Skocz do zawartości
SzymekCK

Zaczynam Prace Nad Hardcore Disco Modem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka to ja szymek dzisiaj zaczynam prace nad moim hardcore disco modem:)

Założenie jest takie: " Zmienić kompa i pokój na dyskoteke do sylwka" :)

Po 1. przemalować mojego Tracera diablo wewnętrzną blache na czerwono :)

2. Zamontować mojego lcd 19' samsunga na ścianie :)

3. Pomalować skaner na czerwono - czarno

4. Zamontować w kompie i obok monitora z 5 neonów świecących się w rytm muzyki

5. Zamontować creativki 5.1 na ścianie :)

6. Zmienić chlodzenie vga i procka na termal take :)

7. Zmienić zasilacz na ładniejszy

8. Przemalować napendy na czarno

9. Zmienić nużki w obudowie

10. Wyciąć od góry dziure na plexi

11. Zrobić wszystkie 10 punktów w 3 tygodnie do sylwka :)

12. Mam zapalenie oskrzeli także posiedze w domku z 2 tygodnie a potem święta i bede mial czas na robote :D

Co myślicie o moim modzie ??:> dzisiaj zaczynam prace :)

Pozdro 4 all

Jak zmoduje kompa to dam ful zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmoduje kompa to dam ful zdjęć :)

więc po co ten topic :?:

rób a nie gadaj bo takich bajkopisarzy to dużo tu było ;]

ps. radziłbym jeszcze zmodować wiedzę na temat ortografii :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chcial wysunac propozycje dla teamu administrujaco-moderujacego.. wprowadzcie w regulaminie punkt o zakazie zakladania worklogow... podejrzewam ze 80% tego typu tematow nie konczy sie powstaniem moda... jak ktos przy tworzeniu moda bedzie mial problem to moze wtedy:

 

a. poszukac na forum (pewnie w 90% znajdzie rozwiazanie ;-) )

b. jesli trafi akurat w te 10% to zawsze moze zalozyc temat wzglednie podpiac sie pod jakis istniejacy i zapytac o nurtujacy go problem

 

to tyle od zwyklego usera, zadnej tam elyty czy starszyzny forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakaz zakladania worklogow? OMG a to ci dopiero...wlasnie powinno sie zezwolic tylko na worklogi, czyli temat z buda juz zmodowana, ale mod musialby byc udokumentowany jak powstawal etap po etapie. zakazac sie powinno zakladania tematow typu :"mam zamiar, zrobie, mam w planach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Zamontować mojego lcd 19' samsunga na ścianie :)

 

5. Zamontować creativki 5.1 na ścianie :)

6. Zmienić chlodzenie vga i procka na termal take :)

7. Zmienić zasilacz na ładniejszy

 

Jak zmoduje kompa to dam ful zdjęć :)

Te punkty zbytnio mi nie wyglądają na mod budy...cóż lecz ciekawe jak z twoim zapałem czy aby Ci się nie znudziło...mam to samo zdanie co reszta, najpierw mod później wzmianka na forum ze zdjęciami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakaz zakladania worklogow? OMG a to ci dopiero...wlasnie powinno sie zezwolic tylko na worklogi, czyli temat z buda juz zmodowana, ale mod musialby byc udokumentowany jak powstawal etap po etapie. zakazac sie powinno zakladania tematow typu :"mam zamiar, zrobie, mam w planach".

Wedlug mnie powinno byc tak ze dopuszczone sa projekty w trakcie ale temat musi sie zaczynac od czegos konkretnego a nie tylko planow.

Ja np. jestem w trakcie robienia obudowy z drewna (link w sygnaturce) i bez sensu by bylo gdybym mogl pokazac dopiero jak skoncze. Tak to teraz zawsze moge sie spytac o rade itp.

 

Co do @SzymekCK - zacznij cos robic i dopiero sie tym chwal.

Jak juz pisali poprzednicy planow modow na tym forum bylo mase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszystkich wrzucacie do jedengo worka. moze Szymek naprawde zacznie dzialac i cos ciekawego sie bedzie tu dzialo. a Ty Radek nie sadzisz ze najpierw lepiej pomyslec na modem i moze wcielic w projekt jakies inne pomysly innych forumowiczow a nie odrazu cos malowac cos wycinac. wiec teksty typu "rób a nie gadaj bo takich bajkopisarzy to dużo tu było" sa dla mnie lekko smieszne. bez urazy. a Szymka wiedza na temat ortografi chyba juz jest lekko zmodowana :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty Radek nie sadzisz ze najpierw lepiej pomyslec na modem i moze wcielic w projekt jakies inne pomysly innych forumowiczow a nie odrazu cos malowac cos wycinac. wiec teksty typu "rób a nie gadaj bo takich bajkopisarzy to dużo tu było" sa dla mnie lekko smieszne. bez urazy.

oczywiście że lepiej najpierw przemyśleć ale w główce, dać jakieś fotki z postępów lub przygotowań a nie paplać tylko

pomysły forumowiczów mogłyby pojawić się dopiero później, a tak wogóle to nawet są one zbędne bo autor powinien zrobić wszystko tak jak on sam chce a nie sugerować się gustami innych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że lepiej najpierw przemyśleć ale w główce, dać jakieś fotki z postępów lub przygotowań a nie paplać tylko

pomysły forumowiczów mogłyby pojawić się dopiero później, a tak wogóle to nawet są one zbędne bo autor powinien zrobić wszystko tak jak on sam chce a nie sugerować się gustami innych ;]

to raz i tu kolege popieram. a dwa ze zazwyczaj konczy sie na: "wycialem okno, wstawilem katode, i co mi dalej proponujecie??"...a chyba nie o to chodzi. Prawdziwych zmodowanych puszek widzialem tutaj kilka doslownie na kilkadziesiat tematow. I zaloze sie o piwo ze to bedzie kolejny z serii "slomiany zapal".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś zrobi jak go zaczęliśmy tu "motywować" ;]

ale chodzi o to że założył temat z jakimiś punktami pt.: "zrobie to i tamto, blablabla" (no tak, fajnie cieszy mnie to ;] ) a my tu gadamy o niczym i takie bezwartościowe tematy jak te zapychają tweaka i stają się coraz bardziej irytujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. Zrobić wszystkie 10 punktów w 3 tygodnie do sylwka :)

 

Jak zmoduje kompa to dam ful zdjęć :)

eeee n/c?

normalnie Orient Express okno&katoda mod....

 

OT

szymek ile ty masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worklogi imho są do pupy... wchodzisz potem.. i przez 20 stron szukasz finalnego moda... Można robić worklogi jako text na tronie opatrzony zdjeicami.. a neize pomiedzy po 20 postów zasmiecających.. to się źle ogląda...

 

ja nieraz wchodze na jakiś temat i nie pamietam juz jakiego moda dotyczy.. bo ostatnie zdjecie było ileśtam stron temu... it suxx..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

worklogi nie sa do [gluteus maximus]. mnie np bardzo ciekawi jak ktos rozwiazal dany problem, jak udalo mu sie osiagnac zamierzony cel i popatrzec na rozne ciekawe pomysly na zrobienie czegos ktore pozniej mozna wykorzystac np podczas pracy nad swoim modem. idealne do tego celu jest forum bit-tech'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że bit-tech poszedł teraz o krok dalej i są dwa działy "worklogi (tylko dla autorów moda)" i "dyskusje na temat worklogów (dla wszystkich)" dzięki czemu nie ma zamieszania o którym mówi Pelzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ale wy sie czepacie do wszystkiego :o

A nie mówiłęm ze nie którzy mają w głowie komputer :lol: żart B)

Dobra juz nic nie pisze napisze jak skończe :)

pozdro 4 all

 

A jeszcze miałem dziwne zdazenie z kompem dzisiaj :)

Wymontowałem wszystkie zbędne części typu napendy , skaner i reszta poodłaczałem gram sobie w th ug 2 a tu nagle coś mi w kompie w okolicach procka jebneło zaświeciło sie dymek czarny poszedl i zaczeło smierdzieć spalenizną :lol: komp mi sie wylączył a po jakiś 2 godzinach gdy go włączyłęm okazało sie że wszystki jest ok :blink: wszystko działą i dobrze jest :)

mieliscie coś takiego ?? bo to troche dziwne po takim zdażeniu najczęściej jest pół kompa do wymiany a tu nic :P

Edytowane przez SzymekCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi tu "matrixem smierdzi" :D wiecie co mam na mysli. dziwne ze cos ci sie sfajczylo w kompie i wszystko dziala?!?! :D Szymon nie obraz sie ale twoja ortografia naprawde "razi w oczy"

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol ale wy sie czepacie do wszystkiego :o

A nie mówiłęm ze nie którzy mają w głowie komputer :lol: żart B)

Dobra juz nic nie pisze napisze jak skończe :)

pozdro 4 all

 

A jeszcze miałem dziwne zdazenie z kompem dzisiaj :)

Wymontowałem wszystkie zbędne części typu napendy , skaner i reszta poodłaczałem gram sobie w th ug 2 a tu nagle coś mi w kompie w okolicach procka jebneło zaświeciło sie dymek czarny poszedl i zaczeło smierdzieć spalenizną :lol: komp mi sie wylączył a po jakiś 2 godzinach gdy go włączyłęm okazało sie że wszystki jest ok :blink: wszystko działą i dobrze jest :)

mieliscie coś takiego ?? bo to troche dziwne po takim zdażeniu najczęściej jest pół kompa do wymiany a tu nic :P

za to później będzie cały komp do wymiany jak teraz to zlekceważysz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E d wymiany :) strzelilo coś i tyle :lol: Gadalem z paroma kumplami to mi gadali że to niemożliwe ze mi sie nic nie sfajczyło :o

Jeden kumpel do mnie przyjdzie dzisiaj i sprawdzi cz wszystko ok :) a co do ortografii to poprostu jak pisze coś na gg czy na czymś innym to nie zwracam na to uwagi :) Postaram się pisać poprawnie jak wam to tak prtzeszkadza :D

Pozdro

 

A co do moda to połowa zeczy już zamówiona z najlepszego sklepu WWW.ALLEGRO.pl :lol:

Napendy rozmontowane i gotowe do malowania :lol2:

A zaraz ide se po kieleckich komputerowych poszukać jakiś fajnych części

A i mam pytanie czy taki zasilacz http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/7...754292/75429263 Myśllicie że jest dobry ?? bo łądny to on jest napewno :D

a i ide pogrzebać po elektronicznych sklepach w poszukiwaniu jakiś przełączników i.t.p.

 

Pisze to żeby nie było ,że pisze o modzie a nic nie robie :P

Edytowane przez SzymekCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi, ludzie chcieli by WIDZIEĆ co robisz a nie czytać tylko "dziś pójde do sklepu, coś tam zamówiłem na allegro, jutro pomaluje napęd, za tydzień komputer... blablabla" no bo kogo to obchodzi jak nie może ocenić i zobaczyć owoców Twojej "pracy"?

a tweak roi się od takich tematów dlatego staramy się to zwlaczyć (przynajmniej niektórzy użytkownicy którzy mówią już "dosyć" ;] )

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty dalej swoje :] zrozum, ten temat był wogóle nie potrzebny, trzeba było pomalować ten skaner, napęd. strzelić fotki i założyć temat ze zdjęciami oraz napisać co jeszcze będziesz robić bo jak na razie oboje marnujemy tlyko klawisze w klawiaturze i swój cenny czas ;]

a do zasilacza mógłbyś dać link aukcji. ja używam modecoma 400w (bez wariacji ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: to jak tak bardzo chcecie moge wam dać zdjęcie rozmontowanych napendów i schnących części od skaner :P

Ale napisz czy ten zasilacz jest dobry bo jeśli tak to dzisiaj go ide kupić:)

bardzo chcemy. pochwal sie bo nie moge wysiedziec z niecierliwosci...:|

a tak na powaznie.

"think before doing" - Jamie Hayneman, mythbuster

"zrob i sie pochwal, nie chwial sie zanim zrobisz...: - ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głośne to jest czy ciche ?? koles pisał ze to ma 21 dBa a gadał jeszcze że jak zamontuje to na zewnątrz obudowy to będzie jeszcze cichsze

Napisz coś jakie masz opinie o tym zasilaczu

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam NeoTECa 21dB.. i praede mówiąc trudno mi ocenić jego głośność.. bo wiaraki na procku i na grafice go zagłuszają :lol:

 

ale 14cm robi swoje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...