Skocz do zawartości
partyboy666

GeForce 6800 GS

Rekomendowane odpowiedzi

kolega ma egzemplarz leadteak 6800gs - pamieci ida na 1300, rdzej kolo 570. wynik ponad 6k w marku05 (czysty system, prawdopodobnie stery - tez 81.95)

570MHz na rdzeniu bez modów i bez artów w benchmarkach ?!? - kolega albo trafił na rewelacyjny egzemplarz albo coś mu się pomyliło ...

 

Dla porównania moje oc wynosi 521/1260.

 

 

@lukmen: skąd takie info, że Leadtek ma memki 1.6ns ?? Posiadam Leadteka i o ile wiem, to ma 2.0ns ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania moje oc wynosi 521/1260.

ja tez tak moge na rdzeń tzn. 521 ale mam arty TYLKO w ostatnim teście 3dmarka05 (ze smokiem, od 509 w dół nie mam artów), napisz czy nie masz czy olewasz :) (zgaduje ze nie masz ale chce sie upewnić :) ) na ramki jak pisałem mogę dać do 1342, ale punkty ledwo rosną więć sie nie opyla ryzykować (musze jeszcze potestować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800gs mam szanse tanio wziąć tak jak wsumie x800xl xl tylko się zastanawiam co:) jakoś mam sentyment do Nvidi ale kusi mnie te 16 potoków:)

Lepiej weś x800GTO2.

Tą kartę nową można dostać już za 793 zł, więc myślę, że nie ma nad czy się zastanawiać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... Coś tu nie gra ...

 

Jak ten Geforce ma 3,5k w smarku 2005 jeżeli ja mam na leadteku 6000 bez OC ;??

i przepustowość 15 GB? WTF? Przecież te geforcy mają raczej przepustowość podchodzącą pod 30GB/s a nie 15 - tyle ma przecież Galaxy 6600GT (wiem, bo miałem ;)....

 

oszust i tyle :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie stresowac i olac tego pana :) Widac ze liczy na naiwnego ,podobno da sie odblokowac zagubionego quada i jeden VS oczywiscie nalezy uzyc palnika i dospawac potrzebne elementy do struktury gpu :lol2: pozdrawiam

Tylko, że do kolesia nie dociera to, że się nie da.

Wysyłałem parę razy do niego maila, by to usunął i nic z tego.

Nie zmienił tego, mimo iż dzięki mnie pracownik z allegro już 2 razy usunął tą aukcję.

A co do tego, że ludzie dadzą się nabrać, przykładem może być mój kuzym, który się napalił na tą kartę, ponieważ można odblokować potoki. Musiałem mu wałkować, dlaczego nie da się tego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady 6k bez o/c jest niemożliwe w 05 - lekko ponad 5300 punktów miałem na nie kręconym GS.

i tak mi sie dużo wydaje :wink: bo kręcenie procka nic praktycznie nie daje ... musze dziś sprawdzić na defaulcie ile bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ma1y: Tak, podane wartości 521/1260 to full stable w benchmarkach i grach :)

 

Karta niekręcona u mnie ma niecałe 5200 Marków 05 a po oc blisko 6300. CPU A64@2.6GHz.

 

@lukmek: może jakiś link do recki gdzie podają, że Leadtek ma/miał pamięci 1.6ns ?! Swoją drogą mój Leadtek jest z pierwszych serii - kupiłem praktycznie od razu jak pojawił się w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ma1y: Tak, podane wartości 521/1260 to full stable w benchmarkach i grach :)

 

Karta niekręcona u mnie ma niecałe 5200 Marków 05 a po oc blisko 6300. CPU A64@2.6GHz.

z tego co pamietam na moim Gigabyte miałem około 5000 pkt z 05 więc jak piszesz 5200 (a DEVILEK 5300pkt) to troche dzien - proc ma minimalne znaczenie w marku05 a ja tez na 2600 testowałem! :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam na moim Gigabyte miałem około 5000 pkt z 05 więc jak piszesz 5200 (a DEVILEK 5300pkt) to troche dzien - proc ma minimalne znaczenie w marku05 a ja tez na 2600 testowałem! :unsure:

A ja na 2.9GHz i ram chyba 252MHz 2-2-2-5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na 2.9GHz i ram chyba 252MHz 2-2-2-5.

musze potestować ale bh5/6 to ja nie mam :)

 

dziś walnąłem soebi mark03 - system po kilku dniach chodzenia, z deko zamulony - 13550okt - 2600MHz, RAM 237, 2.5,3,3,8 więc luźno. jak sie zbire i wyłacze kompa i znade czas jakiś konkretny po porobie w koncu dokładniejsze testy, ... może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś walnąłem soebi mark03 - system po kilku dniach chodzenia, z deko zamulony - 13550okt - 2600MHz, RAM 237, 2.5,3,3,8 więc luźno. jak sie zbire i wyłacze kompa i znade czas jakiś konkretny po porobie w koncu dokładniejsze testy, ... może

U mnie w Mark 03: 14164, CPU 2624MHz / RAM 238 / 7-3-3-2cl / VGA 521/1260.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...