Skocz do zawartości
walker214

Aspire 5014 I Chaczenie W Nfs Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne masz obrazek na dysku tej gierki, a dysk masz wolny i to jest powidem tych przycinek.

A co to ma za znaczenie wg Ciebie? Przeciez plyta z gra jest potrzebna tylko do jej uruchomienia :mur: I jezeli chodzi o szybkosc dzialania gry to nie ma to najmniejszego znaczenia czy jest to obraz gry czy tez jest ona wlozona do napedu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze to wina strownikow. spobuj zainstalowac najnowsze stery ze stronki ati. nie wiem jak u ciebie ale u mnie trzeba tylko zastosowac do standardowych sterow programik DHmodtool. reszta jest latwa. wiec zycze powodzenia i pochwal sie efektami.

pozdro

Edytowane przez tomcio_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem nowe stery ale nic nie uleglo zmianie :mur: ..DZiwne...No chyba ze nie przycina dopiero przy 1gb. Moglby sie wypowiedziec ktos kto ma ten model co ja.. (a moj dysk to Hitachi 7k100)

Edytowane przez walker214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem nowe stery ale nic nie uleglo zmianie :mur: ..DZiwne...No chyba ze nie przycina dopiero przy 1gb. Moglby sie wypowiedziec ktos kto ma ten model co ja.. (a moj dysk to Hitachi 7k100)

u mnie chodzi bezproblemowo....... a komp jak w podpisie.

mam najnowsze catalysty zmodyfikowane dhmodtoolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie hp nx6110 z IntelGMA910.

Tam podobno smiga jak marzenie :D

Nie no bez takich tekstow prosze ;) No u mnie NFS daje rade, momentami zwalnia ale u mnie to wina dysku, a to ze masz obraz CD na dysku w niczym nie przeszkadza, bo gra i tak nie czyta nic z plyty tylko sprawdza jej obecnosc przy starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak mój przedmówca. to czy instaluję z płytek czy z obrazu nie ma znaczenia. bo potem i tak przecież nie czyta z obrazu/płytki tylko z zainstalowanego katalogu.

ja miałem podobny problem z cod uo. przy 512ram i max detalach i rozdzielczości 1280X800 dysk (wtedy 4200rpm) coś nie bardzo wyrabiał. i rozwiązaniem było kupienie dysku 5400rpm z 16mb cache'u. oczywiście to samo rozwiązanie przyszło po dokupieniu jeszcze jednej kości 512mb.

 

a jakie masz pamięci?? chodzą na 400mhz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...