Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany kupnem palmtopa. Ktos ma jakies doswiadczenia w tej dziedzinie? Na co warto zwrocic uwage?

 

Moje wymagania: modem gprs i jak najwiekszy wyswietlacz do przegladania stron www. Moc obliczeniowa niewazna (od pracy mam laptopa) ale miloby by bylo gdyby podstawe aplikacje word, exel, jakis klient gg i przegladarka chodzily na nim dosyc sprawnie.

 

Palmtopik potrzebny mi do bycia online w czasie drogi do pracy, blue connect na gprs powinien chodzic? Maly, zreczny i umili godzinna podroz tramwajami czytajac poranne wiadomosci czy gadajac ze znajomymi. Laptopik niestety tylko do pociagow sie nadaje, na tramwaje juz za duzy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam motorole A1000 albo A1010. To jest telefon ale niech cie to nie zmyli. Jset to totalnie wypasiony handheld z poteznym ekranem dotykowym rysikiem GPS`em modulem GSM, bluetoothem, oczywiscie slot na dodatkowa karte pamieci. www na tym sprzecie to nie problem. No i nie obrastasz w niepotrzebne gadżety bo masz w tym telefon aparat fotograficzny odtwarzacz filmow divix (wyglada to REWELACYJNIE) odtwarzacz mp3, oczywiscie word, exel, pdf to chleb powszedni. No i ta rewelacyjna opcja GPS (przy czym nie ma zadnej anteny ten telefon :blink: ) mozesz za friko sie namierzyc w obcym miejscu z dokladnoscia kilku metrow. Generalnie aparat nie ma slabych stron! I nie jest drogi! kosztuje okolo 1200zl! (allegro od supersprzedawcy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...