Skocz do zawartości
-weS-

Problem - Nv4_disp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam spory problem. Otoz chodzi o:

 

- wylaczajacy sie monitor, po czym po kilku chwilach (~15 sekund) nastepuje restart kompa, kiedy monitor jest wylaczony system chyba dziala, gdyz np slychac muzyke z winampa

- poprostu zwisy systemu

- ew. wylaczajacy sie monitor ktory po jakims czasie wlacza sie spowrotem, windows jakos w 32 kolorach wywala blad o nv4_disp, mam na screenie, o tym pozniej.

 

Problem pojawia sie NAJCZESCIEJ podczas przegladania stronek, zwrocilem uwage, ze najczesciej (a moze i zawsze) kiedy ma do wyswietlenia jakas animacje flashowa - na stronie jest animacje = bardzo czesto moj problem.

Problem pojawia sie rowniez czesto podczas ladowania sie windowsa. Ledwo sie zaladuje i juz wisi.

 

Blad ktory sie pojawia:

 

http://hey.neostrada.pl/temp/sterki.jpg

 

Po restarcie kompa pojawia sie komunikat o odzyskaniu stabilnosci po krytycznym bledzie.

 

BCCode : ea BCP1 : 8168E020 BCP2 : 810EAAC0 BCP3 : 810F4238

BCP4 : 00000001 OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

 

Co ciekawe;

 

Problem nigdy nie pojawia sie kiedy gram, czyli wykorzystanie karty graficznej nie ma tutaj znaczenia... moge grac bardzo dlugo i nic sie nie dzieje.

 

Zmienialem juz chyba z 6 rodzaji sterownikow, rowniez zwracalem uwage aby byly WHQL, niestety to nic nie pomaga, obecnie mam 52.16_win2kxp_international_whql i jest to samo.

 

Pamiec testowalem mem-testem itd wszystko wydaje sie ok

 

Mam poinstalowane sterowniki od plyty do AGP itd.

 

Nie wiem co robic, jest to STRASZNIE uciazliwe, bo dziennie restart kompa jakies 20 razy nie nalezy do najprzyjemniejszych, w dodatku musze unikac stron z flashowymi animacjami.

 

Nie wiem juz co robic. Pomozcie bo mam tego dosyc :mur:

 

Dzieje sie tak od bodajze.... 1,5 tygodnia... zdazylem zmienic system na win2000 i robic format z 10 razy, ale nic nie pomaga...

 

Duron 1.8 ghz

Gigabyte GA-7VAX

DDR 256 Mb Kingston 333

Gefroce 4 Ti 128/128 Agp x8

Zasilacz - KIEPSKI jakis - megabajt (nie jestem pewien ale napewno cos tego pokroju) za 70 zl czy cos takiego.

 

Na tej konfiguracji jade od chyba czerwca i do teraz wszystko bylo ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Mam dokładnie ten sam problem

Ale też nie wiem o co chodzi

Podejżewałem chłodzenie ale zmiana nic nie dała. Sterowniki tez, chociaż sprawdziałem kilka

Ja mam gf4 MX prolinka :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam club-3d 6600GT i tez mam takie krzaki na pulpicie i przy przeglądaniu stron w necie.Pomaga troche zmniejszenie przyspieszenia sprzętowego.Ja nie wiem od czego to jest uzależnione bo karte oddałem do serwisu i unich śmiga a u mnie krzaki i restarty ibłedy coś w stylu waszych.jak ma ktoś jakieś pomysły to niech sie wypowiada bo i tak karty na inny model lub producenta mi nie wymienią.POMOCY!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...