Skocz do zawartości
Galvatron

Miranda - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

A więc postranowiłem przerzucić się na Mirande i mam problem a mianowicie kiedy próbuje się połączyć z serwerem GG wyskakuje błąd "nie można nawiązać bezpiecznego połączenia"

Ma ktoś pojęcie o co może chodzić ? :mur:

Tlen działa.

 

Za jakąkolwiek pomoc jestem wdzięczny

 

Do Modów: zanim założyłem tem temat użyłem szukajki ale nic nie znalazłem, więc jeśli ktoś odeśle mnie do innego temu z góry przepraszam za problem.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja przy okazji zapytam o to, jak dodać w Mirce kontakty telefoniczne? Tak jak w gg.

 

(Na forum Mirki ciężko się czegoś dowiedzieć, albo odsyjają do FAQ, albo do szukajki, tyle że FAQ jest jakieś niezaktualizowane, a szukajka daremna :P )

 

Miranda IM version: 0.4

Build time: 16:44:07 of 07/04/2005 (day/month/year)

Nightly: No

 

Active Plugins:

changeinfo.dll, ver: 0.2.1.0

chat.dll, ver: 0.2.1.1

clist_classic.dll, ver: 0.3.4.6

countme.dll, ver: 1.0.3.1

dbeditorpp.dll, ver: 3.1.2.2

dbx_3x.dll, ver: 0.5.0.0

fileasmessage.dll, ver: 0.0.2.4

gg.dll, ver: 0.0.3.5

historypp.dll, ver: 1.4.0.0

historysweeper.dll, ver: 0.1.1.3

ieview.dll, ver: 1.0.3.3

menuex.dll, ver: 1.2.1.0

mhotkey.dll, ver: 0.0.0.2

mhotswitches.dll, ver: 0.0.0.1

mphantomgg.dll, ver: 0.0.0.5

msms.dll, ver: 0.0.6.7

mtooltip.dll, ver: 0.0.1.0

mtv.dll, ver: 0.1.0.0

mucc.dll, ver: 1.0.6.6

newstatusnotify.dll, ver: 1.1.1.9

popup.dll, ver: 2.0.3.8

scriver.dll, ver: 2.2.2.10

simpleaway.dll, ver: 1.6.1.1

tlen.dll, ver: 1.0.6.7

typingnotify.dll, ver: 0.0.1.6

versioninfo.dll, ver: 1.0.1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w gg dodaje się kontakty telefoniczne, nie wiem nawet co to są kontakty telefoniczne, ale w Mirce służy do tego mPhantomUser :D

Mam tą wtyke (ver: 0.0.0.5), ale jak w opcjach klikam na Import kontaktów GG > mPhantomUser... z serwera, to wyskakuje okno z

Nie mogę połączyć się z serwerem GG.

A gg mi działa w mirce :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, nie jestem pewien czy dobrze się rozumiemy. W Twoim logu z pluginami widzę wtyczkę mphantomgg.dll, nigdy nie słyszałem o tej wtyczce, na stronie głównej Mirandy (www.miranda-im.org) w dziale plugins nic takiego nie mają, a chciałem ściągnąć i sprawdzić co to.

Mój poprzedni post dotyczył wtyczki mPhantomUser.dll, to nie jest to samo co mPhantomgg.dll, przynajmniej tak mi sie wydaje. Widziałem w logach niektórych użytkowników obie te wtyczki jednocześnie, więc raczej to nie jest to samo.

Zobacz tutaj:

http://forum.wiadomosc.info/index.php?show...1&info=VoIP&st=

może Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, nie jestem pewien czy dobrze się rozumiemy. W Twoim logu z pluginami widzę wtyczkę mphantomgg.dll, nigdy nie słyszałem o tej wtyczce, na stronie głównej Mirandy (www.miranda-im.org) w dziale plugins nic takiego nie mają, a chciałem ściągnąć i sprawdzić co to.

Tą wtyczke ściągnąłem razem z wtyczką gg (były spakowane razem). Myślałem że dzięki niej będę mógł importować kontakty tel. z serwera gg. Teraz już wiem że to nie do tego, bo import nie działał. Usunąłem ją.

 

Mój poprzedni post dotyczył wtyczki mPhantomUser.dll, to nie jest to samo co mPhantomgg.dll, przynajmniej tak mi sie wydaje...

TAK, masz racje, dzięki tej wtyczce dodałem już kontakty telefoniczne, teraz już nie musze przełączać się do tlena żeby wysłać smsa :D

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...