Skocz do zawartości
SzymekCK

Zaczynam Prace Nad Hardcore Disco Modem :)

Rekomendowane odpowiedzi

mnie sie wydaje, ze to juz. jak to sie mowi?

...Ot i nastal koniec na samym poczatku...

Co masz na myśli ?? że niby zacząłem moda i co że już sie poddałem :lol:

A jak tam chcecie pokaże wam jak skończe:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma zaraz zapodam foty :D

Zablokowali mnie na 3 dni bo miałem obraźliwy podpis :P

Sorki za to wielkie :)

a foty dam jeszcze dzisiaj :)

 

Zdjęcia przed rozpoczęciem moda

 

Komp przed modem zdjęcie ma ok roku !! i jeszcze jest na nim moj ceglasty nec 19' :lol:

Dołączona grafika

 

 

Cały komp tuż przed rozkręceniem :lol2:

Dołączona grafika

 

 

Karta muzyczna hub i mnustwo kurzu :lol:

Dołączona grafika

 

 

Chłodzenie procka

Dołączona grafika

 

 

czytnik kart i troche kabli

Dołączona grafika

 

 

Napendy i kable

Dołączona grafika

 

 

I ostatnie zdjęcie kompa całego

Dołączona grafika

 

 

A co do moda to rozkręciłęm kompa :) rozkręciłęm napendy i dyskietki , rozkręciłęm i pomalowałem skaner a reszte zrobie jak mi części przyjdą :)

Edytowane przez SzymekCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A co do moda to rozkręciłęm kompa :) rozkręciłęm napendy i dyskietki , rozkręciłęm i pomalowałem skaner a reszte zrobie jak mi części przyjdą :)

To jakiś początek jest :)

Pamiętajcie, nie możemy tak "jeździć po" Szynku.

SzymekCK dopiero zaczyna - troche zrozumienia. Wy jak zaczynaliście, na pewno nie stworzyliście na początku nic szczególnie wymyślnego.

 

SzymekCK, zacznij od posprzątania swojej obudowy - to podstawa. Następnie postaraj sie pochować kable.

Nie rozumiem po co Ci hub USB wewnątrz obudowy. Przecież został stworzony do "użytku zewnętrznego".

Tak samo rzecz tyczy się czytnika kart. Prawdopodobnie jest to zewnętrzny czytnik kart, czyli także nie pasuje do zamykania go w środku.

Taśmy wymień na okrągłe, FDD'ka się pozbyj, no chybaże go potrzebujesz.

 

Czekam na koleejne relacje.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lio_lio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ktory to topc z kolei :blink: :?: 999 z standardem, czyli biegne z swinka wypelniona po dziurke w garbie zlotowkami i kupuje obudowe super wypasiona, juz "zmodowana". Oj tak naprawde to jest to. Gratuluje, nawet kable nie sa ulozone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju ludzie bądżcie cierpliwi :) Narazie skaner mam rozkręcony :P i nie moge nic zeskanować :(

Czekam na cześci do kompa bo bez nich za dużo nie zrobie :)

Bude pomaluje jak mi przyjdzie zasilacz i dremel i przelączniki i inne badziewia bo musze na to wszystko dziury wyciąć a potem dopiero pomaluje :) Bez sensu jest malować bude a potem wyinać dziury :P Mam nadzieje że do końca tygodnia wszstko mi już przyjdzie i wezme sie do pracy :D

A teraz kminie jaki wlącznik zamontować w kompie bo zwykly guzik jest nudny :P Moge zamontować albo wlącznik na kod czyli będzie klawiaturka i po wpisaniu właściwego kodu komp sie wlączy :) albo tak jak w samochodzie że sie wklada kluczyk przekreca sie i komp sie wlącza :lol:

albo jeszcze lepsze włączin akustyczny :D że sie klaśnie i komp sie wlącza :lol: :lol: :lol:

pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ciekawe jaka bedzie twoja reakcja jak ktos klasnie kiedy ty bedziesz korzystal z kompa :mur: :mur: :mur: chociaz to moze moze byc praktyczne, wyobraz sobie sytucje: grasz na kompie, jest po polnocy i do twojego pokoju wpada twoj rodzic z pretensjami ze grasz do tej godziny i strzela ci liscia(bez urazy) i po klopocie, komp sie sam wylacza i nie ma problemu :) :) oczywiscie to taki zarcik :D :D nie obrazaj sie

pozdrawiam

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek ty chyba nie za bardzo rozumiesz na jakiej zasadzie dziala to forum. Zalozylezs temat, ze cos tam modzisz, a pozniej mowisz czekajcie?? a nie powinno byc na odwrot? Skoro masz cyfraka i rozebrany pomalowany skaner, to zapodaj fotoski, bo inaczej nikt cie nie bedzie powaznie traktowal.

a co do klawiaturki, kluczyka czy wlacznika akustycznego, to naprawde nie jest modding...a co najwyzej dodawanie zbednych kilogramow do budy...ide o zaklad ze to bedzie (o ile bedzie) kolejny okno&katoda mod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E okno and katoda mod to już mam od dawna :)

Poprostu czekam na częsci bo jak mam np wyciąć dziury bez dremela ?? csyzorykiem :lol2:

Mam nadzieje ze modzik wyjdzie tak jak sobie zaplanowałem :) jeśli tak to bedzie zajefajny B)

ale z tego co widze i czuje to do sylwka sie nie wyrobie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodów takich jak:

- była dzisiaj wywiadówka :D

- mam 5 zagrozeń :blink:

- cały tydzień poprawiam ocenki :mad:

- w poniedziałek mam 3 sprawdziany :mur:

- jeszcze nic nie umiem :oops:

- i do świąt musze poprawic przynajmniej 3 buty :mad: :mad: :mad: :mur: :mur: :mur:

 

Praca nam doim modem rozpocznie sie w świeta :D bedzie tydzień roboty :rolleyes:

potem 3 tygodnie poprawiania ocen :mad: :mad: :mad:

 

więc moda skończe gdzieś za 2 miechy :mad:

pozdro i sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta buda od nowości ma pseudo moda, mi jakośnielezy, ale sa gusta i guściki o których sięniedyskutuje

 

PS: po cichu pośledze temacik bo moze niewiadomo skąd drugi "van gok" z początku niedoceniany siępojawi, hehe

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Szymek, idź się uczyć chłopcze a chwalenie się pt "zrobie moda, już kupiłem części/czekam na nie" pozostaw dla szkolnych kolegów którym możesz zaimponować jaki to jesteś elo

a ja tymczasem proponuje zamknąć ten bezwartościowy temat

jak kiedyś tam zrobisz coś ciekawego to wtedy załóż temat (choć nie wiem czy chcę to oglądać) a na razie nie truj [gluteus maximus] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze topic sie bardzo rozwinal: o modach, o szkole, o zasilaczach, troche o forum (nie tylko naszym :P )... a jak mowi madrosc ludowa: jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego.

 

SzymkaCK zapraszam do zalozenia nowego topicu jak juz bedzie mial co pokazac swiatu.

 

A temu topicowi mowimy "papa" :)

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...