Skocz do zawartości
Shenlong

Fx 5200 Vs Radeon 9550

Rekomendowane odpowiedzi

masz na necie pełno specyfikacji obu tych kart, wystarczy użyć :google: i sobie porównać. i mógłbyś też użyć opcji szukaj. no i tak jak napisali porzednicy miedzy fx a radkiem będzie różnica niebo a ziemia oczywiście na korzyśc radka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GF FX 5200 to jest porażka. TOTALNA porażka. Miałem R9000 i był o niebo lepszy. Więc nawet R9250 (mimo że nieco słabszy) będzie lepszy. Nie wspominając o R9550.

Owszem 9550 jest o niebo lepszy ale nie 9000 nie przesadzaj :wink: mialem i 9000 pro i fx 5200 i moge smialo powiedziec ze sa to karty na tym samym poziomie nawet z przewaga na 5200, ale oczywiscie co do tematu to tylko 9550 chociaz i tak to juz jest lipa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Radeona 9250

Może byś sie zdecydował, w temacie napisałeś 9550 a tu piszesz 9250, jeżeli chcesz zmienić nazwe tematu zrób to po przez edycje pierwszego posta. Radeon będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

tylko 9550 chociaz i tak to juz jest lipa :?

Lipa jak lipa ale znajdź mi kartę za 200 zł która pociągnie każdą gre jaka jest dostepna w tym momencie na rynku <_< w taki sposób by móc spokojnie pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem 9550 jest o niebo lepszy ale nie 9000 nie przesadzaj :wink: mialem i 9000 pro i fx 5200 i moge smialo powiedziec ze sa to karty na tym samym poziomie nawet z przewaga na 5200, ale oczywiscie co do tematu to tylko 9550 chociaz i tak to juz jest lipa :?

Ja mam nieco odmienne doświadczenia. Szwagier ma od Winfasta takiego FX5200 Ultra (o nieco wyższych taktowaniach niż standardowy), ja miałem R9000 (bez PRO) i śmiem twierdzić, że mój był lepszy. Co prawda nie obsługiawał DX9, ale przy tak mizernej karcie jak FX5200 to i tak nie ma większego znaczenia. Z resztą w tej chwili i tak nie warto się ładować w takie przedpotopowe karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy wogole pi...przycie geforce 5200 jest wypas za te cene nie ma nic lepszego na rynku mialem i wszystkie gierki mi smigaly moze nie tak jakbym chcial ale dalo sie pograc bez nerwow...no ale to bylo dawno ..radek1:0geforce

Edytowane przez deft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...