewniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie.Jak wykrece grafe przykładowo na 520/1250 i to beda jej stabline zegary to czy jak bede np reinstalował windows lub bede chiał wrucic do standardowych zegarow a pozneij bede chciał znowu miec 520/1250 to musze przechodzic ten sam proces podkrecania grafiki czy moge juz od razu ustawic zegary 520/1250???

No niby tak,jeśli będzie na tych samych sterach,bo np. u mnie najlepiej idziena sterach 83.10 515/1250 ale na np. przy 81.98 czy też 84.21 coś cienko dobić na 506/1250,najlepsze stery jakie dotąd testowałem to właśnie powyższe 83.10 i 84.21 Extreme-G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :wisielec:

 

kurna zmieniłem zasiłke i dalej pojawiają się krzaki (porozsypywane literki i białe plamy ogólny chaos na ekranie)

przy odpalaniu kompa po dłuższym postoju

 

co dziwne jak wyjmę wtyczke z grafy i podłącze spowrotem włączam kompa i jest dobrze

 

nie wiem o co chodzi ???

 

grafika wadliwa ???

 

czy coś się gryzie płyta ASUS`a grafa MSI

 

 

!!! HELP !!!

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :wisielec:

 

kurna zmieniłem zasiłke i dalej pojawiają się krzaki (porozsypywane literki i białe plamy ogólny chaos na ekranie)

przy odpalaniu kompa po dłuższym postoju

 

co dziwne jak wyjmę wtyczke z grafy i podłącze spowrotem włączam kompa i jest dobrze

 

nie wiem o co chodzi ???

 

grafika wadliwa ???

 

czy coś się gryzie płyta ASUS`a grafa MSI

!!! HELP !!!

jak już pisłem wyżej mi pomogło podpiecie tylko 1 molexa (no chyba że w nowym zasilaczu masz molexa do PCI-E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już pisłem wyżej mi pomogło podpiecie tylko 1 molexa (no chyba że w nowym zasilaczu masz molexa do PCI-E)

 

w tym zasilaczu jest złącze PCI-E

 

robi mi sie coś takiego (zdjątko) tu akurat ekran ładowania windowsa który dalej nie odpala

ale te krzki są nawet przy sprawdzaniu napędów zaraz po włącznieu kompa

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym zasilaczu jest złącze PCI-E

 

robi mi sie coś takiego (zdjątko) tu akurat ekran ładowania windowsa który dalej nie odpala

ale te krzki są nawet przy sprawdzaniu napędów zaraz po włącznieu kompa

 

Dołączona grafika

u mnie byl identyczny motyw , dzialo sie tak wlasnie po np calej nocy bez zasilania , nie wiem gdzie moze lezec przyczyna moze trza do MSI napisac ?

p.s

dzis z ranca mialem to samo :( ale dzieje mi sie to sporadycznie a raczej 3 moze 4 razy mialem taki efekt

kwestia ile amper potrzebuje ta karta na +12V , moj chieftec ma 17A i mozliwe ze po calej nocy bez zasilania

potrzebuje troche czasu aby uzyskac jakas tam sprawnosc pradowa

nic innego nie przychodzi mi na mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol zobaczcie to:

http://allegro.pl/item96681000_geforce_680..._1400_agp_.html

 

6800GS AGp na 1.4ns 520/1400 Mhz:O mam nadzieje, ze na PCI-E tez icomp bedzie mial, bo mam zamiar zmienic grafe niebawem i taka bylaby boska. (i pwnie troche tansza bo pci-e:)

 

a i czy oplaca sie taka mocna kartez 512MB? np. dajac w oblivionie mocne detale, textury beda trzymane w karcie pamieci nie? wiec troche mniej bedzie haczenia z doczytywaniem malych stref itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio ja w sumie tez mam problem bo zastanawiam cie czy kupic ta karte tylko mam dylemat czy ta z 256mb czy z 512, ztego co zauwazylem to ta co ma 512 slabiej sie kreci,

 

a co do karty znalazlem tylko taki teścik;

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio ja w sumie tez mam problem bo zastanawiam cie czy kupic ta karte tylko mam dylemat czy ta z 256mb czy z 512, ztego co zauwazylem to ta co ma 512 slabiej sie kreci,

 

a co do karty znalazlem tylko taki teścik;

 

link

Dokładnie nigdzie nie ma nic o tych kartach nawet na stronie producenta?? Ja tez sie zastanawiam nad wersja 256MB . Z tego co widac to jest to 6800GS wersja na PCI-E z mostkiem na AGP, bo NV40 to byc raczej nie moze 520MHz OC!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl identyczny motyw , dzialo sie tak wlasnie po np calej nocy bez zasilania , nie wiem gdzie moze lezec przyczyna moze trza do MSI napisac ?

p.s

dzis z ranca mialem to samo :( ale dzieje mi sie to sporadycznie a raczej 3 moze 4 razy mialem taki efekt

kwestia ile amper potrzebuje ta karta na +12V , moj chieftec ma 17A i mozliwe ze po calej nocy bez zasilania

potrzebuje troche czasu aby uzyskac jakas tam sprawnosc pradowa

nic innego nie przychodzi mi na mysl

Mi MSI dziala bez problemu z zasilanie jak i bez, tylko, ze bez dodatkowego zasilania nie odpalalem gier itp <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi MSI dziala bez problemu z zasilanie jak i bez, tylko, ze bez dodatkowego zasilania nie odpalalem gier itp <_<

chodzilo mi o calkowice wylaczony komputer , nie tylko power off z knefla na panelu ale i wylaczony akar (listwa zasilajaca)

jezeli akar bylby zalaczony to zasilacz caly czas jest pod napieciem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie max taktowanie po oc osiąga NV40 na agp ?

Dobra sztuka moze biegac cos kolo 450-470MHz :) Jezeli chodzi Ci o ta aukcje to bylbym ostrozny ,bo zaden nv40 nie jest w stanie pracowac z taka czestotliwoscia :? No chyba z to jest nv42 z mostkiem ,ale pierwsze slysze o takim wynalazku :blink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit wypuscił Nv42 z HSI na AGP .Chociaz na stronie o produktach nie ma oficjalnej wzmianki (ale jest w roadmapie ). Dla mnie jednak dziwne troche ,że nigdzie o tym nic nie slychac.???

jakiś czas temu widziałem nv42+Hsi(6800xt-8ps/4vs(zablokowane pot. i vert.) tylko nie pamiętam jakiej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie male OT - ale sprawa jest wazna :)

 

Zainstalowalem sobie stery 84.21 whql ze strony nvidia.com, i oto ofekt:

 

Dołączona grafika

 

 

Wczesniej jechalem na 81.98 i nic sie nie dzialo. Pozniej wrzucilem nowsze 82.xx i dzisiaj chcialem zainstalowac najnowsze. A tu taka niespodzianka.

 

Po tym screenie co przedstawilem. Jak wejde w opcje ustawiania to znika pozniej obraz i tylko reset ratuje :blink:

 

Ma ktos moze pomysl co jest nie tak :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem tego palita 6800GS, 520Mhz bez problemu. prawdopodobnie bedziez tez 7800GS, ktore beda robione z wersji 7900 (czekamy na info od club3d). Palit wymiotl ta karta, bo jest lepsza niz karty pci-e 6800gs (palitowski agp ma 1.4ns pamieci jak 7800), heh.

 

Na stronie producentow czesto sa delaye. Co w zasadzie dziwi. Leadtek z 1-2 miesiace temu wypuscil karte 6600GT 20th anniversary (z okazji swoich 20 urodzin) na www pojawila sie ~1-2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7800gs na chipach 7900 wątpie , ale będzie 7900gs , poza tym jak ten 6800gs palitowy na agp może być lepszy od pci-express weś się zastanów , dodaktowe mhz na pamięcu hu... dają, ten kto ma 7800 lub 6800gs doskonale , lepsze efekty dają dodaktowe 256mb na karcie

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko widzialem dwie takie karty

 

GEFORCE 6800 GS 256MB GDDR3 256 BIT EXTREME 1.4ns 450/1200 Point of View

 

GEFORCE 6800 GS 256MB GDDR3 256 BIT 2.0ns 350/1000 Palit

 

wiadomo ze obydwie sa GeForce

 

obie sa w tej samej cenie

CZy to nie jakis kit?

Ktora byście brali?

O ile wieksza może być wydajność tej pierwszej? (wieksze taktowania i krotszy czas pamieci)

Dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...