Skocz do zawartości
grosikboss

Pomocy, Ale Tylko Dla Osób, Którzy Się Znają

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Polega on na tym, że pewnego pięknego dnia chce odpalić film a zaznaczam, że tego samego dnia już oglądałem jeden. No i do rzeczy odpalam film 3sekundy i zwis komputera po pewnym czasie nie da się już nawet myszką ruszyć. Używam ALLPlayer który sobie sam ściąga kodeki. I wszystko działało a teraz się zes.... od instalowałem program a nawet usunąłem kodeki z menadżera urządzeń i dalej nic. Dzieje się tak tylko przy odpalaniu plików wideo. Nie chce robić formata. Może jest na to jakiś inny sposób,

 

Dla tych, co nie zrozumieli:

 

Odpalam jakiś film i film się zatrzymuje po 3 sekundach a po jakieś minucie, jeśli nie wyłączne go awaryjnie zawiesza komputer.

 

Pliki audio normalnie, gry tak samo. Tylko filmy.

 

Aha. Nagranie pakietów kodeków nic nie dało. Nagranie MPlayera również.

 

Napiszcie co tu w takiej sytuacji zrobić bo chyba coś się jeszcze da zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam jakiś film i film się zatrzymuje po 3 sekundach a po jakieś minucie, jeśli nie wyłączne go awaryjnie zawiesza komputer.

Masz moze drugi system na kompie? Jezeli tak no to zobacz czy to samo sie dzieje.

albo zainstaluj nowy system i sprawdz. Jezeli bedzie ten sam problem to wiadomo ze to wina sprzetu.

Apropos jaką masz temperature na procu ... albo ci wentyl na grafi padl .. moze zasialcz juz nie wydala.

A jak odpalisz jakąś gre to wszystko ladnie smiga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalę jakąś grę lub mp3 wszystko działa normalnie temperatura na Procku to od 39 do 45 stopni a na płycie to 20 stopni. Na grafie siedzi pentagram.

 

Ja bardziej myślę, że to nie jest wina sprzętu a coś z softem. czy jest jakiś program do naprawy kodeków lub całkowitemu ich usunięciu?

 

Drugiego systemu nie mam i nie chce mi się robić formata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...